Nuotr.: Sipa – Scanpix
Nuotr. Sipa – Scanpix

Kroatijos rinktinei iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių liko vienas žingsnis. Italijoje vykstančios atrankos turnyro pusfinalyje 66:61 (31:13, 13:21, 8:15, 14:12) susitvarkė su Graikijos komanda.

Italijos rinktinė varžovus parbloškė jau pirmajame kėlinyje, kuriame įgijo 18 taškų pranašumą. Du kėlinius deficitą mažinusi Graikija prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo priartėti iki 3 taškų (49:52).

Visgi lemiamu metu graikai nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos. Kroatai kėlinį pradėjo spurtu 11:4 ir susigrąžino dviženklę persvarą (63:53). Graikai priatėti sugebėjo tik mačo pabaigoje, tačiau Kroatijos rinktinės išsaugojo persvarą.

Kroatai finale susikaus su Italijos arba Meksikos rinktine. Komanda, triumfavusi finale, pateks į olimpines žaidynes.

Graikijos rinktinė: Stratos Perperoglou 13, Giannis Antetokoumpo (9 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Ianas Papapetrou po 9, Iannis Bourousis 8 (7 atk. kam.).

Kroatijos rinktinė: Bojanas Bogdanovičius 20, Dario Šaričius 16 (8 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 11 (8 atk. kam.), Miro Bilanas 9 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Graikai pralaimėjo talentingesnei ir didesnį potencialą turinčiai komandai.Greičiausiai ir Bourousis baigs karjerą rinktinėje,vadžias perduos The Greek Freek.