Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Viena iš pagrindinių favoričių iš Filipinų grįžti su olimpiniu kelialapiu laikoma Prancūzija olimpiados atrankos turnyrą pradėjo pergalingai.

Vincento Collet auklėtiniai pirmose turnyro rungtynėse 93:84 (22:30, 23:13, 32:23, 16:18) nukovė šeimininkę Filipinų rinktinę.

Susitikimo pradžioje šaltą dušą gavę prancūzai nesugebėjo sulaikyti šeimininkų ir šie po pirmojo kėlinio turėjo aštuonių taškų pranašumą (30:22).

Visgi filipiniečių sapnas greitai baigėsi – Prancūzijos rinktinės krepšininkai greitai atsigavo ir antrąjį ketvirtį laimėję 23:13, į rūbinę ilsėtis patraukė turėdami dviejų taškų pranašumą (45:43).

Po pertraukos prancūzai ir vėl šovė į priekį, tačiau trečiajame kėlinyje įgytą dviženklį svečių pranašumą Filipinų rinktinė tirpdyti pradėjo ketvirtajame kėlinyje.

Ketvirčio viduryje Gabe'as Narwoodas pataikė dvitaškį, taip sumenkindamas prancūzų pranašumą iki keturių taškų (81:85). Tačiau netrukus pastarieji mobilizavosi ir pelnę šešis taškus iš eilės užsitikrino pergalę.

Filipinai: Andrey Blatche'as 21 (8 atk. kam.), Terrence'as Romeo 19, Jaysonas Williamas 14.

Prancūzija: Nando De Colo 27, Tony Parkeris 21, Joffrey Lauvergne ir Kimas Tille po 10.