Serija 3-2
1 2 3 4
Žalgiris 23 23 24 27
Rytas 24 21 24 18

2023-06-10 17:20 / „Žalgirio“ arena (15 415 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas / Žiūrovai: 14077
2023-06-11
Kauno „Žalgirio“ gynėjas Isaiah Tayloras lemiamose LKL finalo rungtynėse suvertė 32 taškus, o tai yra vienas geriausių individualių pasirodymų lygos istorijoje. Pagal žurnalisto Rolando Eidvilo patiektą statistiką, tai buvo aštuntas kartas LKL finalo istorijoje, kuomet vienas žaidėjas pasiekė 30 pelnytų taškų ribą.
2023-06-11
Kauno „Žalgiris“ po metų pertraukos grįžo į LKL sostą. Gražioje ir atkaklioje lemiamoje kovoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai 97:87 palaužė Vilniaus „Rytą“. Lemiamo mačo herojumi tapo Isaiah Tayloras, surengęs nuo 2009 metų LKL finaluose neregėtą pasirodymą. Amerikietis per 24 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.
2023-06-10
„Žalgirio“ areną kaip pralaimėtojas paliekantis Marcusas Fosteris nulenkė galvą prieš kauniečius bei pozityviai kalbėjo apie ateitį Vilniaus „Ryte“. Sostinės ekipa šeštadienį svečiuose 87:97 nusileido Kauno „Žalgiriui“.
2023-06-10
Vilniaus „Rytui“ nepavyko antrus metus iš eilės tapti „Betsafe-LKL“ čempionais, vilniečiai penkerių rungtynių serijoje galiausiai krito prieš Kauno „Žalgirį“, tačiau komandos kapitonas Margiris Normantas pasidžiaugė atkaklia serija.
2023-06-10
Edgaro Ulanovo pirmasis sezonas būnant Kauno „Žalgirio“ kapitonu baigėsi LKL ir KMT titulais bei patekimu į Eurolygos ketvirtfinalio etapą. „Pagaliau sezonas baigėsi. Baigėsi gerai“, – pirmąją savo mintį pradėjus pokalbį po triumfo LKL finale pasakė Ulanovas.
2023-06-10
Arnas Butkevičius šventinėje „Žalgirio“ rūbinėje dalijosi čempioniška emocija, bet viena akimi ir prižiūrėjo šėlstančius vaikus. Atžalos gainiojo kamuolį, kol antrus metus paeiliui LKL laimėjęs tėvas užbaiginėjo sezono formalumus.
2023-06-10
Pirmą kartą LKL čempionu tapęs Kazys Maksvytis pažvelgė į laukiančius komandos komplektacijos darbus bei įvertino pirmąjį sezoną Kauno „Žalgiryje“. Žalgiriečiai šeštadienį namuose 97:87 palaužė Vilniaus „Rytą“ ir finalo serijoje triumfavo 3-2.
2023-06-10
„Aš neatlikau nė vieno rezultatyvaus perdavimo?“ – juokdamasis prieš pokalbį pasitikslino Isaiah Tayloras. Įžaidėjas iš tiesų neatliko nė vieno rezultatyvaus perdavimo, bet vis tiek pateks į LKL istorijos metraščius. Įžaidėjas lemiamose sezono rungtynėse įmetė 32 taškus, o toks individualus pasirodymas LKL finaluose nematytas 14 metų.
2023-06-10
Vilniaus „Rytas“ 2021-ųjų sausio mėnesį buvo duobėje – 5 pralaimėjimai per 14 mačų LKL ir ketvirtoji vieta turnyrinėje lentelėje. Vilniaus klubo vadovybė nusprendė, kad reikia imtis permainų ir komandos vairą patikėjo asistento pareigas ėjusiam, bei mažai tuo metu kam žinomam Giedriui Žibėnui.
2023-06-10
Kauno „Žalgiris“ po metų pertraukos – vėl LKL čempionas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai lemiamame mače namuose 97:87 (23:24, 23:21, 24:24, 27:18) palaužė Vilniaus „Rytą“. Finalo serijoje iki trijų pergalių kauniečiai nugalėjo 3-2. Visus tris kartus „Žalgiris“ laimėjo namuose, tačiau abusyk klupo Vilniuje.
2023-06-10
Rolands Šmits ruošiasi mūšiui dėl LKL čempionų taurės. Vienas iš Kauno „Žalgirio“ lyderių grįžo į rikiuotę ir padės komandai lemiamose finalo serijos rungtynėse su Vilniaus „Rytu“. Latvis dėl ligos praleido ketvirtą mačą Vilniuje, kur „Žalgiris“ dramatiškai 68:69 krito po Marcuso Fosterio taškų ir čempionams išaiškinti prireikė penktųjų rungtynių.
2023-06-10
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ aistruoliai išvys tikrą kulminaciją – lemiamas finalo serijos rungtynes. Penktą kartą serijoje ginklus surems Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“. Tokių intriguojančių finalų „Betsafe-LKL“ nebuvo jau seniai, o emocijos čia yra pasiekusios aukščiausią tašką.
2023-06-10
„Betsafe-LKL“ čempionatas pasiekė kulminaciją. Jau šeštadienio vakarą Kaune susitiks dvi stipriausios šių metų komandos. Dėl „Betsafe-LKL“ čempionų taurės varžysis Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“.
2023-06-10
Kuomet lankas išspjovė dar vieną Marcuso Fosterio tritaškį ketvirtajame kėlinyje, jau atrodė, kad net ir iš trečio karto „Rytui“ nepavyko perlaužti rungtynių iniciatyvos ir LKL trofėjus grįžta „Žalgiriui“. Tačiau tuomet vilniečiams viskas sukrito idealia linkme per paskutines 2 su puse minutės ir jau šiandien viskas spręsis Kaune.
2023-06-09
LKL finalo atomazga Kaune kelia didžiulį ažiotažą. Vilniaus „Rytui“ ketvirtadienį namie išplėšus lemiamas serijos rungtynes prieš Kauno „Žalgirį“, sirgaliai ėmė masiškai graibstyti bilietus į šeštadienio dvikovą Nemuno saloje.
2023-06-09
Šį sezoną 15-tą kartą per LKL istoriją matysime lemiamas rungtynes didžiajame arba mažajame finaluose. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ trečiadienį svečiuose 75:55 nugalėjo Jonavos „CBet“ ir išlygino bronzinės serijos rezultatą (2-2). Tai reiškia, jog penktadienį Šiauliuose ekipos žais lemiamą mačą, kuris nulems trečiosios vietos likimą.