Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Serbijos rinktinės sirgaliai jau pirmajame kėlinyje galėjo atsipūsti – jų palaikoma komanda žaidė taip, jog niekam nekilo abejonių, kas iškovos kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

Pirmajame ketvirtyje 30 taškų persvarą įgiję Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai Serbijoje vykusio atrankos turnyro finale 108:77 (37:11, 23:16, 22:29, 26:21) sutriuškino Puerto Riko komandą ir pateko į olimpines žaidynes.

Serbai į olimpines žaidynes sugrįžta po 12 metų pertraukos – pastarąjį kartą jie savo šalies garbę gynė Atėnų olimpinėse žaidynėse 2004 metais.

Po pirmųjų metimų rezultatas buvo lygus (3:3), tačiau tuomet aukščiausią pavarą įjungę serbai pelnė 21 tašką be atsako ir jau pirmavo 24:3.

Varžovai atsakė dvitaškiu, o tuomet Serbijos rinktinė pridėjo dar šešis taškus be atsako (30:5). Naujosios Zelandijos komanda pataikė trečiąjį savo metimą (7:30), o nesustabdomai žaidę serbai pelnė dar 7 taškus ir sužaidus vos 9 minutes traiškė varžovus 37:7.

Visą likusį rungtynių laiką komandas skyrė panašus taškų skirtumas, o rekordinę persvarą serbai įgijo trečiojo kėlinio antroje pusėje, kuomet pirmavo 39 taškų skirtumu (81:42).

Serbijos rinktinė: Bogdanas Bogdanovičius 26 (6/10 trit., 8 rez. perd.), Nikola Jokičius 23 (11/14 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Nikola Kaliničius 15, Stefanas Birčevičius 13 (2/2 trit.), Marko Simonovičius 11.

Puerto Riko rinktinė: Jose Barea 22 (4/8 trit.), Carlosas Arroyo 14 (2/3 trit., 6 rez. perd.), Ricky Sanchezas Rosa 10.

Atrinkti (0) Visi (10)
to fpiz-2
Olimpiada tai ne Europos žaidynės, o pasaulio. Todėl visi žemynai turi turėti savo atstovus olimpiadoje, o Europa neturi turėti išskirtinių privilegijų.
2016-07-10
-4
2016-07-10
+1
fpiz-2
Pas serbus gera ir jauna rinktine, tad olimpiadoj jegu nestokos. Mes, deja, tokiu amziumi nesurinktume tokios, tad labai gerai kad neteko dalyvaut atrankinese :D Bet Fiba ir svolaciai - vos dvi vietas Europai (Del tu kitu dalyku tai stebiuosi kaip tokius agrastus dar zemele nesioja)
2016-07-10
-1
Bogdanovičius įrodė,kad jau tikrai laikas jam žengti į NBA.Jokičius taip pat parodė,kad ne veltui yra Nuggets pagrindinis C.O Puerto Riko komandoje Arroyo tikrai baigs karjerą,Barea greičiausiai taip pat.Nauja karta turės tempt į pergales Puerto Riką.