[image=7648 left Lietuvos rinktinei nepavyko sulaikyti prancūzių gynėjos Isis Arondo]Lietuvos jaunių (gim. 1989 m. ir vėliau) merginų krepšinio rinktinei po apmaudaus pralaimėjimo per pirmąsias Europos čempionato rungtynes pergalės nepavyko iškovoti ir per antrąjį mačą. Šeštadienį Lietuvos rinktinė 56:95 (20:28, 8:25, 15:15, 13:27) patyrė skaudžią nesėkmę prieš bendraamžes iš Prancūzijos.

Prancūzės jau mačo pradžioje parodė, kad juokauti nėra nusiteikusios – per dvi minutes į Lietuvos rinktinės krepšį įmetusios 14 taškų, o pačios nepraleidusios nė taško, jos atitrūko. Kėlinio pabaigoje Lietuvos rinktinei pavyko priartėti iki 8 taškų (18:26, 20:28).

Antrajame kėlinyje prancūzės galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas dar neįpusėjus ketvirčiui buvo įgijusios 21 taško persvarą (45:24). Per antrą mačo dalį Prancūzijos rinktinės žaidėjos tik didino savo persvarą ir pagalvoti apie pergalę lietuvaitėms neleido.

Lietuvai: Gintarė Petronytė 13 (6 atk. kam., 5 kld.), Saulė Kontautaitė 13 (2/11 dvit.), Aurimė Rinkevičiūtė 8 (5 rez. perd.), Lina Pikčiūtė 8, Ieva Šimkutė 4 (6 atk. kam.), Giedrė Paugaitė 4 (6 atk. kam.), Agneta Morkūnaitė 4, Gabrielė Narvičiūtė 2 (Marina Solopova, Reda Kontvainytė).

Prancūzijai: Sarah Michel 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Carine Brossais 12 (6 atk. kam.), Isis Arondo 10.