Sekmadienis, spalio 14 d. Malagos Unicaja Las Palmo Gran Canaria Herbalife 89-76 ACB
Panevėžio Lietkabelis Šiaulių Šiauliai 81-73 stat » Betsafe-LKL
Fuenlabrados Montakit Vitorijos Baskonia 60-110 ACB
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Tenerifės Iberostar 73-79 ACB
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Valensijos Basket 78-81 ACB
Kauno Žalgiris Klaipėdos Neptūnas 60-75 stat » Betsafe-LKL
Kėdainių Nevėžis Pasvalio Pieno žvaigždės 80-86 stat » Betsafe-LKL
Madrido Real Badalonos Divina Seguros Joventut 92-69 ACB
Mursijos UCAM Burgoso CB Miraflores 72-62 ACB
Šeštadienis, spalio 13 d. Lugo Cafes Candelas Breogan Madrido Movistar Estudiantes 86-79 ACB
Barselonos FC Barcelona Saragosos Tecnyconta 99-55 ACB
Andoros MoraBanc Manresos BAXI 77-82 ACB
Alytaus Dzūkija Vilniaus Rytas 73-79 stat » Betsafe-LKL
Prienų Skycop Utenos Juventus 85-80 stat » Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Kauno Žalgiris-2 80-88 stat » NKL
Molėtų Ežerūnas Šakių Vytis 81-88 stat » NKL
Joniškio Delikatesas Marijampolės Sūduva-Mantinga 71-79 stat » NKL
Gargždų SC Šilutės Šilutė 73-82 stat » NKL
Kauno KTU Mažeikių Ereliai 83-70 stat » NKL
Vilniaus Perlas Tauragės krepšinio klubas 82-68 stat » NKL
Palangos Kuršiai Jonavos Sintek-Jonava 107-93 stat » NKL
Telšių Telšiai Minsko Tsmoki-2 70-67 stat » Turnyras
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Kauno Aistės-LSMU 44-72 stat » ML
Alytaus RKL-GUT.LT KK Patriotės 73-55 stat » ML
Penktadienis, spalio 12 d. Stambulo Fenerbahce Las Palmo Gran Canaria Herbalife 97-72 stat » Eurolyga
Vilniaus Svaja Panevėžio Naftėnas-KKSC 84-51 stat » ML
Kauno Žalgiris Vitorijos Baskonia 79-87 stat » Eurolyga
Maskvos srities Chimki Pirėjo Olympiakos 66-87 stat » Eurolyga
Podgoricos Buducnost Milano AX Armani Exchange 71-82 stat » Eurolyga
Vilniaus Kibirkštis-VKM Vilniaus VK-Kamanė 60-39 stat » ML
Jonavos Sintek-Jonava Telšių Telšiai 87-97 stat » NKL
Tauragės krepšinio klubas Palangos Kuršiai 68-76 stat » NKL
Mažeikių Ereliai Vilniaus Perlas 76-84 stat » NKL
Šilutės Šilutė Kauno KTU 73-67 stat » NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Gargždų SC 95-89 stat » NKL
Šakių Vytis Joniškio Delikatesas 97-84 stat » NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Minsko Tsmoki-2 61-63 stat » Turnyras
Kauno Žalgiris-2 Molėtų Ežerūnas 82-73 stat » NKL
Ketvirtadienis, spalio 11 d. Madrido Real Stambulo Darussafaka 109-93 stat » Eurolyga
Miuncheno Bayern Stambulo Anadolu Efes 71-90 stat » Eurolyga
Atėnų Panathinaikos Tel Avivo Maccabi 89-84 stat » Eurolyga
Maskvos CSKA Barselonos FC Barcelona 95-75 stat » Eurolyga
Kauno LSU-Aistės-2 Marijampolės ŽSM 91-61 stat » ML
Trečiadienis, spalio 10 d. Mursijos UCAM Le Mano Sarthe Basket 74-62 stat » BCL
Ostendės Oostende Patrų Promitheas 84-93 stat » BCL
Bolonijos Virtus Klaipėdos Neptūnas 83-78 stat » BCL
Turino Fiat Baro KK Mornar 80-84 stat » EuroCup
Bambergo Brose Fuenlabrados Montakit 88-89 stat » BCL
Holono Hapoel Fribūro Olympic 93-69 stat » BCL
Andoros MoraBanc Brešos Leonessa Basket 110-91 stat » EuroCup
Monako Basket Belgrado Crvena Zvezda 63-66 stat » EuroCup
Zagrebo Cedevita Berlyno ALBA 75-73 stat » EuroCup
Ulmo Ratiopharm Stambulo Galatasaray 103-92 stat » EuroCup
Kazanės UNIKS Vilniaus Rytas 86-73 stat » EuroCup
Ankaros Turk Telekom Valensijos Basket 67-72 stat » EuroCup
Krasnodaro Lokomotiv Limožo CSP 82-64 stat » EuroCup
Bursos Tofas Gdynės Arka 96-79 stat » EuroCup
Atėnų AEK Jeruzalės Hapoel 75-79 stat » BCL
Opavos BK Opava Nantero 92 74-67 BCL
Kauno KM Žalgiris Vilniaus Svaja 80-69 stat » ML
Ventspilio Ventspils Vloclaveko Anwil 78-99 stat » BCL
Bandirmos Banvit Liudvigsburgo MHP Riesen 89-76 stat » BCL
Antradienis, spalio 9 d. Malagos Unicaja Frankfurto Fraport Skyliners 91-64 EuroCup
Dižono JDA Nymburko ČEZ 74-63 BCL
Tenerifės Iberostar Bonos Telekom Baskets 87-68 BCL
Venecijos Umana Reyer Salonikų PAOK 69-59 BCL
Vilerbano ASVEL Trento Dolomiti Energia 75-61 stat » EuroCup
Bairoito Medi Stambulo Besiktas 70-78 BCL
Belgrado Partizan Sankt Peterburgo Zenit 89-82 stat » EuroCup
Liublianos Petrol Olimpija Strasbūro IG 71-81 BCL
Panevėžio Lietkabelis Antverpeno Telenet Giants 87-91 stat » BCL
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod Avelino Sidigas 93-100 stat » BCL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Kėdainių Nevėžis 75-82 stat » KMT
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Utenos Juventus 64-81 stat » KMT
Kauno Žalgiris-2 Alytaus Dzūkija 84-89 stat » KMT
Šakių Vytis Prienų Skycop 54-78 stat » KMT