Ketvirtadienis, spalio 18 d. Telšių Telšiai Palangos Kuršiai 18:00 NKL
Penktadienis, spalio 19 d. Kauno Žalgiris-2 Šakių Vytis 17:00 Delfi TV NKL
Vilniaus Perlas Telšių Telšiai 18:00 NKL
Kauno KTU Jonavos Sintek-Jonava 18:00 NKL
Gargždų SC Tauragės krepšinio klubas 18:00 NKL
Joniškio Delikatesas Mažeikių Ereliai 18:00 NKL
Molėtų Ežerūnas Šilutės Šilutė 18:00 Delfi TV NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 Delfi TV NKL
Šeštadienis, spalio 20 d. Šakių Vytis Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 16:00 Delfi TV NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Molėtų Ežerūnas 16:00 NKL
Šilutės Šilutė Joniškio Delikatesas 16:00 NKL
Mažeikių Ereliai Gargždų SC 16:00 Delfi TV NKL
Tauragės krepšinio klubas Kauno KTU 16:00 NKL
Jonavos Sintek-Jonava Vilniaus Perlas 16:00 Delfi TV NKL
Vilniaus Rytas Šiaulių Šiauliai 17:00 Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Panevėžio Lietkabelis 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Sekmadienis, spalio 21 d. Kėdainių Nevėžis Prienų Skycop 17:00 Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas Utenos Juventus 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Pirmadienis, spalio 22 d. Kauno Žalgiris Alytaus Dzūkija 18:50 Betsafe-LKL
Trečiadienis, spalio 24 d. Vilniaus Perlas Šakių Vytis 17:00 NKL
Penktadienis, spalio 26 d. Jonavos Sintek-Jonava Mažeikių Ereliai 18:00 Delfi TV NKL
Telšių Telšiai Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Palangos Kuršiai Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 Delfi TV NKL
Kauno KTU Kauno Žalgiris-2 18:00 NKL
Gargždų SC Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Joniškio Delikatesas Molėtų Ežerūnas 18:00 NKL
Šeštadienis, spalio 27 d. Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Joniškio Delikatesas 16:00 Delfi TV NKL
Kauno Žalgiris-2 Gargždų SC 16:00 NKL
Šakių Vytis Kauno KTU 16:00 NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Vilniaus Perlas 16:00 NKL
Šilutės Šilutė Palangos Kuršiai 16:00 NKL
Mažeikių Ereliai Telšių Telšiai 16:00 Delfi TV NKL
Tauragės krepšinio klubas Jonavos Sintek-Jonava 16:00 NKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Vilniaus Rytas 17:00 Betsafe-LKL
Šiaulių Šiauliai Klaipėdos Neptūnas 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Sekmadienis, spalio 28 d. Utenos Juventus Kėdainių Nevėžis 17:00 Betsafe-LKL
Kauno Žalgiris Panevėžio Lietkabelis 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Alytaus Dzūkija Prienų Skycop 18:00 Betsafe-LKL
Trečiadienis, spalio 31 d. Alytaus Dzūkija Šiaulių Šiauliai 18:00 Betsafe-LKL