Lietuvos jaunimo vaikinų (gim. 1987 m. ir vėliau) rinktinė pateko į kitą Europos čempionato etapą. Lino Šalkaus auklėtiniai sekmadienį lemiamose rungtynėse 84:75 (17:20, 15:15, 20:18, 32:22) palaužė bendraamžius iš Graikijos.

26-ąją rungtynių minutę graikams buvo pavykę įgyti solidžią 9 taškų persvarą (51:42), tačiau tada lietuviai laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 10:2 ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį savo atsilikimą sumažino iki minimumo (52:53).

Ketvirtąjį kėlinį Graikijos krepšininkai pradėjo įspūdingu spurtu 10:0 ir įgijo 11 taškų pranašumą (63:52), tačiau lietuviai nepalūžo. Šalkaus auklėtiniai pasitelkę tolimąją artileriją ėmė sparčiai mažinti savo atsilikimą, o 38-ąją susitikimo minutę jau 6 taškais priekyje buvo mūsiškiai (75:69).

Per likusį rungtynių laiką mūsų šalies krepšininkai savo pranašumą tik dar labiau padidino ir iškovojo pergalę.

Iškovoję pergalę lietuviai B grupėje dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų santykio užėmė trečiąją vietą ir pateko į kitą varžybų etapą, kuriame kovos kartu su Slovėnijos, Serbijos, Prancūzijos, Rusijos bei Turkijos jaunimo rinktinėmis.

Lietuva: Povilas Butkevičius 16 (13 atk. kam.), Ernestas Ežerskis 13, Vilmantas Dilys 12, Edvinas Ruzgas 11, Remigijus Trakimas 10, Gytis Maciulevičius 7, Arnas Labuckas 6, Paulius Ivanauskas, Tomas Černeckis 3, Karolis Petrukonis 2.

Graikija: Dimitrios Verginis 25, Dimitrios Katiakos 15, Georgios Trichopoulos 13.

talentas yra butkevicius tik jam mazumele truksta pastovumo,bet saunuolis dabar jis komandos lyderis
2007-07-09
+1
Graži pergalė.Bet kitame etape su tokiu žaidimu bus sunku ką nors pasiekti.Pripažinkim šioj rinktinej truksta talentų