Personalas

Alex Mumbru / Vyr. treneris


Miestas: Barcelona
Šalis: Ispanija
Gimė: 1979-06-12
Valensijos Basket
Valensijos Basket
Prieš 8 val.
Dėl atkrintamųjų bilieto aršiai kovojantis Kauno „Žalgiris“ (16-15) pasitinka dar vieną Eurolygos dvikovą šią savaitę. Šįkart kauniečių varžovu bus taip pat vietą „Top 8“ medžiojanti „Valencia“ (14-17). Prieš mačą ispanų treneris Alexas Mumbru negailėjo liaupsių „Žalgiriui“ ir išskyrė Lietuvos ekipos galią po krepšiu.
2023-03-15
Klemenui Prepeličiui savaitgalį nevykus į Ispanijos čempionato rungtynes kartu su komanda, pasirodė Ispanijos žurnalisto Juano Carloso Villenos naujiena apie slovėno suspendavimą. Visgi pats krepšininkas tokią žinią paneigė, o sprendimą neįtraukti gynėjo į sudėtį sekmadienį vykusioms rungtynėms su Žironos „Basquet“ paaiškino ir pats komandos vyr. treneris Alexas Mumbru. 
2023-03-10
„Valencia“ vyriausiasis treneris Alexas Mumbru patvirtino, kad Jaime'o Pradillos kairiojo peties trauma yra ilgalaikė. „Jaime'o (Pradillos) netekome ilgam, bet tiksliai nežinome, kiek ilgai. Be Kyle'o (Alexanderio) ir Jaime mūsų priekinė linija stringa“, – atskleidė Mumbru spaudos konferencijoje po pralaimėjimo prieš Madrido „Real“.
Apie

2021-2022: Bilbao Surne Basket (Ispanija) vyr. treneris
2022-2023: Valensijos Basket (Ispanija) vyr. treneris