Penktadienis, Balandžio 27 d.
Maskvos srities Chimki Maskvos CSKA 19:00 Eurolyga
Madrido Real Atėnų Panathinaikos 22:00 Eurolyga
Šeštadienis, Balandžio 28 d.
Prienų-Birštono Vytautas Klaipėdos Neptūnas 17:00 LKL
Fuenlabrados Montakit Barselonos FC Barcelona 20:00 ACB
Andoros MoraBanc Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro 22:00 ACB
Sekmadienis, Balandžio 29 d.
Malagos Unicaja Bilbao RETAbet Basket 13:30 ACB
Vitorijos Baskonia Mursijos UCAM 13:30 Sport 1 ACB
Saragosos Tecnyconta Sevilijos Real Betis 13:30 ACB
Badalonos Divina Seguros Joventut Valensijos Basket 13:30 ACB
Las Palmo Gran Canaria Herbalife Tenerifės Iberostar 14:00 ACB
Vilniaus Lietuvos rytas Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 LKL
Kauno Žalgiris Kėdainių Nevėžis 17:20 LKL
Alytaus Dzūkija Utenos Juventus 17:20 Baltijos televizija LKL
Šiaulių Šiauliai Panevėžio Lietkabelis 17:30 LKL
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Burgoso CB Miraflores 19:00 ACB
Madrido Movistar Estudiantes Madrido Real 19:30 Sport 1 ACB
Antradienis, Gegužės 1 d.
Pirėjo Olympiakos Kauno Žalgiris 00:00
(jei prireiks)
Eurolyga
Stambulo Fenerbahce Vitorijos Baskonia 00:00
(jei prireiks)
Eurolyga
Maskvos CSKA Maskvos srities Chimki 00:00
(jei prireiks)
Eurolyga
Atėnų Panathinaikos Madrido Real 00:00
(jei prireiks)
Eurolyga
Trečiadienis, Gegužės 2 d.
Pasvalio Pieno žvaigždės Prienų-Birštono Vytautas 18:50 LKL
Panevėžio Lietkabelis Kauno Žalgiris 18:50 Baltijos televizija LKL
Vilniaus Lietuvos rytas Kėdainių Nevėžis 18:50 LKL
Ketvirtadienis, Gegužės 3 d.
Utenos Juventus Šiaulių Šiauliai 18:50 LKL
Klaipėdos Neptūnas Alytaus Dzūkija 19:00 LKL
Madrido Real Vitorijos Baskonia 19:00 ACB
Šeštadienis, Gegužės 5 d.
Pasvalio Pieno žvaigždės Kauno Žalgiris 17:20 Baltijos televizija LKL
Barselonos FC Barcelona Andoros MoraBanc 20:00 ACB
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Bilbao RETAbet Basket 20:00 ACB
Sekmadienis, Gegužės 6 d.
Madrido Real San Sebastiano Gipuzkoa Basket 13:30 ACB
Sevilijos Real Betis Vitorijos Baskonia 13:30 ACB
Burgoso CB Miraflores Saragosos Tecnyconta 13:30 ACB
Fuenlabrados Montakit Valensijos Basket 13:30 ACB
Las Palmo Gran Canaria Herbalife Malagos Unicaja 19:30 ACB
Madrido Movistar Estudiantes Tenerifės Iberostar 19:30 ACB
Pirmadienis, Gegužės 7 d.
Kauno Žalgiris Utenos Juventus 18:50 LKL
Trečiadienis, Gegužės 9 d.
Kauno Žalgiris Prienų-Birštono Vytautas 18:50 LKL


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (Mezon NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas