Sekmadienis, sausio 20 d. Utenos Juventus Šiaulių Šiauliai 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Kauno Žalgiris Kėdainių Nevėžis 17:20 Betsafe-LKL
Vilniaus BC Tiketa Marijampolės ŽSM 17:20 B diviziona
Burgoso CB Miraflores Badalonos Divina Seguros Joventut 18:00 ACB
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Malagos Unicaja 18:00 ACB
Lugo Cafes Candelas Breogan Valensijos Basket 18:00 ACB
Manresos BAXI Madrido Real 18:00 ACB
Saragosos Tecnyconta Andoros MoraBanc 18:00 ACB
Vitorijos Baskonia Barselonos FC Barcelona 20:30 ACB
Pirmadienis, sausio 21 d. Indiana Pacers Charlotte Hornets 01:00 NBA
Minnesota Timberwolves Phoenix Suns 02:00 NBA
San Antonio Spurs Los Angeles Clippers 02:00 NBA
Talino Ulikool Vilniaus Kibirkštis 14:00 Moterų lyg
New York Knicks Oklahoma Thunder 19:30 NBA
Cleveland Cavaliers Chicago Bulls 20:00 NBA
Washington Wizards Detroit Pistons 21:00 NBA
Milwaukee Bucks Dallas Mavericks 21:00 NBA
Atlanta Hawks Orlando Magic 22:00 NBA
Brooklyn Nets Sacramento Kings 22:30 NBA
Antradienis, sausio 22 d. Memphis Grizzlies New Orleans Pelicans 00:30 NBA
Boston Celtics Miami Heat 01:00 NBA
Philadelphia 76ers Houston Rockets 03:00 NBA
Utah Jazz Portland Trail Blazers 04:00 NBA
Los Angeles Lakers Golden State Warriors 05:30 NBA
Bandirmos Banvit Avelino Sidigas 19:00 BCL
Nymburko ČEZ Jeruzalės Hapoel 19:30 BCL
Patrų Promitheas Strasbūro IG 19:30 BCL
Monako Basket Belgrado Partizan 20:00 EuroCup
Liudvigsburgo MHP Riesen Ventspilio Ventspils 21:00 BCL
Berlyno ALBA Vilniaus Rytas 21:00 tv6 EuroCup
Mursijos UCAM Vloclaveko Anwil 21:30 BCL
Le Mano Sarthe Basket Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod 21:30 BCL
Venecijos Umana Reyer Bonos Telekom Baskets 21:30 BCL
Ostendės Filou Bairoito Medi 21:30 BCL
Vilerbano ASVEL Frankfurto Fraport Skyliners 22:00 EuroCup
Trečiadienis, sausio 23 d. Toronto Raptors Sacramento Kings 02:00 NBA
Oklahoma Thunder Portland Trail Blazers 03:00 NBA
Dallas Mavericks Los Angeles Clippers 03:30 NBA
Phoenix Suns Minnesota Timberwolves 04:00 NBA
Kauno KM Žalgiris Kauno LSU-Aistės-2 18:00 B diviziona
Klaipėdos Neptūnas Liublianos Petrol Olimpija 19:00 BCL
Krasnodaro Lokomotiv Ulmo Ratiopharm 19:00 EuroCup
Panevėžio Naftėnas-KKSC Vilniaus universitetas 19:00 B diviziona
Salonikų PAOK Opavos BK Opava 19:30 BCL
Gargždų SC-Led Head Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 19:30 RKL
Belgrado Crvena Zvezda Valensijos Basket 20:00 EuroCup
Zagrebo Cedevita Kazanės UNIKS 20:30 EuroCup
Fribūro Olympic Nantero 92 21:00 BCL
Holono Hapoel Tenerifės Iberostar 21:00 BCL
Bambergo Brose Antverpeno Telenet Giants 21:00 BCL
Andoros MoraBanc Sankt Peterburgo Zenit 21:00 EuroCup
Fuenlabrados Montakit Atėnų AEK 21:30 BCL
Dižono JDA Panevėžio Lietkabelis 21:30 BCL
Bolonijos Virtus Stambulo Besiktas 21:30 BCL
Limožo CSP Malagos Unicaja 21:30 EuroCup
Ketvirtadienis, sausio 24 d. Indiana Pacers Toronto Raptors 02:00 NBA
Boston Celtics Cleveland Cavaliers 02:30 NBA
Brooklyn Nets Orlando Magic 02:30 NBA
Miami Heat Los Angeles Clippers 02:30 NBA
New York Knicks Houston Rockets 02:30 NBA
Philadelphia 76ers San Antonio Spurs 03:00 NBA
Chicago Bulls Atlanta Hawks 03:00 NBA
Memphis Grizzlies Charlotte Hornets 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Detroit Pistons 03:00 NBA
Utah Jazz Denver Nuggets 05:30 NBA
Stambulo Fenerbahce Pirėjo Olympiakos 19:30 Eurolyga
Tel Avivo Maccabi Atėnų Panathinaikos 21:30 Eurolyga
Milano AX Armani Exchange Kauno Žalgiris 21:45 Eurolyga
Madrido Real Stambulo Anadolu Efes 22:00 Eurolyga
Penktadienis, sausio 25 d. Washington Wizards Golden State Warriors 03:00 NBA
Oklahoma Thunder New Orleans Pelicans 03:00 NBA
Phoenix Suns Portland Trail Blazers 04:00 NBA
Los Angeles Lakers Minnesota Timberwolves 05:30 NBA
Panevėžio Bangenė-Aivera Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 18:00 RKL
Klaipėdos LCC Kretingos Kretinga 18:00 RKL
Akmenės SC-Grudita Biržų Biržai-KKSC 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Tauragės Fortūna-Agava 18:00 RKL
Mažeikių SM-Dubgiris Kauno Žalgiris-3 18:00 RKL
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 18:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Plungės sporto ir rekreacijos centras 18:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Kauno krepšinio akademija Snaiperis 18:00 RKL
Kazlų Rūdos Regusa Kupiškio KK Kupiškis 18:00 RKL
Jonavos Jonava-2 Kauno Atletas 18:00 RKL
Raseinių Raseiniai Ukmergės Olimpas 18:30 RKL
Maskvos srities Chimki Miuncheno Bayern 19:00 Eurolyga
Vilniaus Rytas Utenos Juventus 19:00 LRT Plius KMT
Kelmės Kelmė Plungės Olimpas 19:00 RKL
Kėdainių SC-Balticum Klaipėdos VKKM-Neptūnas 19:00 RKL
Šilalės Lūšis Kauno r. Omega 19:00 RKL
Stambulo Darussafaka Vitorijos Baskonia 19:15 Eurolyga
Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė Molėtų Molėtai 19:15 RKL
Vilniaus Stekas-Rivilė Anykščių KKSC-Elmis 19:15 RKL
Podgoricos Buducnost Las Palmo Herbalife Gran Canaria 20:00 Eurolyga
Rokiškio Feniksas Prienų KKSC 20:00 RKL
Vilkaviškio Perlas Vilniaus Rytas-2 20:00 RKL
Barselonos FC Barcelona Maskvos CSKA 22:00 Eurolyga
Šeštadienis, sausio 26 d. Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Raseinių Raseiniai 00:00 RKL
Orlando Magic Washington Wizards 02:00 NBA
Brooklyn Nets New York Knicks 02:30 NBA
Cleveland Cavaliers Miami Heat 02:30 NBA
Chicago Bulls Los Angeles Clippers 03:00 NBA
Houston Rockets Toronto Raptors 03:00 NBA
Memphis Grizzlies Sacramento Kings 03:00 NBA
Dallas Mavericks Detroit Pistons 03:30 NBA
Milwaukee Bucks Charlotte Hornets 03:30 NBA
Denver Nuggets Phoenix Suns 04:00 NBA
Utah Jazz Minnesota Timberwolves 04:00 NBA
Vilniaus VK-Kamanė Vilniaus BC Tiketa 11:00 B diviziona
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Vilniaus Stekas-Rivilė 13:00 RKL
Molėtų Molėtai Kazlų Rūdos Regusa 13:00 RKL
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Kauno Aistės-LSMU 14:00 Moterų lyg
Rygos TTT Klaipėdos Fortūna 14:00 Moterų lyg
Kauno Žalgiris-3 Kėdainių SC-Balticum 14:00 RKL
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Mažeikių SM-Dubgiris 14:00 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Vilkaviškio Perlas 14:00 RKL
Kelmės Kelmė Tauragės Fortūna-Agava 14:00 RKL
Kauno Atletas Šilalės Lūšis 14:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Jonavos Jonava-2 14:00 RKL
Anykščių KKSC-Elmis Rokiškio Feniksas 14:00 RKL
Prienų KKSC Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 14:00 RKL
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Šakių Šakiai 14:00 RKL
Kauno r. Omega Vytauto Didžiojo universitetas 15:00 RKL
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Užpalių Užpaliai 15:00 RKL
Vilniaus Rytas-2 Alytaus SRC-Dzūkija 15:30 RKL
Ukmergės Olimpas Akmenės SC-Grudita 16:00 RKL
Kretingos Kretinga Panevėžio Bangenė-Aivera 16:00 RKL
Šiaulių Šiauliai Klaipėdos Neptūnas 17:20 Betsafe-LKL
Rygos Stradina Universitate Talino Ulikool 18:30 Moterų lyg
Vilniaus Kibirkštis Ukmergės Vilkmergė 19:00 Moterų lyg
Valensijos Basket Burgoso CB Miraflores 19:00 ACB
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Saragosos Tecnyconta 19:00 ACB
Lugo Cafes Candelas Breogan Manresos BAXI 21:30 ACB
Mursijos UCAM Andoros MoraBanc 21:30 ACB
Sekmadienis, sausio 27 d. New Orleans Pelicans San Antonio Spurs 01:00 NBA
Memphis Grizzlies Indiana Pacers 03:00 NBA
Boston Celtics Golden State Warriors 03:30 NBA
Denver Nuggets Philadelphia 76ers 04:00 NBA
Portland Trail Blazers Atlanta Hawks 05:00 NBA
Marijampolės ŽSM Alytaus RKL-GUT.LT 10:30 B diviziona
Madrido Real Fuenlabrados Montakit 13:30 ACB
Vilniaus Svaja Vilniaus Kibirkštis-VKM 16:00 B diviziona
Utenos Juventus Kauno Žalgiris 17:00 Betsafe-LKL
Prienų Skycop Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Betsafe-LKL
Badalonos Divina Seguros Joventut Las Palmo Herbalife Gran Canaria 18:00 ACB
Vitorijos Baskonia Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro 18:00 ACB
Barselonos FC Barcelona Malagos Unicaja 20:30 ACB
Madrido Movistar Estudiantes Tenerifės Iberostar 20:30 ACB
Chicago Bulls Cleveland Cavaliers 22:30 NBA
Los Angeles Clippers Sacramento Kings 22:30 NBA
Pirmadienis, sausio 28 d. Oklahoma Thunder Milwaukee Bucks 01:00 NBA
Dallas Mavericks Toronto Raptors 02:00 NBA
Houston Rockets Orlando Magic 02:00 NBA
Minnesota Timberwolves Utah Jazz 02:00 NBA
San Antonio Spurs Washington Wizards 02:00 NBA
New York Knicks Miami Heat 02:30 NBA
Los Angeles Lakers Phoenix Suns 04:30 NBA
Vilniaus DPV KK Patriotės 19:00 B diviziona
Antradienis, sausio 29 d. Charlotte Hornets New York Knicks 02:00 NBA
Indiana Pacers Golden State Warriors 02:00 NBA
Boston Celtics Brooklyn Nets 02:30 NBA
Memphis Grizzlies Denver Nuggets 03:00 NBA
Los Angeles Clippers Atlanta Hawks 05:30 NBA
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod Ventspilio Ventspils 18:00 BCL
Panevėžio Lietkabelis Atėnų AEK 19:00 BCL
Stambulo Besiktas Ostendės Filou 19:00 BCL
Plungės Olimpas Klaipėdos LCC 19:00 RKL
Nymburko ČEZ Fuenlabrados Montakit 19:30 BCL
Monako Basket Berlyno ALBA 20:00 EuroCup
Bonos Telekom Baskets Holono Hapoel 21:00 BCL
Antverpeno Telenet Giants Dižono JDA 21:00 BCL
Mursijos UCAM Liudvigsburgo MHP Riesen 21:30 BCL
Strasbūro IG Bolonijos Virtus 21:30 BCL
Limožo CSP Belgrado Crvena Zvezda 22:00 EuroCup
Trečiadienis, sausio 30 d. Cleveland Cavaliers Washington Wizards 02:00 NBA
Detroit Pistons Milwaukee Bucks 02:00 NBA
Orlando Magic Oklahoma Thunder 02:00 NBA
Brooklyn Nets Chicago Bulls 02:30 NBA
Houston Rockets New Orleans Pelicans 03:00 NBA
San Antonio Spurs Phoenix Suns 03:30 NBA
Los Angeles Lakers Philadelphia 76ers 05:30 NBA
Sankt Peterburgo Zenit Kazanės UNIKS 19:00 EuroCup
Vloclaveko Anwil Bandirmos Banvit 19:30 BCL
Patrų Promitheas Klaipėdos Neptūnas 19:30 BCL
Fribūro Olympic Salonikų PAOK 21:00 BCL
Jeruzalės Hapoel Bambergo Brose 21:00 BCL
Bairoito Medi Liublianos Petrol Olimpija 21:00 BCL
Belgrado Partizan Vilniaus Rytas 21:00 EuroCup
Frankfurto Fraport Skyliners Ulmo Ratiopharm 21:00 EuroCup
Andoros MoraBanc Zagrebo Cedevita 21:00 EuroCup
Avelino Sidigas Le Mano Sarthe Basket 21:30 BCL
Tenerifės Iberostar Opavos BK Opava 21:30 BCL
Nantero 92 Venecijos Umana Reyer 21:30 BCL
Vilerbano ASVEL Krasnodaro Lokomotiv 21:30 EuroCup
Malagos Unicaja Valensijos Basket 21:45 EuroCup
Ketvirtadienis, sausio 31 d. Boston Celtics Charlotte Hornets 02:30 NBA
Miami Heat Chicago Bulls 02:30 NBA
New York Knicks Dallas Mavericks 02:30 NBA
Washington Wizards Indiana Pacers 03:00 NBA
Minnesota Timberwolves Memphis Grizzlies 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Denver Nuggets 03:00 NBA
Sacramento Kings Atlanta Hawks 05:00 NBA
Portland Trail Blazers Utah Jazz 05:30 NBA
Maskvos srities Chimki Kauno Žalgiris 19:00 Eurolyga
Vilniaus Rytas-2 Kazlų Rūdos Regusa 19:00 RKL
Pirėjo Olympiakos Barselonos FC Barcelona 21:00 Eurolyga
Miuncheno Bayern Stambulo Fenerbahce 21:30 Eurolyga
Vitorijos Baskonia Tel Avivo Maccabi 21:45 Eurolyga
Penktadienis, vasario 1 d. Detroit Pistons Dallas Mavericks 02:00 NBA
Orlando Magic Indiana Pacers 02:00 NBA
Toronto Raptors Milwaukee Bucks 03:00 NBA
San Antonio Spurs Brooklyn Nets 03:30 NBA
Golden State Warriors Philadelphia 76ers 05:30 NBA
Los Angeles Clippers Los Angeles Lakers 05:30 NBA
Maskvos CSKA Podgoricos Buducnost 19:00 Eurolyga
Kauno LSU-Aistės-2 Vilniaus Svaja 19:00 B diviziona
Stambulo Darussafaka Madrido Real 19:15 Eurolyga
Vilniaus Kibirkštis Kauno Aistės-LSMU 19:30 Moterų lyg
Atėnų Panathinaikos Stambulo Anadolu Efes 21:30 Eurolyga
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Milano AX Armani Exchange 22:00 Eurolyga
Šeštadienis, vasario 2 d. Charlotte Hornets Memphis Grizzlies 02:00 NBA
New York Knicks Boston Celtics 02:30 NBA
Miami Heat Oklahoma Thunder 03:00 NBA
Utah Jazz Atlanta Hawks 04:00 NBA
Denver Nuggets Houston Rockets 05:00 NBA
Alytaus RKL-GUT.LT Vilniaus VK-Kamanė 11:15 B diviziona
Ukmergės Vilkmergė Klaipėdos Fortūna 13:00 Moterų lyg
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Rygos Stradina Universitate 14:00 Moterų lyg
Talino Ulikool Rygos TTT 16:00 Moterų lyg
Klaipėdos Neptūnas Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Betsafe-LKL
Vilniaus Rytas Utenos Juventus 17:00 Betsafe-LKL
Panevėžio Lietkabelis Šiaulių Šiauliai 18:15 Betsafe-LKL
Tenerifės Iberostar Barselonos FC Barcelona 19:00 ACB
Saragosos Tecnyconta Lugo Cafes Candelas Breogan 19:00 ACB
Andoros MoraBanc Badalonos Divina Seguros Joventut 21:30 ACB
Fuenlabrados Montakit Madrido Movistar Estudiantes 21:30 ACB
Sekmadienis, vasario 3 d. Detroit Pistons Los Angeles Clippers 00:00 NBA
Charlotte Hornets Chicago Bulls 02:00 NBA
Orlando Magic Brooklyn Nets 02:00 NBA
Washington Wizards Milwaukee Bucks 02:00 NBA
Cleveland Cavaliers Dallas Mavericks 02:30 NBA
Miami Heat Indiana Pacers 02:30 NBA
San Antonio Spurs New Orleans Pelicans 03:30 NBA
Golden State Warriors Los Angeles Lakers 03:30 NBA
Minnesota Timberwolves Denver Nuggets 04:00 NBA
Phoenix Suns Atlanta Hawks 04:00 NBA
Utah Jazz Houston Rockets 04:00 NBA
Sacramento Kings Philadelphia 76ers 05:00 NBA
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Mursijos UCAM 13:30 ACB
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Vitorijos Baskonia 14:00 ACB
Vilniaus Svaja Vilniaus universitetas 16:00 B diviziona
Kauno Žalgiris Prienų Skycop 17:20 Betsafe-LKL
Alytaus Dzūkija Kėdainių Nevėžis 18:00 Betsafe-LKL
Burgoso CB Miraflores San Sebastiano Gipuzkoa Basket 18:00 ACB
New York Knicks Memphis Grizzlies 20:00 NBA
Malagos Unicaja Madrido Real 20:30 ACB
Manresos BAXI Valensijos Basket 20:30 ACB
Boston Celtics Oklahoma Thunder 21:00 NBA
Toronto Raptors Los Angeles Clippers 22:00 NBA