Pralaimėjimą antrajame Europos jaunių (gim. 1989 m. ir vėliau) merginų čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Lietuvaitės 60:69 (11:17, 11:18, 11:21, 27:13) nusileido bendraamžės iš Ispanijos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo lietuvaitės, kurios sužaidus minutę pirmavo 4:0, tačiau netrukus ispanės laimėjo 6 minučių tarpsnį spurtu 17:2 ir įgijo solidžią 11 taškų persvarą, kuri po trijų kėlinių jau siekė 23 taškus.

Ketvirtąjį kėlinį mūsiškės pradėjo trim taikliais tritaškiais ir sumažino savo atsilikimą iki 16 taškų (42:58). Visgi visiškai panaikinti solidžios ispanių persvaros nebeužteko laiko.

Lietuva: Aurime Rinkevičiūtė 19 (7 kld.), Egidija Bušaitė 14, Gabrielė Narvičiūtė 7, Giedrė Paugaitė 6, Agneta Morkūnaitė 5, Gintarė Petronytė 4,  Ieva Šimkutė 3, Reda Kontvainytė 2 (Lina Pikčiūtė, Saulė Kontautaitė, Marina Solopova).

Ispanija: Laura Herrera 16, Alba Torrens 12, Laura Nicholls 9.