Lietuvos jaunių merginų (gim. 1989 m. ir vėliau) rinktinė pralaimėjo kovą dėl devintosios vietos ir Europos čempionate liko dešimta. Lietuvaitės sekmadienį 50:72 (22:20, 9:20, 17:17, 2:15) pralaimėjo bendraamžėms iš Slovakijos.

Trečiojo kėlinio viduryje lietuvėms buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 6 taškų (46:52), tačiau labiau priartėti Slovakijos krepšininkės nebeleido. Per likusias 14 rungtynių minučių mūsiškės pelnė vos 4 taškus kai tuo tarpu slovakės surinko penkis kartus daugiau – 20.

Per paskutinį ketvirtį kėlinį lietuvės sugebėjo įmesti vos 2 taškus, kuriuos 38-ąją susitikimo minutę pelnė Ieva Šimkutė.

Lietuva: Gintarė Petronytė 14 (16 atk. kam.), Egidija Bušaitė 12, Saulė Kontautaitė 8, Aurimė Rinkevičiūtė 4, Lina Pikčiūtė 4, Sandra Valukonytė 3, Agneta Morkūnaitė 3, Ieva Šimkutė 2 (Giedrė Paugaitė, Gabrielė Narvičiūtė, Marina Solopova).

Slovakija: Nikola Kovalova 16, Regina Palusna 13, Janka Mincikova 12.