Šeštadienis, birželio 29 d. Malio jaunimo rinktinė Latvijos jaunimo rinktinė 13:15 PČ U-19
Kinijos jaunimo rinktinė Serbijos jaunimo rinktinė 13:45 PČ U-19
Australijos jaunimo rinktinė Kanados jaunimo rinktinė 15:30 PČ U-19
Puerto Riko jaunimo rinktinė Prancūzijos jaunimo rinktinė 16:00 PČ U-19
Senegalo jaunimo rinktinė Lietuvos jaunimo rinktinė 17:45 PČ U-19
Argentinos jaunimo rinktinė Rusijos jaunimo rinktinė 18:15 PČ U-19
JAV jaunimo rinktinė Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė 20:00 PČ U-19
Graikijos jaunimo rinktinė Filipinų jaunimo rinktinė 20:30 PČ U-19
Sekmadienis, birželio 30 d. Prancūzijos jaunimo rinktinė Kinijos jaunimo rinktinė 13:15 PČ U-19
Kanados jaunimo rinktinė Malio jaunimo rinktinė 13:45 PČ U-19
Serbijos jaunimo rinktinė Puerto Riko jaunimo rinktinė 15:30 PČ U-19
Latvijos jaunimo rinktinė Australijos jaunimo rinktinė 16:00 PČ U-19
Lietuvos jaunimo rinktinė JAV jaunimo rinktinė 17:45 PČ U-19
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė Senegalo jaunimo rinktinė 18:15 PČ U-19
Filipinų jaunimo rinktinė Argentinos jaunimo rinktinė 20:00 PČ U-19
Rusijos jaunimo rinktinė Graikijos jaunimo rinktinė 20:30 PČ U-19
Antradienis, liepos 2 d. Kinijos jaunimo rinktinė Puerto Riko jaunimo rinktinė 13:45 PČ U-19
Prancūzijos jaunimo rinktinė Serbijos jaunimo rinktinė 13:45 PČ U-19
Senegalo jaunimo rinktinė JAV jaunimo rinktinė 16:00 PČ U-19
Naujosios Zelandijos jaunimo rinktinė Lietuvos jaunimo rinktinė 16:00 PČ U-19
Malio jaunimo rinktinė Australijos jaunimo rinktinė 18:15 PČ U-19
Kanados jaunimo rinktinė Latvijos jaunimo rinktinė 18:15 PČ U-19
Argentinos jaunimo rinktinė Graikijos jaunimo rinktinė 20:30 PČ U-19
Filipinų jaunimo rinktinė Rusijos jaunimo rinktinė 20:30 PČ U-19
Šeštadienis, liepos 6 d. Italijos jaunių merginų rinktinė Belgijos jaunių merginų rinktinė 15:00 EMČ U-18
Prancūzijos jaunių merginų rinktinė Izraelio jaunių merginų rinktinė 15:00 EMČ U-18
Čekijos jaunių merginų rinktinė Ispanijos jaunių merginų rinktinė 17:15 EMČ U-18
Lietuvos jaunių merginų rinktinė Lenkijos jaunių merginų rinktinė 17:15 EMČ U-18
Serbijos jaunių merginų rinktinė Rusijos jaunių merginų rinktinė 19:30 EMČ U-18
Latvijos jaunių merginų rinktinė Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė 19:30 EMČ U-18
Kroatijos jaunių merginų rinktinė Vokietijos jaunių merginų rinktinė 21:45 EMČ U-18
Vengrijos jaunių merginų rinktinė Baltarusijos jaunių merginų rinktinė 21:45 EMČ U-18
Sekmadienis, liepos 7 d. Baltarusijos jaunių merginų rinktinė Serbijos jaunių merginų rinktinė 15:00 EMČ U-18
Ispanijos jaunių merginų rinktinė Prancūzijos jaunių merginų rinktinė 15:00 EMČ U-18
Rusijos jaunių merginų rinktinė Vengrijos jaunių merginų rinktinė 17:15 EMČ U-18
Lenkijos jaunių merginų rinktinė Latvijos jaunių merginų rinktinė 17:15 EMČ U-18
Izraelio jaunių merginų rinktinė Čekijos jaunių merginų rinktinė 19:30 EMČ U-18
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė Lietuvos jaunių merginų rinktinė 19:30 EMČ U-18
Belgijos jaunių merginų rinktinė Kroatijos jaunių merginų rinktinė 21:45 EMČ U-18
Vokietijos jaunių merginų rinktinė Italijos jaunių merginų rinktinė 21:45 EMČ U-18
Pirmadienis, liepos 8 d. Izraelio jaunių merginų rinktinė Ispanijos jaunių merginų rinktinė 15:00 EMČ U-18
Lietuvos jaunių merginų rinktinė Latvijos jaunių merginų rinktinė 15:00 EMČ U-18
Belgijos jaunių merginų rinktinė Vokietijos jaunių merginų rinktinė 17:15 EMČ U-18
Čekijos jaunių merginų rinktinė Prancūzijos jaunių merginų rinktinė 17:15 EMČ U-18
Kroatijos jaunių merginų rinktinė Italijos jaunių merginų rinktinė 19:30 EMČ U-18
Bosnijos ir Hercegovinos jaunių merginų rinktinė Lenkijos jaunių merginų rinktinė 19:30 EMČ U-18
Serbijos jaunių merginų rinktinė Vengrijos jaunių merginų rinktinė 21:45 EMČ U-18
Baltarusijos jaunių merginų rinktinė Rusijos jaunių merginų rinktinė 21:45 EMČ U-18