Trečiadienis, spalio 17 d. Milano AX Armani Exchange Madrido Real 85-91 stat » Eurolyga
Vitorijos Baskonia Pirėjo Olympiakos 80-85 stat » Eurolyga
Nantero 92 Tenerifės Iberostar 58-75 stat » BCL
Venecijos Umana Reyer Holono Hapoel 111-104 stat » BCL
Trento Dolomiti Energia Sankt Peterburgo Zenit 60-93 stat » EuroCup
Valensijos Basket Belgrado Partizan 79-71 stat » EuroCup
Limožo CSP Berlyno ALBA 93-102 stat » EuroCup
Bambergo Brose Dižono JDA 73-64 stat » BCL
Fribūro Olympic Opavos BK Opava 97-79 stat » BCL
Liudvigsburgo MHP Riesen Avelino Sidigas 77-96 stat » BCL
Gdynės Arka Zagrebo Cedevita 61-78 stat » EuroCup
Stambulo Fenerbahce Maskvos srities Chimki 93-85 stat » Eurolyga
Baro KK Mornar Malagos Unicaja 85-96 stat » EuroCup
Kazanės UNIKS Turino Fiat 92-78 stat » EuroCup
Krasnodaro Lokomotiv Bursos Tofas 95-72 stat » EuroCup
Stambulo Anadolu Efes Kauno Žalgiris 79-93 stat » Eurolyga
Patrų Promitheas Liublianos Petrol Olimpija 79-77 BCL
Vilniaus universitetas Vilniaus Svaja 71-93 stat » ML
Klaipėdos Neptūnas Stambulo Besiktas 78-63 stat » BCL
Vloclaveko Anwil Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod 82-93 stat » BCL
Vilniaus Rytas Frankfurto Fraport Skyliners 61-70 stat » EuroCup
Panevėžio Naftėnas-KKSC KK Patriotės 66-61 stat » ML
Kauno KM Žalgiris Vilniaus Kibirkštis-VKM 74-41 stat » ML
Golden State Warriors Oklahoma Thunder 108-100 stat » NBA
Boston Celtics Philadelphia 76ers 105-87 stat » NBA
Antradienis, spalio 16 d. Las Palmo Gran Canaria Herbalife Barselonos FC Barcelona 87-86 stat » Eurolyga
Strasbūro IG Bairoito Medi 67-63 stat » BCL
Bolonijos Virtus Ostendės Filou 89-60 stat » BCL
Fuenlabrados Montakit Antverpeno Telenet Giants 96-84 BCL
Mursijos UCAM Ventspilio Ventspils 91-85 stat » BCL
Vilerbano ASVEL Ankaros Turk Telekom 84-63 stat » EuroCup
Miuncheno Bayern Atėnų Panathinaikos 80-79 stat » Eurolyga
Tel Avivo Maccabi Maskvos CSKA 86-89 stat » Eurolyga
Jeruzalės Hapoel Panevėžio Lietkabelis 81-67 stat » BCL
Ulmo Ratiopharm Monako Basket 65-75 stat » EuroCup
Stambulo Darussafaka Podgoricos Buducnost 71-63 stat » Eurolyga
Stambulo Galatasaray Brešos Leonessa Basket 84-76 stat » EuroCup
Belgrado Crvena Zvezda Andoros MoraBanc 85-79 stat » EuroCup
Nymburko ČEZ Atėnų AEK 93-94 stat » BCL
Salonikų PAOK Bonos Telekom Baskets 95-100 stat » BCL
Bandirmos Banvit Le Mano Sarthe Basket 96-67 stat » BCL
Prienų Skycop Šakių Vytis 91-79 KMT
Utenos Juventus Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 100-57 stat » KMT
Kėdainių Nevėžis Marijampolės Sūduva-Mantinga 87-80 stat » KMT
Alytaus Dzūkija Kauno Žalgiris-2 86-70 stat » KMT
Sekmadienis, spalio 14 d. Malagos Unicaja Las Palmo Gran Canaria Herbalife 89-76 ACB
Panevėžio Lietkabelis Šiaulių Šiauliai 81-73 stat » Betsafe-LKL
Fuenlabrados Montakit Vitorijos Baskonia 60-110 ACB
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Tenerifės Iberostar 73-79 ACB
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Valensijos Basket 78-81 ACB
Kauno Žalgiris Klaipėdos Neptūnas 60-75 stat » Betsafe-LKL
Kėdainių Nevėžis Pasvalio Pieno žvaigždės 80-86 stat » Betsafe-LKL
Madrido Real Badalonos Divina Seguros Joventut 92-69 ACB
Mursijos UCAM Burgoso CB Miraflores 72-62 ACB
Šeštadienis, spalio 13 d. Lugo Cafes Candelas Breogan Madrido Movistar Estudiantes 86-79 ACB
Barselonos FC Barcelona Saragosos Tecnyconta 99-55 ACB
Andoros MoraBanc Manresos BAXI 77-82 ACB
Alytaus Dzūkija Vilniaus Rytas 73-79 stat » Betsafe-LKL
Prienų Skycop Utenos Juventus 85-80 stat » Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Kauno Žalgiris-2 80-88 stat » NKL
Molėtų Ežerūnas Šakių Vytis 81-88 stat » NKL
Joniškio Delikatesas Marijampolės Sūduva-Mantinga 71-79 stat » NKL
Gargždų SC Šilutės Šilutė 73-82 stat » NKL
Kauno KTU Mažeikių Ereliai 83-70 stat » NKL
Vilniaus Perlas Tauragės krepšinio klubas 82-68 stat » NKL
Palangos Kuršiai Jonavos Sintek-Jonava 107-93 stat » NKL
Telšių Telšiai Minsko Tsmoki-2 70-67 stat » Turnyras
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Kauno Aistės-LSMU 44-72 stat » ML
Alytaus RKL-GUT.LT KK Patriotės 73-55 stat » ML
Penktadienis, spalio 12 d. Stambulo Fenerbahce Las Palmo Gran Canaria Herbalife 97-72 stat » Eurolyga
Vilniaus Svaja Panevėžio Naftėnas-KKSC 84-51 stat » ML
Kauno Žalgiris Vitorijos Baskonia 79-87 stat » Eurolyga
Maskvos srities Chimki Pirėjo Olympiakos 66-87 stat » Eurolyga
Podgoricos Buducnost Milano AX Armani Exchange 71-82 stat » Eurolyga
Vilniaus Kibirkštis-VKM Vilniaus VK-Kamanė 60-39 stat » ML
Jonavos Sintek-Jonava Telšių Telšiai 87-97 stat » NKL
Tauragės krepšinio klubas Palangos Kuršiai 68-76 stat » NKL
Mažeikių Ereliai Vilniaus Perlas 76-84 stat » NKL
Šilutės Šilutė Kauno KTU 73-67 stat » NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Gargždų SC 95-89 stat » NKL
Šakių Vytis Joniškio Delikatesas 97-84 stat » NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Minsko Tsmoki-2 61-63 stat » Turnyras
Kauno Žalgiris-2 Molėtų Ežerūnas 82-73 stat » NKL