Gintarė Petronytė pelnė 37 taškus, po krepšiais atkovojo 24 kamuolius bei padėjo Lietuvos jaunių merginų rinktinei švęsti pergalę Europos jaunių (gim. 1989 m. ir vėliau) čempionate. Lietuvaitės paskutinėse antrojo etapo rungtynėse 77:68 (19:20, 20:19, 18:15, 20:14) nugalėjo bendraamžes iš Čekijos.

27-ąją rungtynių minutę dar 2 taškais priekyje buvo Čekijos krepšininkės (49:47), tačiau lietuvaitės daugiausiai Petronytės pastangomis jau ketvirtojo kėlinio pradžioje susikrovė 10 taškų pranašumą (64:54), kurį per likusį rungtynių laiką tik dar labiau padidino ir iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinė, antrajame etape iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus, E grupėje užėmė paskutiniąją – šeštąją vietą ir kovos dėl 9-12 vietų.

Lietuva: Gintarė Petronytė 37 (24 atk. kam., 5 blk.), Aurime Rinkevičiūtė 10, Lina Pikčiūtė 7 (10 atk. kam.), Agneta Morkūnaitė 6, Saulė Kontautaitė 6, Marina Solopova 5, Sandra Valukonytė 4, Giedrė Paugaitė 2 (Gabrielė Narvičiūtė, Reda Kontvainytė, Ieva Šimkutė, Egidija Bušaitė ).

Čekija: Michaela Stara 14, Katerina Bartonova 13, Andrea Ovsikova 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
nu jo.petronyte ir pavare.37 tsk.,24 atk.,5 blk.nerealu
2007-07-06
-2
Aišku Petronytė nerealiai sužaidė, bet bendrai rinktinė silpai pasirodė. Dėl 9-12 nieko gero.
2007-07-06
+1
va cia tai nerealus statsai, o dar ir pergale pries ryskia favorite cekija. super merginos pavare.