Penktadienis, vasario 22 d. Kauno Aistės-LSMU Rygos TTT 16:15 Baltijos
Šakių Šakiai Plungės sporto ir rekreacijos centras 17:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Kazlų Rūdos Regusa 17:30 RKL
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Talino Ulikool 18:00 Delfi TV Baltijos
Telšių Telšiai Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Palangos Kuršiai Vilniaus Perlas 18:00 Baltijos televizija Delfi TV NKL
Joniškio Delikatesas Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Šakių Vytis 18:00 NKL
Tauragės krepšinio klubas Molėtų Ežerūnas 18:00 NKL
Gargždų SC Mažeikių Ereliai 18:00 NKL
Turkijos rinktinė Slovėnijos rinktinė 18:00 PČ Atranka
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Gargždų SC-Led Head 18:00 RKL
Mažeikių SM-Dubgiris Jurbarko Jurbarkas 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Kauno Atletas 18:00 RKL
Klaipėdos LCC Jonavos Jonava-2 18:00 RKL
Vilniaus Kibirkštis-VKM Vilniaus BC Tiketa 18:30 B diviziona
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB 18:30 RKL
Panevėžio Bangenė-Aivera Akmenės SC-Grudita 18:30 RKL
Kauno Žalgiris-2 Kauno KTU 19:00 NKL
Ukrainos rinktinė Juodkalnijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Kroatijos rinktinė Lenkijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Kretingos Kretinga Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 19:00 RKL
Plungės Olimpas Ukmergės Olimpas 19:00 RKL
Kelmės Kelmė Šilalės Lūšis 19:00 RKL
Stambulo Darussafaka Stambulo Fenerbahce 19:15 Eurolyga
Vilniaus universitetas Alytaus RKL-GUT.LT 19:15 B diviziona
Vilniaus Stekas-Rivilė Rokiškio Feniksas 19:15 RKL
Latvijos rinktinė Ispanijos rinktinė 19:30 PČ Atranka
Tauragės Fortūna-Agava Biržų Biržai-KKSC 19:30 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 19:30 RKL
Užpalių Užpaliai Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 19:30 RKL
Kauno Žalgiris Podgoricos Buducnost 20:00 TVPlay Sports Eurolyga
Kauno r. Omega Raseinių Raseiniai 20:00 RKL
Nyderlandų rinktinė Lietuvos rinktinė 21:00 TV3 PČ Atranka
Atėnų Panathinaikos Maskvos srities Chimki 21:00 Eurolyga
Italijos rinktinė Vengrijos rinktinė 21:15 PČ Atranka
Madrido Real Miuncheno Bayern 22:00 TVPlay Sports Eurolyga
Šeštadienis, vasario 23 d. Charlotte Hornets Washington Wizards 02:00 NBA
Indiana Pacers New Orleans Pelicans 02:00 NBA
Orlando Magic Chicago Bulls 02:00 NBA
Toronto Raptors San Antonio Spurs 02:00 NBA
Atlanta Hawks Detroit Pistons 02:30 NBA
New York Knicks Minnesota Timberwolves 02:30 NBA
Memphis Grizzlies Los Angeles Clippers 03:00 NBA
Dallas Mavericks Denver Nuggets 03:30 NBA
Oklahoma Thunder Utah Jazz 04:30 NBA
Vilniaus VK-Kamanė Marijampolės ŽSM 11:00 B diviziona
KK Patriotės Panevėžio Naftėnas-KKSC 13:00 B diviziona
Kauno Atletas Tauragės Fortūna-Agava 13:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Plungės Olimpas 14:00 RKL
Šilalės Lūšis Vytauto Didžiojo universitetas 14:00 RKL
Jonavos Jonava-2 Kelmės Kelmė 14:00 RKL
Akmenės SC-Grudita Klaipėdos LCC 14:00 RKL
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Vilkaviškio Perlas 15:00 RKL
Vilniaus Rytas-2 Prienų KKSC 15:30 RKL
Šakių Vytis Joniškio Delikatesas 16:00 Delfi TV NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Palangos Kuršiai 16:00 NKL
Vilniaus Perlas Telšių Telšiai 16:00 NKL
Molėtų Ežerūnas Gargždų SC 16:00 NKL
Kauno KTU Tauragės krepšinio klubas 16:00 NKL
Plungės sporto ir rekreacijos centras Mažeikių SM-Dubgiris 16:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 16:15 RKL
Rygos Stradina Universitate Ukmergės Vilkmergė 17:00 Baltijos
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Kauno r. Omega 18:30 RKL
Vilniaus Kibirkštis Rygos TTT 19:00 INIT TV Baltijos
Jonavos Sintek-Jonava Kauno Žalgiris-2 19:00 NKL
Philadelphia 76ers Portland Trail Blazers 20:00 Sport 1 NBA
Sekmadienis, vasario 24 d. Atlanta Hawks Phoenix Suns 02:00 NBA
Charlotte Hornets Brooklyn Nets 02:00 NBA
Cleveland Cavaliers Memphis Grizzlies 02:00 NBA
Washington Wizards Indiana Pacers 02:00 NBA
New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers 02:00 NBA
Miami Heat Detroit Pistons 02:30 NBA
Chicago Bulls Boston Celtics 03:00 NBA
Oklahoma Thunder Sacramento Kings 03:00 NBA
Milwaukee Bucks Minnesota Timberwolves 03:30 NBA
Golden State Warriors Houston Rockets 03:30 NBA
Utah Jazz Dallas Mavericks 05:00 NBA
Šiaulių Šiauliai-Universitetas Rygos Stradina Universitate 14:00 Baltijos
Rusijos rinktinė Suomijos rinktinė 15:00 PČ Atranka
Serbijos rinktinė Izraelio rinktinė 17:00 PČ Atranka
Gruzijos rinktinė Estijos rinktinė 17:00 PČ Atranka
Vilniaus BC Tiketa Kauno KM Žalgiris 17:20 B diviziona
Prancūzijos rinktinė Čekijos rinktinė 18:00 PČ Atranka
Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė Bulgarijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Vokietijos rinktinė Graikijos rinktinė 19:00 PČ Atranka
Vengrijos rinktinė Kroatijos rinktinė 19:30 PČ Atranka
Juodkalnijos rinktinė Latvijos rinktinė 20:00 PČ Atranka
Slovėnijos rinktinė Ukrainos rinktinė 20:00 PČ Atranka
Ispanijos rinktinė Turkijos rinktinė 20:30 PČ Atranka
Lenkijos rinktinė Nyderlandų rinktinė 21:30 PČ Atranka
Toronto Raptors Orlando Magic 22:30 Sport 1 NBA
Pirmadienis, vasario 25 d. Denver Nuggets Los Angeles Clippers 00:00 NBA
New York Knicks San Antonio Spurs 02:30 NBA
Lietuvos rinktinė Italijos rinktinė 19:30 TV3 TVPlay Sports PČ Atranka
Vengrijos rinktinė Kroatijos rinktinė 19:30 PČ Atranka
Juodkalnijos rinktinė Latvijos rinktinė 20:00 TV Play Sports+ PČ Atranka
Slovėnijos rinktinė Ukrainos rinktinė 20:00 PČ Atranka
Ispanijos rinktinė Turkijos rinktinė 20:30 PČ Atranka
Lenkijos rinktinė Nyderlandų rinktinė 21:30 PČ Atranka
Antradienis, vasario 26 d. Baltijos šalių čempionato ketvirtfinalių I turas 00:00 Baltijos
Charlotte Hornets Golden State Warriors 02:00 NBA
Cleveland Cavaliers Portland Trail Blazers 02:00 NBA
Detroit Pistons Indiana Pacers 02:00 NBA
Brooklyn Nets San Antonio Spurs 02:30 NBA
Miami Heat Phoenix Suns 02:30 NBA
Chicago Bulls Milwaukee Bucks 03:00 NBA
Houston Rockets Atlanta Hawks 03:00 NBA
Memphis Grizzlies Los Angeles Lakers 03:00 NBA
Minnesota Timberwolves Sacramento Kings 03:00 NBA
New Orleans Pelicans Philadelphia 76ers 03:00 NBA
Los Angeles Clippers Dallas Mavericks 05:30 NBA
Vilniaus Perlas Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Anykščių KKSC-Elmis Molėtų Molėtai 20:00 RKL
Trečiadienis, vasario 27 d. New York Knicks Orlando Magic 02:30 NBA
Toronto Raptors Boston Celtics 03:00 NBA
Denver Nuggets Oklahoma Thunder 05:30 NBA
Vilniaus Kibirkštis-VKM Vilniaus universitetas 18:15 B diviziona
Kauno KM Žalgiris Vilniaus DPV 19:15 B diviziona
Ketvirtadienis, vasario 28 d. Charlotte Hornets Houston Rockets 02:00 NBA
Atlanta Hawks Minnesota Timberwolves 02:30 NBA
Boston Celtics Portland Trail Blazers 02:30 NBA
Brooklyn Nets Washington Wizards 02:30 NBA
Miami Heat Golden State Warriors 02:30 NBA
Memphis Grizzlies Chicago Bulls 03:00 NBA
San Antonio Spurs Detroit Pistons 03:00 NBA
Dallas Mavericks Indiana Pacers 03:30 NBA
Utah Jazz Los Angeles Clippers 04:00 NBA
Sacramento Kings Milwaukee Bucks 05:00 NBA
Los Angeles Lakers New Orleans Pelicans 05:30 NBA
Gargždų SC Tauragės krepšinio klubas 18:00 NKL
Kėdainių Nevėžis Panevėžio Lietkabelis 18:50 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Maskvos srities Chimki Milano AX Armani Exchange 19:00 Eurolyga
Stambulo Fenerbahce Stambulo Anadolu Efes 19:45 Eurolyga
Tel Avivo Maccabi Stambulo Darussafaka 21:05 Eurolyga
Vitorijos Baskonia Kauno Žalgiris 21:30 Eurolyga
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Atėnų Panathinaikos 22:00 Eurolyga
Penktadienis, kovo 1 d. Indiana Pacers Minnesota Timberwolves 02:00 NBA
Orlando Magic Golden State Warriors 02:00 NBA
New York Knicks Cleveland Cavaliers 02:30 NBA
Houston Rockets Miami Heat 03:00 NBA
Denver Nuggets Utah Jazz 04:00 NBA
Oklahoma Thunder Philadelphia 76ers 04:30 NBA
Šilutės Šilutė Šakių Vytis 18:00 NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Vilniaus Perlas Joniškio Delikatesas 18:00 NKL
Telšių Telšiai Palangos Kuršiai 18:00 NKL
Jonavos Sintek-Jonava Molėtų Ežerūnas 18:00 Baltijos televizija Delfi TV NKL
Kauno Žalgiris-2 Mažeikių Ereliai 18:00 NKL
Tauragės krepšinio klubas Gargždų SC 18:00 NKL
Ukmergės Olimpas Biržų Biržai-KKSC 18:00 RKL
Vytauto Didžiojo universitetas Raseinių Raseiniai 18:00 RKL
Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC Plungės sporto ir rekreacijos centras 18:00 RKL
Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC Klaipėdos VKKM-Neptūnas 18:00 RKL
Šakių Šakiai Kauno Žalgiris-3 18:00 RKL
Kauno LSU-Aistės-2 Vilniaus BC Tiketa 19:00 B diviziona
Kretingos Kretinga Šilalės Lūšis 19:00 RKL
Plungės Olimpas Jonavos Jonava-2 19:00 RKL
Kelmės Kelmė Panevėžio Bangenė-Aivera 19:00 RKL
Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA Mažeikių SM-Dubgiris 19:00 RKL
Prienų KKSC Anykščių KKSC-Elmis 19:00 RKL
Kazlų Rūdos Regusa Užpalių Užpaliai 19:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Gargždų SC-Led Head 19:00 RKL
Vilniaus Stekas-Rivilė Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 19:15 RKL
Tauragės Fortūna-Agava Akmenės SC-Grudita 19:30 RKL
Vilniaus Rytas-2 Rokiškio Feniksas 19:30 RKL
Kupiškio KK Kupiškis Kauno krepšinio akademija Snaiperis 19:30 RKL
Podgoricos Buducnost Miuncheno Bayern 20:00 Eurolyga
Kauno r. Omega Klaipėdos LCC 20:00 RKL
Vilkaviškio Perlas Alytaus SRC-Dzūkija 20:00 RKL
Molėtų Molėtai Lietuvos kurčiųjų sporto klubas 20:00 RKL
Pirėjo Olympiakos Maskvos CSKA 21:30 Eurolyga
Barselonos FC Barcelona Madrido Real 22:00 Eurolyga
Šeštadienis, kovo 2 d. Baltijos šalių čempionato ketvirtfinalių II turas 00:00 Baltijos
Atlanta Hawks Chicago Bulls 02:30 NBA
Brooklyn Nets Charlotte Hornets 02:30 NBA
Toronto Raptors Portland Trail Blazers 02:30 NBA
Boston Celtics Washington Wizards 03:00 NBA
Phoenix Suns New Orleans Pelicans 04:00 NBA
Sacramento Kings Los Angeles Clippers 05:00 NBA
Los Angeles Lakers Milwaukee Bucks 05:30 NBA
Vilniaus VK-Kamanė Panevėžio Naftėnas-KKSC 11:00 B diviziona
Alytaus RKL-GUT.LT Vilniaus Kibirkštis-VKM 13:00 B diviziona
Kauno Atletas Ukmergės Olimpas 13:00 RKL
Lietuvos kurčiųjų sporto klubas Prienų KKSC 13:00 RKL
Panevėžio Bangenė-Aivera Vytauto Didžiojo universitetas 14:00 RKL
Akmenės SC-Grudita Plungės Olimpas 14:00 RKL
Jonavos Jonava-2 Kretingos Kretinga 14:00 RKL
Šilalės Lūšis Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 14:00 RKL
Biržų Biržai-KKSC Kauno r. Omega 14:00 RKL
Klaipėdos LCC Kelmės Kelmė 14:00 RKL
Pakruojo Pakruojis-Lygumų ŽŪB Panevėžio Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC 14:00 RKL
Klaipėdos VKKM-Neptūnas Šakių Šakiai 14:00 RKL
Jurbarko Jurbarkas Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC 14:00 RKL
Kėdainių SC-Balticum Šiaulių KA Saulė-SG-ASKA 14:00 RKL
Rokiškio Feniksas Kaišiadorių Kaišiadorys-Savingė 14:00 RKL
Užpalių Užpaliai Vilkaviškio Perlas 14:30 RKL
KK Patriotės Marijampolės ŽSM 15:00 B diviziona
Kauno krepšinio akademija Snaiperis Molėtų Molėtai 15:00 RKL
Alytaus SRC-Dzūkija Kupiškio KK Kupiškis 15:30 RKL
Gargždų SC Kauno Žalgiris-2 16:00 NKL
Palangos Kuršiai Šilutės Šilutė 16:00 NKL
Joniškio Delikatesas Telšių Telšiai 16:00 NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Vilniaus Perlas 16:00 NKL
Šakių Vytis Marijampolės Sūduva-Mantinga 16:00 NKL
Mažeikių Ereliai Jonavos Sintek-Jonava 16:00 NKL
Molėtų Ežerūnas Kauno KTU 16:00 NKL
Raseinių Raseiniai Tauragės Fortūna-Agava 16:00 RKL
Prienų Skycop Alytaus Dzūkija 17:00 Betsafe-LKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Vilniaus Rytas 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Lugo Cafes Candelas Breogan 19:00 ACB
San Sebastiano Gipuzkoa Basket Valensijos Basket 19:00 ACB
Saragosos Tecnyconta Tenerifės Iberostar 21:15 ACB
Sekmadienis, kovo 3 d. Cleveland Cavaliers Detroit Pistons 00:00 NBA
Indiana Pacers Orlando Magic 02:00 NBA
Miami Heat Brooklyn Nets 02:30 NBA
Philadelphia 76ers Golden State Warriors 03:30 NBA
Dallas Mavericks Memphis Grizzlies 03:30 NBA
San Antonio Spurs Oklahoma Thunder 03:30 NBA
Denver Nuggets New Orleans Pelicans 04:00 NBA
Phoenix Suns Los Angeles Lakers 04:00 NBA
Utah Jazz Milwaukee Bucks 04:00 NBA
Marijampolės ŽSM Kauno KM Žalgiris 12:00 B diviziona
Manresos BAXI Madrido Movistar Estudiantes 13:30 ACB
Andoros MoraBanc Madrido Real 13:30 ACB
Marijampolės Sūduva-Mantinga-2 Kauno Atletas 14:30 RKL
Kėdainių Nevėžis Šiaulių Šiauliai 16:30 Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas Kauno Žalgiris 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
KK Patriotės Vilniaus universitetas 17:20 B diviziona
Burgoso CB Miraflores Las Palmo Herbalife Gran Canaria 18:00 ACB
Mursijos UCAM Barselonos FC Barcelona 18:00 ACB
Panevėžio Lietkabelis Utenos Juventus 18:15 Betsafe-LKL
Charlotte Hornets Portland Trail Blazers 20:00 NBA
Fuenlabrados Montakit Badalonos Divina Seguros Joventut 20:30 ACB
Vitorijos Baskonia Malagos Unicaja 20:30 ACB
Boston Celtics Houston Rockets 22:30 NBA
Chicago Bulls Atlanta Hawks 22:30 NBA
Los Angeles Clippers New York Knicks 22:30 NBA
Pirmadienis, kovo 4 d. Cleveland Cavaliers Orlando Magic 01:00 NBA
Detroit Pistons Toronto Raptors 01:00 NBA
Washington Wizards Minnesota Timberwolves 01:00 NBA
Oklahoma Thunder Memphis Grizzlies 02:00 NBA
Vilniaus DPV Vilniaus Svaja 19:00 B diviziona
Antradienis, kovo 5 d. Šilutės Šilutė Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Kazanės UNIKS Krasnodaro Lokomotiv 18:00 EuroCup
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod Venecijos Umana Reyer 18:00 BCL
Alytaus RKL-GUT.LT Kauno LSU-Aistės-2 19:30 B diviziona
Salonikų PAOK Avelino Sidigas 19:30 BCL
Berlyno ALBA Malagos Unicaja 20:00 EuroCup
Vilerbano ASVEL Andoros MoraBanc 21:00 EuroCup
Le Mano Sarthe Basket Bolonijos Virtus 21:30 BCL
Valensijos Basket Vilniaus Rytas 21:45 EuroCup
Trečiadienis, kovo 6 d. Kauno KM Žalgiris Vilniaus VK-Kamanė 18:00 B diviziona
Vilniaus Kibirkštis-VKM KK Patriotės 18:15 B diviziona
Panevėžio Naftėnas-KKSC Vilniaus BC Tiketa 19:00 B diviziona
Klaipėdos Neptūnas Jeruzalės Hapoel 19:00 BCL
Patrų Promitheas Tenerifės Iberostar 19:30 BCL
Bambergo Brose Bandirmos Banvit 21:00 BCL
Antverpeno Telenet Giants Mursijos UCAM 21:00 BCL
Nantero 92 Stambulo Besiktas 21:30 BCL
Ketvirtadienis, kovo 7 d. Telšių Telšiai Šakių Vytis 18:00 NKL
Stambulo Darussafaka Atėnų Panathinaikos 19:15 Eurolyga
Kauno Žalgiris Las Palmo Herbalife Gran Canaria 20:00 Eurolyga
Miuncheno Bayern Tel Avivo Maccabi 21:30 Eurolyga
Madrido Real Stambulo Fenerbahce 22:00 Eurolyga
Penktadienis, kovo 8 d. Marijampolės Sūduva-Mantinga Vilniaus Perlas 18:00 NKL
Palangos Kuršiai Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 NKL
Joniškio Delikatesas Šilutės Šilutė 18:00 NKL
Mažeikių Ereliai Kauno KTU 18:00 NKL
Gargždų SC Jonavos Sintek-Jonava 18:00 NKL
Tauragės krepšinio klubas Kauno Žalgiris-2 18:00 NKL
Maskvos CSKA Milano AX Armani Exchange 19:00 Eurolyga
Vilniaus Rytas Valensijos Basket 19:00 EuroCup
Krasnodaro Lokomotiv Kazanės UNIKS 19:00 EuroCup
Stambulo Anadolu Efes Barselonos FC Barcelona 19:30 Eurolyga
Podgoricos Buducnost Pirėjo Olympiakos 20:00 Eurolyga
Vilniaus Svaja Marijampolės ŽSM 20:10 B diviziona
Vitorijos Baskonia Maskvos srities Chimki 21:30 Eurolyga
Andoros MoraBanc Vilerbano ASVEL 21:30 EuroCup
Malagos Unicaja Berlyno ALBA 21:45 EuroCup
Šeštadienis, kovo 9 d. Baltijos šalių čempionato pusfinaliai 00:00 Baltijos