Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Nesėkmę pirmose olimpinės atrankos turnyro Belgrade rungtynėse patyrusi Puerto Riko rinktinė atsitiesė antrajame susitikime.

Ji A grupės susitikime 91:81 (20:18, 26:15, 33:19, 12:29) užtikrintai įveikė Angolos nacionalinės komandos žaidėjus ir baigė grupės etapo kovas.

Dabar Puerto Rikas lauks paskutinių A grupės rungtynių tarp Angolos ir Serbijos rezultato. Jos vyks trečiadienį.

Po pirmosios mačo dalies dviženklę persvarą turėjusi Puerto Riko rinktinė įsisiautėjo trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 33:19 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo triuškinamai – 82:52.

Tada puertorikiečiai kiek atsipalaidavo, o 29 taškus per ketvirtį surinkusi Angola sumažino savo atsilikimą iki padoresnio skaičiaus – 10-ies taškų (81:91).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Puerto Riko pergalę apkartino J.J. Barea trauma. Gynėjas parkrities ant parketo susiėmė už kelio, o aikštę paliko su komandos draugų pagalba.

Puerto Riko rinktinė: J.J. Barea 18, Carlosas Arroyo 18, Johnas Hollandas 11.

Angolos rinktinė: Carlosas Moraisas 21, Reggie Moore'as 17 (6/13 metimai), Leonelis Paulo 14.