Pasirengimą pasaulio jaunių (gim. 1988 m. ir vėliau) vaikinų krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė laimėjo draugišką turnyrą Suomijoje. Per paskutines turnyro rungtynes lietuviai 86:73 (23:14, 23:22, 18:14, 22:23) įveikė Suomijos jaunimo (gim. 1987 m. ir vėliau) vaikinų rinktinę.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė 21 tašką surinkęs Marius Valukonis. Martynas Gecevičius pelnė 19, Pranas Skurdauskas - 15, Darius Gvezdauskas - 11, Paulius Kleiza įmetė 9 taškus.

Antrąją vietą turnyre užėmė Švedijos jaunimo rinktinė, treti liko suomių dvidešimtmečiai, ketvirtą vietą užėmė Estijos jaunimo rinktinė.

Pasaulio jaunių vaikinų krepšinio čempionatas liepos 12-22 dienomis vyks Novi Sade (Serbija). Lietuvos rinktinė kovos A grupėje kartu su Brazilijos, Prancūzijos ir Libano krepšininkais.