Šeštadienis, vasario 23 d. Philadelphia 76ers Portland Trail Blazers 20:00 Sport 1 NBA
Sekmadienis, vasario 24 d. Atlanta Hawks Phoenix Suns 02:00 NBA
Charlotte Hornets Brooklyn Nets 02:00 NBA
Cleveland Cavaliers Memphis Grizzlies 02:00 NBA
Washington Wizards Indiana Pacers 02:00 NBA
New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers 02:00 NBA
Miami Heat Detroit Pistons 02:30 NBA
Chicago Bulls Boston Celtics 03:00 NBA
Oklahoma Thunder Sacramento Kings 03:00 NBA
Milwaukee Bucks Minnesota Timberwolves 03:30 NBA
Golden State Warriors Houston Rockets 03:30 NBA
Utah Jazz Dallas Mavericks 05:00 NBA
Toronto Raptors Orlando Magic 22:30 Sport 1 NBA
Pirmadienis, vasario 25 d. Denver Nuggets Los Angeles Clippers 00:00 NBA
New York Knicks San Antonio Spurs 02:30 NBA
Lietuvos rinktinė Italijos rinktinė 19:30 TV3 TVPlay Sports PČ Atranka
Antradienis, vasario 26 d. Charlotte Hornets Golden State Warriors 02:00 NBA
Cleveland Cavaliers Portland Trail Blazers 02:00 NBA
Detroit Pistons Indiana Pacers 02:00 NBA
Brooklyn Nets San Antonio Spurs 02:30 NBA
Miami Heat Phoenix Suns 02:30 NBA
Chicago Bulls Milwaukee Bucks 03:00 NBA
Houston Rockets Atlanta Hawks 03:00 NBA
Memphis Grizzlies Los Angeles Lakers 03:00 NBA
Minnesota Timberwolves Sacramento Kings 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Philadelphia 76ers 03:00 NBA
Los Angeles Clippers Dallas Mavericks 05:30 NBA
Trečiadienis, vasario 27 d. New York Knicks Orlando Magic 02:30 NBA
Toronto Raptors Boston Celtics 03:00 NBA
Denver Nuggets Oklahoma Thunder 05:30 NBA
Ketvirtadienis, vasario 28 d. Charlotte Hornets Houston Rockets 02:00 NBA
Atlanta Hawks Minnesota Timberwolves 02:30 NBA
Boston Celtics Portland Trail Blazers 02:30 NBA
Brooklyn Nets Washington Wizards 02:30 NBA
Miami Heat Golden State Warriors 02:30 NBA
Memphis Grizzlies Chicago Bulls 03:00 NBA
San Antonio Spurs Detroit Pistons 03:00 NBA
Dallas Mavericks Indiana Pacers 03:30 NBA
Utah Jazz Los Angeles Clippers 04:00 NBA
Sacramento Kings Milwaukee Bucks 05:00 NBA
Los Angeles Lakers New Orleans Pelicans 05:30 NBA
Kėdainių Nevėžis Panevėžio Lietkabelis 18:50 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Maskvos srities Chimki Milano AX Armani Exchange 19:00 Eurolyga
Stambulo Fenerbahce Stambulo Anadolu Efes 19:45 Eurolyga
Tel Avivo Maccabi Stambulo Darussafaka 21:05 Eurolyga
Vitorijos Baskonia Kauno Žalgiris 21:30 Eurolyga
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Atėnų Panathinaikos 22:00 Eurolyga
Penktadienis, kovo 1 d. Indiana Pacers Minnesota Timberwolves 02:00 NBA
Orlando Magic Golden State Warriors 02:00 NBA
New York Knicks Cleveland Cavaliers 02:30 NBA
Houston Rockets Miami Heat 03:00 NBA
Denver Nuggets Utah Jazz 04:00 NBA
Oklahoma Thunder Philadelphia 76ers 04:30 NBA
Podgoricos Buducnost Miuncheno Bayern 20:00 Eurolyga
Pirėjo Olympiakos Maskvos CSKA 21:30 Eurolyga
Barselonos FC Barcelona Madrido Real 22:00 Eurolyga
Šeštadienis, kovo 2 d. Atlanta Hawks Chicago Bulls 02:30 NBA
Brooklyn Nets Charlotte Hornets 02:30 NBA
Toronto Raptors Portland Trail Blazers 02:30 NBA
Boston Celtics Washington Wizards 03:00 NBA
Phoenix Suns New Orleans Pelicans 04:00 NBA
Sacramento Kings Los Angeles Clippers 05:00 NBA
Los Angeles Lakers Milwaukee Bucks 05:30 NBA
Prienų Skycop Alytaus Dzūkija 17:00 Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Vilniaus Rytas 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Sekmadienis, kovo 3 d. Cleveland Cavaliers Detroit Pistons 00:00 NBA
Indiana Pacers Orlando Magic 02:00 NBA
Miami Heat Brooklyn Nets 02:30 NBA
Philadelphia 76ers Golden State Warriors 03:30 NBA
Dallas Mavericks Memphis Grizzlies 03:30 NBA
San Antonio Spurs Oklahoma Thunder 03:30 NBA
Denver Nuggets New Orleans Pelicans 04:00 NBA
Phoenix Suns Los Angeles Lakers 04:00 NBA
Utah Jazz Milwaukee Bucks 04:00 NBA
Kėdainių Nevėžis Šiaulių Šiauliai 16:30 Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas Kauno Žalgiris 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Panevėžio Lietkabelis Utenos Juventus 18:15 Betsafe-LKL
Charlotte Hornets Portland Trail Blazers 20:00 NBA
Boston Celtics Houston Rockets 22:30 NBA
Chicago Bulls Atlanta Hawks 22:30 NBA
Los Angeles Clippers New York Knicks 22:30 NBA
Pirmadienis, kovo 4 d. Cleveland Cavaliers Orlando Magic 01:00 NBA
Detroit Pistons Toronto Raptors 01:00 NBA
Washington Wizards Minnesota Timberwolves 01:00 NBA
Oklahoma Thunder Memphis Grizzlies 02:00 NBA
Antradienis, kovo 5 d. Valensijos Basket Vilniaus Rytas 21:45 EuroCup
Trečiadienis, kovo 6 d. Klaipėdos Neptūnas Jeruzalės Hapoel 19:00 BCL
Ketvirtadienis, kovo 7 d. Stambulo Darussafaka Atėnų Panathinaikos 19:15 Eurolyga
Kauno Žalgiris Las Palmo Herbalife Gran Canaria 20:00 Eurolyga
Miuncheno Bayern Tel Avivo Maccabi 21:30 Eurolyga
Madrido Real Stambulo Fenerbahce 22:00 Eurolyga
Penktadienis, kovo 8 d. Maskvos CSKA Milano AX Armani Exchange 19:00 Eurolyga
Vilniaus Rytas Valensijos Basket 19:00 EuroCup
Stambulo Anadolu Efes Barselonos FC Barcelona 19:30 Eurolyga
Podgoricos Buducnost Pirėjo Olympiakos 20:00 Eurolyga
Vitorijos Baskonia Maskvos srities Chimki 21:30 Eurolyga
Šeštadienis, kovo 9 d. Šiaulių Šiauliai Prienų Skycop 17:00 Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Panevėžio Lietkabelis 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Alytaus Dzūkija Klaipėdos Neptūnas 18:00 Betsafe-LKL