Skaudžiu pralaimėjimu Europos jaunimo (gim. 1987 m. ir vėliau) vaikinų čempionatą pradėjo Lietuvos rinktinė. Lino Šalkaus auklėtiniai po pratęsimo 85:90 (17:16, 12:13, 24:24, 24:24, 8:13) pralaimėjo bendraamžiams iš Turkijos.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1 min. ir 28 sek., dvitaškį pataikęs Remigijus Trakimas padidino Lietuvos rinktinės pranašumą iki 6 taškų (75:69), tačiau tada kelias rezultatyvias atakas surengę turkai pasivijo lietuvius.

Likus žaisti 13 sekundžių, dar 3 taškais priekyje buvo lietuviai, tačiau tada tritaškį pataikė Turkijos rinktinės gynėjas Caneras Oneras ir išlygino rezultatą (77:77). Lietuviai paskutiniai atakai dar turėjo beveik 13 sekundžių, tačiau Vilmanto Dilio tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime užtikrinčiau rungtyniavo turkai, kurie likus žaisti 2 min. 30 sek. pirmavo 5 taškų skirtumu (84:79). Pratęsimo pabaigoje Arnas Labuckas sumažino Lietuvos rinktinės atsilikimą iki minimumo (85:86), tačiau tuomet turkai pelnė 4 taškus be atsako ir iškovojo pergalę.

Lietuva: Povilas Butkevičius 25 (16 atk. kam.), Remigijus Trakimas 13 (7 atk kam.), Vilmantas Dilys 12 (6 kld.), Karolis Petrukonis 8, Arnas Labuckas 7, Ernestas Ežerskis 6, Edvinas Ruzgas 4, Paulius Ivanauskas 4, Tomas Černeckis 4, Gytis Maciulevičius 2.

Turkija: Mehmetas Yagmuras 24 (8 rez. perd.), Oguzas Savas 21, Caneras Oneras 15, Gemalas Nalga 11.

Atrinkti (0) Visi (6)
kas cia lietuviams pasidare su tais turkais ...
-3
Na tas bachuras Butkevicius tai gerus statsus surinko, butu idomu jei Zalgiris ji ismegintu. O siaip tokios zvaigzdes kaip Dilys ar Ezerskis pagal rodomus rezultatus jau gali ruostis kelionems po antraeilius Europos klubus.
2007-07-06
+1
nu va pasitaiset, tikejausi kad LT laimes
2007-07-06
-6
Likus žaisti 13 sekundžių dar 2 TASKAIS priekyje buvo lietuviai, tačiau tada TRITASKI pataikė Turkijos rinktinės gynėjas Caneras Oneras ir ISLYGINO rezultatą