Pirmadienis, Lapkričio 20 d.
Vilniaus DPV Vilniaus Kibirkštis-VKM 18:30 Akvilės
Antradienis, Lapkričio 21 d.
Charlotte Hornets Minnesota Timberwolves 02:00 NBA
Detroit Pistons Cleveland Cavaliers 02:00 NBA
Orlando Magic Indiana Pacers 02:00 NBA
Philadelphia 76ers Utah Jazz 02:00 NBA
New York Knicks Los Angeles Clippers 02:30 NBA
Memphis Grizzlies Portland Trail Blazers 03:00 NBA
Milwaukee Bucks Washington Wizards 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Oklahoma Thunder 03:00 NBA
Dallas Mavericks Boston Celtics 03:30 NBA
San Antonio Spurs Atlanta Hawks 03:30 NBA
Sacramento Kings Denver Nuggets 05:00 NBA
Vilniaus Kibirkštis Šiaulių Šiauliai-Universitetas 18:30 LMKL
Kauno Aistės-LSU Klaipėdos Fortūna 19:00 LMKL
Ukmergės Vilkmergė Kauno rajono Hoptrans-Sirenos 19:30 LMKL
Trečiadienis, Lapkričio 22 d.
Los Angeles Lakers Chicago Bulls 05:30 NBA
Kauno KM Aisčiai Marijampolės ŽSM 18:00 Akvilės
Ketvirtadienis, Lapkričio 23 d.
Charlotte Hornets Washington Wizards 02:00 NBA
Cleveland Cavaliers Brooklyn Nets 02:00 NBA
Philadelphia 76ers Portland Trail Blazers 02:00 NBA
Atlanta Hawks Los Angeles Clippers 02:30 NBA
Miami Heat Boston Celtics 02:30 NBA
New York Knicks Toronto Raptors 02:30 NBA
Houston Rockets Denver Nuggets 03:00 NBA
Memphis Grizzlies Dallas Mavericks 03:00 NBA
Minnesota Timberwolves Orlando Magic 03:00 NBA
New Orleans Pelicans San Antonio Spurs 03:00 NBA
Oklahoma Thunder Golden State Warriors 03:00 NBA
Phoenix Suns Milwaukee Bucks 04:00 NBA
Utah Jazz Chicago Bulls 04:00 NBA
Sacramento Kings Los Angeles Lakers 05:30 NBA
Kauno Žalgiris Stambulo Anadolu Efes 20:00 Viasat Sport Baltic Eurolyga
Bambergo Brose Valensijos Basket 21:00 Eurolyga
Milano AX Armani Exchange Pirėjo Olympiakos 21:45 Viasat Sport Baltic Eurolyga
Barselonos FC Barcelona Tel Avivo Maccabi 22:00 Eurolyga
Belgrado Crvena Zvezda Vitorijos Baskonia 22:00 Eurolyga
Penktadienis, Lapkričio 24 d.
Izraelio rinktinė Estijos rinktinė 14:00 Viasat Sport Baltic PČ Atranka
Klaipėdos Fortūna Vilniaus Kibirkštis 17:00 LMKL
Jonavos Jonava Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Šakių Vytis 18:00 Delfi TV TV3 Play Mezon NKL
Tauragės krepšinio klubas Vilniaus Perlas 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Molėtų Ežerūnas Telšių Telšiai 18:00 Mezon NKL
Kauno KTU Šilutės Šilutė 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Kauno Žalgiris-2 Joniškio Delikatesas 18:00 Mezon NKL
Mažeikių Ereliai Palangos Palanga 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Vilniaus Kibirkštis-VKM Vilniaus universitetas 18:00 Akvilės
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Marijampolės Sūduva 18:00 LMKL
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos Kauno Aistės-LSU 18:00 LMKL
Turkijos rinktinė Latvijos rinktinė 18:00 Viasat Sport Baltic PČ Atranka
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB 18:00 RKL
Vilniaus Lietuvos rytas-2 Kauno krepšinio akademija Snaiperis 18:00 RKL
Šakių Šakiai Šilalės Lūšis 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Panevėžio Bangenė-Aivera 18:00 RKL
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Jurbarko Jurbarkas 18:30 RKL
Panevėžio KKSC-Naftėnas Kauno LSU-Kaunas 19:00 Akvilės
Brooklyn Nets Portland Trail Blazers 19:00 NBA
Bulgarijos rinktinė Suomijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Čekijos rinktinė Islandijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Kėdainių SC-Nevėžis Kretingos Kretinga 19:00 RKL
Šiaulių Saulės miesto kariai Sedos Sedula 19:00 RKL
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Alytaus SRC – Dzūkija 19:00 RKL
Plungės Olimpas Jonavos Jonava-2 19:00 RKL
Lenkijos rinktinė Vengrijos rinktinė 19:15 PČ Atranka
Vilniaus Stekas-Rivilė Kauno Perkūnas-Vytrita 19:15 RKL
Kelmės Kelmė Vilkaviškio Perlas 19:30 RKL
Gargždų SC Ukmergės Olimpas 19:30 RKL
Stakliškių Guosta Anykščių KKSC-Elmis 19:30 RKL
Stambulo Fenerbahce Maskvos srities Chimki 19:45 Eurolyga
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Rusijos rinktinė 19:45 PČ Atranka
Švedijos rinktinė Ukrainos rinktinė 20:00 PČ Atranka
Kosovo rinktinė Lietuvos rinktinė 20:00 Viasat Sport Baltic PČ Atranka
Rokiškio Feniksas Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 20:00 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Kauno r. Xiaomi-Tornado KM 20:00 RKL
Vokietijos rinktinė Gruzijos rinktinė 20:30 PČ Atranka
Atėnų Panathinaikos Madrido Real 21:00 Eurolyga
Juodkalnijos rinktinė Ispanijos rinktinė 21:00 PČ Atranka
Nyderlandų rinktinė Kroatijos rinktinė 21:00 PČ Atranka
Serbijos rinktinė Austrijos rinktinė 21:00 PČ Atranka
Italijos rinktinė Rumunijos rinktinė 21:15 PČ Atranka
Slovėnijos rinktinė Baltarusijos rinktinė 21:30 PČ Atranka
Belgijos rinktinė Prancūzijos rinktinė 21:30 PČ Atranka
Didžiosios Britanijos rinktinė Graikijos rinktinė 21:30 PČ Atranka
Malagos Unicaja Maskvos CSKA 21:45 Eurolyga
Šeštadienis, Lapkričio 25 d.
Atlanta Hawks New York Knicks 02:30 NBA
Boston Celtics Orlando Magic 02:30 NBA
Cleveland Cavaliers Charlotte Hornets 03:00 NBA
Indiana Pacers Toronto Raptors 03:00 NBA
Minnesota Timberwolves Miami Heat 03:00 NBA
Oklahoma Thunder Detroit Pistons 03:00 NBA
Denver Nuggets Memphis Grizzlies 04:00 NBA
Phoenix Suns New Orleans Pelicans 04:00 NBA
Golden State Warriors Chicago Bulls 05:30 NBA
Vilniaus VK-Kamanė Vilniaus BC Tiketa 11:00 Akvilės
Alytaus SRC – Dzūkija Rokiškio Feniksas 12:00 RKL
Panevėžio Bangenė-Aivera Šiaulių KA Saulė-ASKA-Grafų baldai 13:00 RKL
Kauno Atletas-LSU Trakų Trakai 13:30 RKL
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Šakių Šakiai 14:00 RKL
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Kupiškio KK Kupiškis 14:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Klaipėdos LCC 14:00 RKL
Anykščių KKSC-Elmis Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 14:00 RKL
Sedos Sedula Klaipėdos VKKM-Neptūnas 14:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Tauragės Fortūna-Agava 14:00 RKL
Šilalės Lūšis Šiaulių Saulės miesto kariai 14:00 RKL
Vilniaus Lietuvos rytas-2 Vilniaus Stekas-Rivilė 14:00 RKL
Kauno Perkūnas-Vytrita Kauno r. Xiaomi-Tornado KM 14:30 RKL
Alytaus RKL-GUT.LT Kauno KTU 15:00 Akvilės
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Stakliškių Guosta 15:00 RKL
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Kelmės Kelmė 15:00 RKL
Kauno r. Omega Akmenės SCKK Akmenės Cementas 15:00 RKL
Palangos Palanga Jonavos Jonava 16:00 Delfi TV Mezon NKL
Kauno Žalgiris-2 Mažeikių Ereliai 16:00 Mezon NKL
Šilutės Šilutė Joniškio Delikatesas 16:00 Delfi TV Mezon NKL
Vilniaus Perlas Molėtų Ežerūnas 16:00 Mezon NKL
Šakių Vytis Tauragės krepšinio klubas 16:00 TV3 Play Mezon NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Marijampolės Sūduva-Mantinga 16:00 Mezon NKL
Vilkaviškio Perlas Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 16:00 RKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Vytauto Didžiojo universitetas 16:30 RKL
Telšių Telšiai Kauno KTU 18:00 Mezon NKL
KK Patriotės Vilniaus Kibirkštis-VKM 18:30 Akvilės
Sekmadienis, Lapkričio 26 d.
Charlotte Hornets San Antonio Spurs 02:00 NBA
Philadelphia 76ers Orlando Magic 02:00 NBA
Washington Wizards Portland Trail Blazers 02:00 NBA
Atlanta Hawks Toronto Raptors 02:30 NBA
Indiana Pacers Boston Celtics 03:00 NBA
Houston Rockets New York Knicks 03:00 NBA
Dallas Mavericks Oklahoma Thunder 03:30 NBA
Golden State Warriors New Orleans Pelicans 03:30 NBA
Utah Jazz Milwaukee Bucks 04:00 NBA
Sacramento Kings Los Angeles Clippers 05:00 NBA
Latvijos rinktinė Švedijos rinktinė 17:00 Viasat Sport Baltic PČ Atranka
Baltarusijos rinktinė Juodkalnijos rinktinė 18:30 PČ Atranka
Ukrainos rinktinė Turkijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Kroatijos rinktinė Italijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Rumunijos rinktinė Nyderlandų rinktinė 19:00 PČ Atranka
Lietuvos rinktinė Lenkijos rinktinė 19:30 Viasat Sport Baltic PČ Atranka
Vengrijos rinktinė Kosovo rinktinė 20:00 PČ Atranka
Ispanijos rinktinė Slovėnijos rinktinė 20:30 PČ Atranka
Chicago Bulls Miami Heat 22:30 NBA
Minnesota Timberwolves Phoenix Suns 22:30 NBA
Pirmadienis, Lapkričio 27 d.
Memphis Grizzlies Brooklyn Nets 01:00 NBA
Rusijos rinktinė Belgijos rinktinė 16:00 PČ Atranka
Graikijos rinktinė Izraelio rinktinė 17:00 PČ Atranka
Vilniaus DPV KK Patriotės 18:30 Akvilės
Suomijos rinktinė Čekijos rinktinė 18:30 PČ Atranka
Estijos rinktinė Didžiosios Britanijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Serbijos rinktinė Gruzijos rinktinė 21:00 PČ Atranka
Austrijos rinktinė Vokietijos rinktinė 21:20 PČ Atranka
Prancūzijos rinktinė Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė 21:45 PČ Atranka
Islandijos rinktinė Bulgarijos rinktinė 21:45 PČ Atranka
Antradienis, Lapkričio 28 d.
Indiana Pacers Orlando Magic 02:00 NBA
Philadelphia 76ers Cleveland Cavaliers 02:00 NBA
Boston Celtics Detroit Pistons 02:30 NBA
New York Knicks Portland Trail Blazers 02:30 NBA
Houston Rockets Brooklyn Nets 03:00 NBA
San Antonio Spurs Dallas Mavericks 03:30 NBA
Golden State Warriors Sacramento Kings 05:30 NBA
Los Angeles Clippers Los Angeles Lakers 05:30 NBA
Gargždų SC Vytauto Didžiojo universitetas 19:30 RKL
Trečiadienis, Lapkričio 29 d.
Cleveland Cavaliers Miami Heat 02:00 NBA
Chicago Bulls Phoenix Suns 03:00 NBA
Minnesota Timberwolves Washington Wizards 03:00 NBA
Utah Jazz Denver Nuggets 05:00 NBA
Sacramento Kings Milwaukee Bucks 05:00 NBA
Alytaus SRC – Dzūkija Vilniaus Lietuvos rytas-2 17:00 RKL
Kėdainių Nevėžis Pasvalio Pieno žvaigždės 18:00 LKL
Talino TTU Tartu Rock 18:30 BBL
Valmieros Valmiera/ORDO Talino Kalev/TLU 18:30 BBL
Pernu Parnu Jūrmalos Jurmala/Fenikss 19:00 BBL
Ketvirtadienis, Lapkričio 30 d.
Detroit Pistons Phoenix Suns 02:00 NBA
Orlando Magic Oklahoma Thunder 02:00 NBA
Philadelphia 76ers Washington Wizards 02:00 NBA
New York Knicks Miami Heat 02:30 NBA
Toronto Raptors Charlotte Hornets 02:30 NBA
Houston Rockets Indiana Pacers 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Minnesota Timberwolves 03:00 NBA
Dallas Mavericks Brooklyn Nets 03:30 NBA
San Antonio Spurs Memphis Grizzlies 03:30 NBA
Los Angeles Lakers Golden State Warriors 05:30 NBA
Maskvos srities Chimki Bambergo Brose 19:00 Eurolyga
Stambulo Anadolu Efes Milano AX Armani Exchange 19:30 Eurolyga
Tel Avivo Maccabi Kauno Žalgiris 21:05 Eurolyga
Valensijos Basket Pirėjo Olympiakos 21:30 Eurolyga
Vitorijos Baskonia Stambulo Fenerbahce 21:30 Eurolyga
Penktadienis, Gruodžio 1 d.
Atlanta Hawks Cleveland Cavaliers 02:30 NBA
Boston Celtics Philadelphia 76ers 02:30 NBA
Denver Nuggets Chicago Bulls 04:00 NBA
Portland Trail Blazers Milwaukee Bucks 05:00 NBA
Los Angeles Clippers Utah Jazz 05:30 NBA
Jonavos Jonava Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Tauragės krepšinio klubas 18:00 Mezon NKL
Molėtų Ežerūnas Šakių Vytis 18:00 Delfi TV TV3 Play Mezon NKL
Kauno KTU Vilniaus Perlas 18:00 Mezon NKL
Joniškio Delikatesas Telšių Telšiai 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Mažeikių Ereliai Šilutės Šilutė 18:00 Delfi TV Mezon NKL
Palangos Palanga Kauno Žalgiris-2 18:00 Mezon NKL
Vilniaus Kibirkštis-VKM Vilniaus DPV 18:00 Akvilės
Kauno rajono Hoptrans-Sirenos Klaipėdos Fortūna 18:00 LMKL
Kauno Aistės-LSU Marijampolės Sūduva 18:00 LMKL
Ukmergės Vilkmergė Šiaulių Šiauliai-Universitetas 18:30 LMKL
Kauno LSU-Kaunas Alytaus RKL-GUT.LT 19:00 Akvilės
Maskvos CSKA Barselonos FC Barcelona 19:00 Eurolyga
Atėnų Panathinaikos Malagos Unicaja 21:00 Eurolyga
Madrido Real Belgrado Crvena Zvezda 22:00 Eurolyga
Šeštadienis, Gruodžio 2 d.
Orlando Magic Golden State Warriors 02:00 NBA
Washington Wizards Detroit Pistons 02:00 NBA
Toronto Raptors Indiana Pacers 02:30 NBA
Miami Heat Charlotte Hornets 03:00 NBA
Chicago Bulls Sacramento Kings 03:00 NBA
Memphis Grizzlies San Antonio Spurs 03:00 NBA
Oklahoma Thunder Minnesota Timberwolves 03:00 NBA
Utah Jazz New Orleans Pelicans 04:00 NBA
KK Patriotės Vilniaus Svaja 13:30 Akvilės
Kauno Žalgiris-2 Jonavos Jonava 16:00 Mezon NKL
Šilutės Šilutė Palangos Palanga 16:00 Mezon NKL
Telšių Telšiai Mažeikių Ereliai 16:00 Delfi TV Mezon NKL
Šakių Vytis Kauno KTU 16:00 TV3 Play Mezon NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Molėtų Ežerūnas 16:00 Mezon NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Tauragės krepšinio klubas 16:00 Mezon NKL
Utenos Juventus Šiaulių Šiauliai 17:00 LKL
Klaipėdos Neptūnas Panevėžio Lietkabelis 17:20 Baltijos televizija LKL
Vilniaus Lietuvos rytas Kėdainių Nevėžis 18:00 LKL
Boston Celtics Phoenix Suns 20:00 NBA
Dallas Mavericks Los Angeles Clippers 21:00 NBA
Brooklyn Nets Atlanta Hawks 22:00 NBA
Sekmadienis, Gruodžio 3 d.
Cleveland Cavaliers Memphis Grizzlies 02:30 NBA
Philadelphia 76ers Detroit Pistons 02:30 NBA
Milwaukee Bucks Sacramento Kings 03:30 NBA
Denver Nuggets Los Angeles Lakers 04:00 NBA
Portland Trail Blazers New Orleans Pelicans 05:00 NBA
Pasvalio Pieno žvaigždės Kauno Žalgiris 17:20 Baltijos televizija LKL
Vilniaus BC Tiketa Vilniaus universitetas 17:20 Akvilės
New York Knicks Orlando Magic 22:30 NBA
Pirmadienis, Gruodžio 4 d.
Miami Heat Golden State Warriors 02:00 NBA
Minnesota Timberwolves Los Angeles Clippers 02:00 NBA
Oklahoma Thunder San Antonio Spurs 02:00 NBA
Los Angeles Lakers Houston Rockets 04:30 NBA
Alytaus Dzūkija Prienų-Birštono Vytautas 19:00 LKL
Antradienis, Gruodžio 5 d.
Charlotte Hornets Orlando Magic 02:00 NBA
Indiana Pacers New York Knicks 02:00 NBA
Philadelphia 76ers Phoenix Suns 02:00 NBA
Atlanta Hawks Brooklyn Nets 02:30 NBA
Boston Celtics Milwaukee Bucks 02:30 NBA
Chicago Bulls Cleveland Cavaliers 03:00 NBA
Memphis Grizzlies Minnesota Timberwolves 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Golden State Warriors 03:00 NBA
Dallas Mavericks Denver Nuggets 03:30 NBA
San Antonio Spurs Detroit Pistons 03:30 NBA
Utah Jazz Washington Wizards 04:00 NBA
Gaziantepo Gaziantep Šalono Elan 18:30 BCL
Raplos AVIS Utilitas Šiaulių Šiauliai 18:30 BBL


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (Mezon NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 




Žinutės: 119
Paskutinė žinutė: 2017-11-19 07:42
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 6
Žinutės: 689
Paskutinė žinutė: 2017-11-18 14:51
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 31 32 33 34 35
Žinutės: 264
Paskutinė žinutė: 2017-10-30 04:06
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 13 14
Žinutės: 7
Paskutinė žinutė: 2017-10-09 10:51
alaus naujienos