Nuotr.: Youtube
Nuotr. Youtube

Artūras Gudaitis NBA Vasaros lygoje pakartojo savo rezultatyvumo rekordą. Krepšininkas pelnė 6 taškus, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ per pratęsimą 86:90 (19:15, 23:20, 24:21, 18:28, 2:6) krito prieš San Antonijaus „Spurs“.

Tai buvo paskutinis „Kings“ mačas Vasaros lygoje. Klubas visose penkeriose rungtynėse turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Gudaitis pasirodė tik trijuose mačuose.

23-ejų metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas per jam skirtas 12 minučių pataikė visus 3 dvitaškius, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Lietuvis pirmoje mačo dalyje ant parketo praleido vos keturias minutes, tačiau per jas spėjo pasižymėti dviem dėjimais. Trečiąjį dvitaškį centras pataikė po ilgosios pertraukos.

Nors Gudaitis aikštėje praleido tik 12 minučių, būtent jam būnant ant parketo „Kings“ atrodė geriausiai. Per šias minutes Sakramento klubas pelnė 18 taškų daugiau nei varžovai, o tai – geriausias rezultatas komandoje.

Lietuvis neliko neįvertintas ir rungtynes stebėjusių žurnalistų. „SB Nation“ rašytojas Omeras Ali Khanas mačo metu džiaugėsi Gudaičio žaidimu.

„Kol kas tai – geriausios Gudaičio rungtynės. Lyginant jį, ir kitą iš Filadelfijos „76ers“ gautą europietį Luką Mitrovičių, Gudaitis atrodo kur kas geriau“, – Gudaitį gyrė žurnalistas.

Primename, kad NBA naujokų biržoje Gudaitį 47-uoju šaukimu pasirinko „76ers“ klubas. Visgi jis kartu su Belgrado „Crvena Zvezda“ komandoje žaidžiančiu aukštaūgiu Mitrovičiumi buvo išmainyti į „Kings“.

Rezultatyviausiai „Kings“ komandoje rungtyniavo 19 taškų pelnęs Skalis Labissiere‘as.

„Spurs“ komandoje latvis Davis Bertanis per 21 minutę pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/7 baudos, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.