Nuotr.: FIBA Europe
Nuotr. FIBA Europe

Tarptautinį Turguto Atakolo krepšinio turnyrą Turkijoje pergale pradėjusi Lietuvos U20 vaikinų rinktinė trečiadienį buvo priversta pripažinti šeimininkų pranašumą 69:74 (28:16, 10:23, 18:19, 13:16).

Rungtynių Stambule pradžia buvo palanki lietuviams. Jie žaidė agresyviai ir solidžiai. Tačiau antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Po didžiosios pertraukos kova vyko taškas į tašką, tačiau pergalė buvo turkų pusėje.

Turkai po lietuvių krepšiu sugebėjo atkovoti net 20 kamuolių, kai lietuviai – tik 7. Tai suteikė šeimininkams žymiai daugiau galimybių kartoti metimus. Tai atsispindi ir dvitaškių statistikoje. Lietuvos rinktinės dvitaškiai – 15/26, Turkijos – 27/58.

Rezultatyviausiai iš lietuvių vėl žaidė Martynas Varnas, kuris pelnė 15 taškų (4/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/8 baudų metimų). Po 11 taškų įmetė aukštaūgiai Laurynas Birutis (9 atkovoti kamuoliai) ir Regimantas Miniotas (3/5 tritaškių).

Šių rungtynių išvakarėse lietuviai laimėjo prieš serbus 70:62. Ketvirtadienį Lietuva žaidžia su Makedonijos bendraamžiais.