Antrąjį pralaimėjimą Europos jaunimo (gim. 1987 m. ir vėliau) vaikinų čempionate patyrė Lietuvos rinktinė. Lietuviai 61:69 (9:23, 14:13, 24:13, 14:20) nusileido bendraamžiams iš Rusijos.

27-ąją rungtynių minutę Rusijos krepšininkai buvo įgiję net 18 taškų persvarą (49:31), tačiau tada daugiausiai Tomo Černeckio ir Ernesto Ežerskio pastangomis lietuviai spurtavo 16:0 ir sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų (47:49).

Visgi rusai galingą lietuvių spurtą sustabdyti sugebėjo. Ketvirtąjį kėlinį jie pradėjo 13:5 bei įgijo solidesnį 10 taškų atotrūkį (62:52), kurio lietuviams panaikinti nebepavyko.

Šiose rungtynėse Rusijos jaunimo rinktinės gynyba visiškai sustabdė Povilą Butkevičių, kuris šiose rungtynėse pelnė vos 3 taškus.

Lietuva: Tomas Černeckis 15, Ernestas Ežerskis 12 (6 kld.), Vilmantas Dilys 7, Arnas Labuckas 5, Edvinas Ruzgas 5, Remigijus Trakimas 5, Gytis Maciulevičius 4, Karolis Petrukinis 4, Povilas Butkevičius 3 (13 atk. kam.), Evaldas Baniulis 1.

Rusija: Aleksejus Švedas 15, Maksimas Šeleketo 12 (13 atk. kam.), Pavelas Sergejevas 12, Ilja Sjrovatko 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
is sios komandos nieko gero nebus...nera neivieno gero
talento....aiskaus lyderio.....manau jaunesne rinktine yra stipresne
su geceviciumi priesakyje....
2007-07-08
+2
Butkiui tiesiog nesekminga diena pasitaike,kitaip ta rusu gynyba jo nebutu sustabdzius
2007-07-08
+1
Pavardziu yra rinktineje. Bet tikru talentu matyt nlb. Nuvyle, kaip ir ikitus turbut.
2007-07-07
+2
nera normalaus izaidejo nera ir zaidimo....
2007-07-07
+1
ko cia noreti is situ lavonu!!! vienintelis butkevicius yra geras kiti siaip sau.. cia pries pora saw sitie waikinai u-20 zaide pries u-19 rinktine..ten buwo neoficialios rungtynes..u-19 waikinai 2 kartus sutriuskino wirs 20 tasku skirtumu situos lavonus..manau tai daug ka pasako..:}}