100
66
Naujienos
2021-08-05
Australijos rinktinė penktąjį kartą iš penkių pralaimėjo olimpinių žaidynių pusfinalio mačą, tačiau komandos vyriausiasis treneris Brianas Goorjianas savo auklėtiniams dėl to nusiminti neleido. Šeštadienį laukia mačas dėl trečiosios vietos, o olimpinių žaidynių bronzos medalis Australijai būtų istorinis – komanda šiame turnyre dar neturi nė ...
2021-08-05
JAV turėjo 15 taškų deficitą, tačiau susiėmė, surengė įspūdingą spurtą ir ketvirtą kartą paeiliui žengė į olimpinių žaidynių finalą. 23 taškus pelniusio Kevino Duranto vedami amerikiečiai Tokijo olimpiados pusfinalyje 97:78 (18:24, 24:21, 32:10, 23:23) parbloškė Australiją, kuri kausis dėl trečiosios vietos. Australija dar nė sykio šalies ...
Jrue  Holiday
29 MIN
29 MIN

I kėlinys:

Mačas prasidėjo dviem Joe Ingleso tritaškiais (6:2), bet Devinas Bookeris pelnė dvitaškį, Bamas Adebayo sumetė baudas ir rezultatas tapo lygus (6:6).

Tuomet Australija pataikė penkis baudų metimus ir atitrūko (11:6).

Antroje kėlinio pusėje komandos ėmė demonstruoti rezultatyvesnį krepšinį, be keitimų žaidęs Kevinas Durantas pataikė vieną metimą po kito, bet Australija išlaikė pranašumą (24:18).

Per pirmąjį kėlinį JAV prametė visus 6 tritaškius, o Australija įmetė 4 tolimus metimus iš 6.

JAV: Kevinas Durantas 8 (4/4 dvit.).
Australija: Joe Inglesas 7 (2/3 trit.), Dante Exumas 5.

II kėlinys:

Chrisas Gouldingas pataikė tritaškį ir du baudų metimus, o Australija atitrūko per 9 taškus (29:20). Sužaidus 13 minučių australų pranašumas po Dante Exumo dvitaškio padidėjo iki 10 taškų (33:23).

Thybulle'as pelnė dvitaškį su pražanga, Landale'as įkrovė į krepšį, o sužaidus 15 minučių Australija atitrūko per 15 taškų – 41:26.

Vienuoliktuoju bandymu JAV pataikė pirmąjį tritaškį (1/11), o po jo amerikiečiai atsilieka per 10 taškų (34:44). Australija įmetė 7 tritaškius iš 12.

Į ilgąją pertrauką JAV išėjo po spurto 16:4 bei savo deficitą sumažino iki trijų taškų.

JAV: Kevinas Durantas 15 (7/9 dvit., 0/5 trit.), Devinas Bookeris 7, Jrue Holiday ir Damianas Lillardas po 5.
Australija: Dante Exumas 10, Chrisas Gouldingas 8, Joe Inglesas ir Patty Millsas po 7.

III kėlinys:

Holiday pataikė du dvitaškius ir JAV pirmą kartą nuo pirmosios rungtynių minutės išsiveržė į priekį (46:45).

Per aštuonių minučių atkarpą JAV surengė spurtą 23:1 ir trečiojo kėlinio viduryje įgijo 9 taškų persvarą (54:45).

Kėlinio pabaigoje Khrisas Middletonas pataikė dvitaškį, Jaysonas Tatumas pridėjo tritaškį, Zachas LaVine'as įkrovė į krepšį, Devinas Bookeris pasižymėjo tolimu dvitaškiu, o JAV susikrovė 19 taškų persvarą (74:55).

Trečiąjį kėlinį JAV laimėjo 32:10.

JAV: Kevinas Durantas 23 (9/12 dvit., 6 atk. kam.), Devinas Bookeris 18 (3/5 trit.), Jrue Holiday 11 (7 rez. perd.).
Australija: Patty Millsas ir Dante Exumas po 10.