87
65
Naujienos
2023-03-10
Vilerbano ASVEL gynėjas Nando De Colo užfiksavo įspūdingą pasiekimą – Eurolygos visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše pakilo į antrąją vietą. Ketvirtajame kėlinyje prieš Kauno „Žalgirį“ De Colo pelnė 9-ąjį ir 4154-ąjį tašką karjeroje, aplenkdamas Juaną Carlosą Navarro, kuris iki šiol buvo antras.
2023-03-10
Kauno „Žalgiriui“ pavyko išgyventi dvigubą Eurolygos savaitę. Atkrintamųjų svajonę gaudantys žalgiriečiai namuose įveikė Vilerbano ASVEL – 85:67. Naudingiausias „Žalgiryje“ buvo Achille Polonara. Italas per 26 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.
2023-03-09
Kauno „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis ir jo auklėtiniai išgyveno sunkią dvigubą Eurolygos savaitę, kurioje laimėjo dukart paeiliui. Ketvirtadienio vakarą žalgiriečiai 85:67 sutriuškino Vilerbano ASVEL, o po rungtynių treneris išskyrė naujokus, tačiau turėjo priekaištų puolimui.
2023-03-09
Isaiah Tayloras buvo rezultatyviausias Kauno „Žalgirio“ krepšininkas, dar iki ilgosios pertraukos surinkęs 15 taškų. Bangą pagavęs įžaidėjas vien antrajame ketvirtyje su Vilerbano ASVEL sumetė 11 taškų, komanda pelnė 31 ir kontroliavo susitikimą.
2023-03-09
„Žalgiris“ pirmajame kėlinyje strigo puolime, tačiau nuo suolo pakilę Isaiah Tayloras ir Ignas Brazdeikis užsimetė žalgiriečių puolimą ant savo pečių bei per pirmąją pusę surinko 27 taškus, taip sukraudami „Žalgiriui“ dviženklį pranašumą (47:37). Vėliau jis tik augo bei ant šių pamatų kauniečiai pasistatė pergalę (85:67).
2023-03-09
Dar vieną pergalę Eurolygoje iškovojo Kauno „Žalgiris“ (15-13). Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 85:67 (16:22, 31:15, 18:13, 20:17) įveikė Vilerbano ASVEL (8-20) ir šią savaitę laimėjo antrą kartą paeiliui.
2023-03-09
Kauno „Žalgiris“ šį vakarą stoja į dar vieną labai svarbią Eurolygos dvikovą namuose prieš Vilerbano ASVEL. BasketNews žiniomis, šiame mače Prancūzijos čempionai savo dispozicijoje turės Nando De Colo. BasketNews duomenimis, ASVEL lyderis pirmosiose dvigubos Eurolygos savaitės rungtynėse Miunchene buvo taupomas, bet šį vakarą Kaune galės žaisti visu pajėgumu.
2023-03-08
Berlyne pergalę pasiekęs Kauno „Žalgiris“ pergalinga nuotaika grįžta namo tęsti Eurolygos dvigubos savaitės. Antradienį svečiuose 66:63 įveikę ALBA, Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtadienį sausakimšoje namų arenoje susikaus su Vilerbano ASVEL. Kalbėdamas apie Prancūzijos klubą, strategas išskyrė nuo sausio vidurio prie klubo prisijungusio Dee Bosto indėlį.
2023-03-07
Vilerbano ASVEL komanda ketvirtadienį Kaune dvikovoje su vietos „Žalgiriu“ versis be vyriausiojo trenerio T.J. Parkerio. Nugaros skausmus kenčiantį strategą per Eurolygos dvigubą savaitę pakeis ASVEL trenerio asistentas Morganas Belnou. Apie tai pranešė „Le Progres“.
2023-02-22
Kauno „Žalgiris“ tęsia išparduotų bilietų į Eurolygos rungtynes seriją. Kauno klubas paskelbė, jog parduoti visi bilietai į namų mačą su Vilerbano ASVEL. Šios rungtynės – artimiausias „Žalgirio“ namų arenoje. Jos įvyks kovo 9 dieną. Iki mačo su Prancūzijos taurės laimėtojais žalgiriečiai svečiuosis Madride, Barselonoje ir Berlyne.
3 AS
22 MIN
Retin  Obasohan
26 MIN

2:5, 2 min.: De Colo baudos.
4:8, 2 min.: Kahudi tritaškis. Lekavičiaus dvitaškis.
4:10, 4 min.: Tyuso baudos.
4:12, 4 min.: Kahudi baudos.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Edgaras Ulanovas per pusketvirtos minutės užsidirba antrą pražangą ir Kazys Maksvytis priverstas sodinti savo lyderį ant suolo. Vietoje jo – Ignas Brazdeikis.

5:12, 5 min.: Brazdeikio bauda.
7:14, 5 min.: Noua taškai. Hayeso dvitaškis.
9:17, 7 min.: Tayloro taškai. Bosto tritaškis.
11:17, 8 min.: Tayloro baudos.
11:19, 8 min.: Fallo baudos.
14:19, 9 min.: Brazdeikio tritaškis.
14:20, 9 min.: Mathewso bauda.
16:20, 10 min.: Šmito baudos.
16:22, 10 min.: Mathewso baudos.

„Žalgiris“: Isiah Tayloras, Ignas Brazdeikis ir Lukas Lekavičius po 4.
ASVEL: Nando De Colo ir Charlesas Kahudi po 5, Dee Bostas ir Jonahas Mathewsas po 3.

Varžovų ataką atlaikę žalgiriečiai paskutinei kėlinio atakai turėjo beveik 16 sekundžių ir galėjo laikyti kamuolį iki pat pabaigos. Visgi Lukas Lekavičius kiek per anksti organizavo išpuolį, pranėrė pro du varžovus, bet ilgarankis Youssoupha Fallas išmušė kamuolį, Jonah Matthewsas staigiai užatakavo ir spėjo išprovokuoti Rolando Šmito pražangą. Tokia klaida kainuoja du taškus.

20:22, 11 min.: Brazdeikio ir Tayloro taškai.
23:22, 12 min.: Brazdeikio tritaškis.
23:24, 12 min.: Obasohano dvitaškis.
23:27, 12 min.: Fallo taškai su pražanga.
25:27, 13 min.: Polonaros dvitaškis.
27:30, 14 min.: Bosto tritaškis. Biručio taškai.
29:30, 14 min.: Tayloro taškai.
29:32, 15 min.: De Colo baudos.
31:32, 15 min.: Tayloro dvitaškis.
34:32, 15 min.: Polonaros dvitaškis.
36:32, 18 min.: Tayloro dvitaškis.
41:32, 18 min.: Biručio dėjimas. Tayloro tritaškis.

Antrajame kėlinyje bangą pagavęs Isaiah Tayloras šiame ketvirtyje renka vienuoliktą tašką, savo sąskaitoje turi jau 15 ir gerina asmeninį rezultatyvumo rekordą Eurolygoje. Antradienį Berlyne jis per 20 minučių surinko 14 taškų. Dabar rekordui pakako 11 minučių.

41:35, 19 min.: Diot tritaškis.
42:35, 20 min.: Butkevičiaus bauda.
44:37, 20 min.: Fallo ir Biručio taškai.
47:37, 20 min.: Brazdeikio dvitaškis su pražanga.

„Žalgiris“: Isiah Tayloras 15, Ignas Brazdeikis 12, Laurynas Birutis 6, Achille Polonara 5.
ASVEL: Nando De Colo ir Yousoupha Fallas po 7, Dee Bostas 6, Charlesas Kahudi 5.

49:37, 21 min.: Butkevičiaus dvitaškis.
51:40, 22 min.: Šmito dvitaškis, Mathewso tritaškis.