Penktadienis, vasario 22 d. Šakių Šakiai Plungės sporto ir rekreacijos centras 17:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Kazlų Rūdos Regusa 17:30 RKL
Telšių Telšiai Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Palangos Kuršiai Vilniaus Perlas 18:00 Baltijos televizija Delfi TV NKL
Joniškio Delikatesas Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Šakių Vytis 18:00 NKL
Tauragės krepšinio klubas Molėtų Ežerūnas 18:00 NKL
Gargždų SC Mažeikių Ereliai 18:00 NKL
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Gargždų SC-Led Head 18:00 RKL
Mažeikių SM-Dubgiris Jurbarko Jurbarkas 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Kauno Atletas 18:00 RKL
Klaipėdos LCC Jonavos Jonava-2 18:00 RKL
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB 18:30 RKL
Panevėžio Bangenė-Aivera Akmenės SC-Grudita 18:30 RKL
Kauno Žalgiris-2 Kauno KTU 19:00 NKL
Kretingos Kretinga Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 19:00 RKL
Plungės Olimpas Ukmergės Olimpas 19:00 RKL
Kelmės Kelmė Šilalės Lūšis 19:00 RKL
Vilniaus Stekas-Rivilė Rokiškio Feniksas 19:15 RKL
Tauragės Fortūna-Agava Biržų Biržai-KKSC 19:30 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 19:30 RKL
Užpalių Užpaliai Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 19:30 RKL
Kauno r. Omega Raseinių Raseiniai 20:00 RKL
Šeštadienis, vasario 23 d. Kauno Atletas Tauragės Fortūna-Agava 13:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Plungės Olimpas 14:00 RKL
Šilalės Lūšis Vytauto Didžiojo universitetas 14:00 RKL
Jonavos Jonava-2 Kelmės Kelmė 14:00 RKL
Akmenės SC-Grudita Klaipėdos LCC 14:00 RKL
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Vilkaviškio Perlas 15:00 RKL
Vilniaus Rytas-2 Prienų KKSC 15:30 RKL
Šakių Vytis Joniškio Delikatesas 16:00 Delfi TV NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Palangos Kuršiai 16:00 NKL
Vilniaus Perlas Telšių Telšiai 16:00 NKL
Molėtų Ežerūnas Gargždų SC 16:00 NKL
Kauno KTU Tauragės krepšinio klubas 16:00 NKL
Plungės sporto ir rekreacijos centras Mažeikių SM-Dubgiris 16:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 16:15 RKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Kauno r. Omega 18:30 RKL
Jonavos Sintek-Jonava Kauno Žalgiris-2 19:00 NKL
Antradienis, vasario 26 d. Vilniaus Perlas Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Anykščių KKSC-Elmis Molėtų Molėtai 20:00 RKL
Ketvirtadienis, vasario 28 d. Gargždų SC Tauragės krepšinio klubas 18:00 NKL
Kėdainių Nevėžis Panevėžio Lietkabelis 18:50 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Penktadienis, kovo 1 d. Šilutės Šilutė Šakių Vytis 18:00 NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Vilniaus Perlas Joniškio Delikatesas 18:00 NKL
Telšių Telšiai Palangos Kuršiai 18:00 NKL
Jonavos Sintek-Jonava Molėtų Ežerūnas 18:00 Baltijos televizija Delfi TV NKL
Kauno Žalgiris-2 Mažeikių Ereliai 18:00 NKL
Tauragės krepšinio klubas Gargždų SC 18:00 NKL
Ukmergės Olimpas Biržų Biržai-KKSC 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Raseinių Raseiniai 18:00 RKL
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Plungės sporto ir rekreacijos centras 18:00 RKL
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Klaipėdos VKKM-Neptūnas 18:00 RKL
Šakių Šakiai Kauno Žalgiris-3 18:00 RKL
Kretingos Kretinga Šilalės Lūšis 19:00 RKL
Plungės Olimpas Jonavos Jonava-2 19:00 RKL
Kelmės Kelmė Panevėžio Bangenė-Aivera 19:00 RKL
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA Mažeikių SM-Dubgiris 19:00 RKL
Prienų KKSC Anykščių KKSC-Elmis 19:00 RKL
Kazlų Rūdos Regusa Užpalių Užpaliai 19:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Gargždų SC-Led Head 19:00 RKL
Vilniaus Stekas-Rivilė Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 19:15 RKL
Tauragės Fortūna-Agava Akmenės SC-Grudita 19:30 RKL
Vilniaus Rytas-2 Rokiškio Feniksas 19:30 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Kauno krepšinio akademija Snaiperis 19:30 RKL
Kauno r. Omega Klaipėdos LCC 20:00 RKL
Vilkaviškio Perlas Alytaus SRC-Dzūkija 20:00 RKL
Molėtų Molėtai Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 20:00 RKL
Šeštadienis, kovo 2 d. Kauno Atletas Ukmergės Olimpas 13:00 RKL
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Prienų KKSC 13:00 RKL
Panevėžio Bangenė-Aivera Vytauto Didžiojo universitetas 14:00 RKL
Akmenės SC-Grudita Plungės Olimpas 14:00 RKL
Jonavos Jonava-2 Kretingos Kretinga 14:00 RKL
Šilalės Lūšis Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 14:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Kauno r. Omega 14:00 RKL
Klaipėdos LCC Kelmės Kelmė 14:00 RKL
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 14:00 RKL
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Šakių Šakiai 14:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 14:00 RKL
Kėdainių SC-Balticum Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA 14:00 RKL
Rokiškio Feniksas Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 14:00 RKL
Užpalių Užpaliai Vilkaviškio Perlas 14:30 RKL
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Molėtų Molėtai 15:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Kupiškio KK Kupiškis 15:30 RKL
Gargždų SC Kauno Žalgiris-2 16:00 NKL
Palangos Kuršiai Šilutės Šilutė 16:00 NKL
Joniškio Delikatesas Telšių Telšiai 16:00 NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Vilniaus Perlas 16:00 NKL
Šakių Vytis Marijampolės Sūduva-Mantinga 16:00 NKL
Mažeikių Ereliai Jonavos Sintek-Jonava 16:00 NKL
Molėtų Ežerūnas Kauno KTU 16:00 NKL
Raseinių Raseiniai Tauragės Fortūna-Agava 16:00 RKL
Prienų Skycop Alytaus Dzūkija 17:00 Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Vilniaus Rytas 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Sekmadienis, kovo 3 d. Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Kauno Atletas 14:30 RKL
Kėdainių Nevėžis Šiaulių Šiauliai 16:30 Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas Kauno Žalgiris 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Panevėžio Lietkabelis Utenos Juventus 18:15 Betsafe-LKL
Antradienis, kovo 5 d. Šilutės Šilutė Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Ketvirtadienis, kovo 7 d. Telšių Telšiai Šakių Vytis 18:00 NKL
Penktadienis, kovo 8 d. Marijampolės Sūduva-Mantinga Vilniaus Perlas 18:00 NKL
Palangos Kuršiai Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Joniškio Delikatesas Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Mažeikių Ereliai Kauno KTU 18:00 NKL
Gargždų SC Jonavos Sintek-Jonava 18:00 NKL
Tauragės krepšinio klubas Kauno Žalgiris-2 18:00 NKL