Šeštadienis, gruodžio 15 d. Prienų Skycop Klaipėdos Neptūnas 72-83 stat » Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Jonavos Sintek-Jonava 85-83 stat » NKL
Gargždų SC Vilniaus Perlas 86-78 stat » NKL
Joniškio Delikatesas Palangos Kuršiai 88-93 stat » NKL
Molėtų Ežerūnas Telšių Telšiai 72-95 stat » NKL
Šakių Vytis Mažeikių Ereliai 97-79 stat » NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Šilutės Šilutė 114-109 stat » NKL
Plungės sporto ir rekreacijos centras Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 65-77 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Vilkaviškio Perlas 84-97 RKL
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Kupiškio KK Kupiškis 99-103 RKL
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 76-52 RKL
Anykščių KKSC-Elmis Prienų KKSC 61-59 RKL
Užpalių Užpaliai Kazlų Rūdos Regusa 93-62 RKL
Mažeikių SM-Dubgiris Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA 79-45 RKL
Biržų Biržai-KKSC Kretingos Kretinga 100-93 RKL
Rokiškio Feniksas Vilniaus Rytas-2 88-76 RKL
Panevėžio Bangenė-Aivera Kauno r. Omega 56-64 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Jonavos Jonava-2 107-48 RKL
Kauno Atletas Plungės Olimpas 93-88 RKL
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Molėtų Molėtai 71-83 RKL
Penktadienis, gruodžio 14 d. Molėtų Molėtai Kauno krepšinio akademija Snaiperis 85-83 RKL
Vilkaviškio Perlas Užpalių Užpaliai 84-80 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Alytaus SRC-Dzūkija 102-88 RKL
Ukmergės Olimpas Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 94-96 RKL
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Rokiškio Feniksas 88-71 RKL
Prienų KKSC Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 81-56 RKL
Šilalės Lūšis Tauragės Fortūna-Agava 89-80 RKL
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA Kėdainių SC-Balticum 66-92 RKL
Raseinių Raseiniai Klaipėdos LCC 82-90 RKL
Gargždų SC Palangos Kuršiai 65-70 stat » NKL
Šilutės Šilutė Šakių Vytis 71-83 stat » NKL
Tauragės krepšinio klubas Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 78-71 stat » NKL
Jonavos Sintek-Jonava Molėtų Ežerūnas 69-80 stat » NKL
Telšių Telšiai Joniškio Delikatesas 90-88 stat » NKL
Vilniaus Perlas Kauno KTU 71-57 stat » NKL
Akmenės SC-Grudita Kelmės Kelmė 92-80 RKL
Šakių Šakiai Klaipėdos VKKM-Neptūnas 91-93 RKL
Vilniaus Rytas-2 Anykščių KKSC-Elmis 71-74 RKL
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB 86-87 RKL
Joniškio Saned Kauno Žalgiris-3 91-95 RKL
Kazlų Rūdos Regusa Vilniaus Stekas-Rivilė 74-99 RKL
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Jurbarko Jurbarkas 69-73 RKL
Ketvirtadienis, gruodžio 13 d. Klaipėdos LCC Vytauto Didžiojo universitetas 87-72 RKL
Mažeikių Ereliai Kauno Žalgiris-2 63-78 stat » NKL
Antradienis, gruodžio 11 d. Kauno Žalgiris-2 Tauragės krepšinio klubas 76-71 stat » NKL