Pasirengimą Europos jaunučių (gim. 1991 m. ir vėliau) merginų krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė Latvijoje vykstančiame Baltijos taurės turnyre patyrė pirmąją nesėkmę. Lietuvaitės 39:49 (14:13, 13:8, 5:14, 7:14) nusileido bendraamžėms iš Latvijos.

Mačui įpusėjus Lietuvos rinktinė pirmavo 6 taškų skirtumu, tačiau po pertraukos aikštės šeimininkės dažniau rasdavo kelių link lietuvaičių krepšio.

„Du kėlinius labai gerai gynėmės, o po pertraukos eksperimentavome - bandau rasti optimalų penketuką, tačiau to padaryti kol kas nepavyko. Iki Europos čempionato dar liko beveik mėnuo laiko, todėl belieka toliau kryptingai dirbti“, – po rungtynių sakė vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Algirdas Budėnas.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė 14 taškų pelniusi Inesa Visgaudaitė. Diana Žintikaitė ir Gintarė Mažionytė surinko po 9, Samanta Voitkevič įmetė 7 taškus.