Sekmadienis, sausio 20 d. Utenos Juventus Šiaulių Šiauliai 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Kauno Žalgiris Kėdainių Nevėžis 17:20 Betsafe-LKL
Trečiadienis, sausio 23 d. Gargždų SC-Led Head Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 19:30 RKL
Penktadienis, sausio 25 d. Panevėžio Bangenė-Aivera Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 18:00 RKL
Klaipėdos LCC Kretingos Kretinga 18:00 RKL
Akmenės SC-Grudita Biržų Biržai-KKSC 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Tauragės Fortūna-Agava 18:00 RKL
Mažeikių SM-Dubgiris Kauno Žalgiris-3 18:00 RKL
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 18:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Plungės sporto ir rekreacijos centras 18:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Kauno krepšinio akademija Snaiperis 18:00 RKL
Kazlų Rūdos Regusa Kupiškio KK Kupiškis 18:00 RKL
Jonavos Jonava-2 Kauno Atletas 18:00 RKL
Raseinių Raseiniai Ukmergės Olimpas 18:30 RKL
Vilniaus Rytas Utenos Juventus 19:00 LRT Plius KMT
Kelmės Kelmė Plungės Olimpas 19:00 RKL
Kėdainių SC-Balticum Klaipėdos VKKM-Neptūnas 19:00 RKL
Šilalės Lūšis Kauno r. Omega 19:00 RKL
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Molėtų Molėtai 19:15 RKL
Vilniaus Stekas-Rivilė Anykščių KKSC-Elmis 19:15 RKL
Rokiškio Feniksas Prienų KKSC 20:00 RKL
Vilkaviškio Perlas Vilniaus Rytas-2 20:00 RKL
Šeštadienis, sausio 26 d. Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Raseinių Raseiniai 00:00 RKL
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Vilniaus Stekas-Rivilė 13:00 RKL
Molėtų Molėtai Kazlų Rūdos Regusa 13:00 RKL
Kauno Žalgiris-3 Kėdainių SC-Balticum 14:00 RKL
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Mažeikių SM-Dubgiris 14:00 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Vilkaviškio Perlas 14:00 RKL
Kelmės Kelmė Tauragės Fortūna-Agava 14:00 RKL
Kauno Atletas Šilalės Lūšis 14:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Jonavos Jonava-2 14:00 RKL
Anykščių KKSC-Elmis Rokiškio Feniksas 14:00 RKL
Prienų KKSC Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 14:00 RKL
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Šakių Šakiai 14:00 RKL
Kauno r. Omega Vytauto Didžiojo universitetas 15:00 RKL
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Užpalių Užpaliai 15:00 RKL
Vilniaus Rytas-2 Alytaus SRC-Dzūkija 15:30 RKL
Ukmergės Olimpas Akmenės SC-Grudita 16:00 RKL
Kretingos Kretinga Panevėžio Bangenė-Aivera 16:00 RKL
Šiaulių Šiauliai Klaipėdos Neptūnas 17:20 Betsafe-LKL
Sekmadienis, sausio 27 d. Utenos Juventus Kauno Žalgiris 17:00 Betsafe-LKL
Prienų Skycop Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Betsafe-LKL
Antradienis, sausio 29 d. Plungės Olimpas Klaipėdos LCC 19:00 RKL
Ketvirtadienis, sausio 31 d. Vilniaus Rytas-2 Kazlų Rūdos Regusa 19:00 RKL
Šeštadienis, vasario 2 d. Klaipėdos Neptūnas Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Betsafe-LKL
Vilniaus Rytas Utenos Juventus 17:00 Betsafe-LKL
Panevėžio Lietkabelis Šiaulių Šiauliai 18:15 Betsafe-LKL
Sekmadienis, vasario 3 d. Kauno Žalgiris Prienų Skycop 17:20 Betsafe-LKL
Alytaus Dzūkija Kėdainių Nevėžis 18:00 Betsafe-LKL