0 Perimti kamuoliai
16 Naudingumas
Naujienos
2022-07-02

Per pusę kėlinio dviženklį deficitą panaikinusi Lietuvos jaunių U17 rinktinė (1-0) pasaulio čempionato starte nukovė turnyro šeimininkus.

Rezultatyvūs perdavimai 0

2:0, 1 min.: Varžovai rungtynes pradeda dėjimu, o pirmos 20 sekundžių labai nemalonios Aleksui Bieliauskui. Pastarasis bandė apsiginti, bet nesėkmingai nusileido nugara į žemę bei iškart nukeliavo ant suolo.
6:5, 4 min.: Lietuvių tylą nutraukia Petro Padegimo tritaškis. Kol kas daug išgąsčio mūsiškiams kelia Aday Mara. Pastarojo 17-mečio ūgis – 220 cm.
13:12, 6 min.: Lietuvos rinktinėje kol kas ryškiausiai žiba Justas Stonkus. Jis pelnė dvitaškį su pražangą, pridėjo dar vieną metimą ir iš viso turi 7 taškus. Ispanai savo taškus renkasi daugiausiai greitajame puolime.
19:20, 10 min.: Kristupas Kepežinskas įridena tritaškį, o į aikštę sugrįžęs Bieliauskas sumeta 4 taškus. Vis tik Mara ir Lucas Mari duetas atseikėjo 11 taškų ir lietuviai turi minimalų deficitą.
Ispanija: Aday Mara 6, Lucas Mari 5.
Lietuva: Justas Stonkus 7, Aleksas Bieliauskas 4.
24:23, 13 min.: Kepežinskas pelno du taškus, bet kol kas įspūdingiausią epizodą sukuria Padegimas – dėjimu įpaišė varžovą į plakatą.
28:25, 16 min.: Lietuvių puolimas buvo gerokai įstrigęs. Paskutinius taškus dėjimu praėjus minutei antrajame kėlinyje pelnė Padegimas. Galop sunkią atkarpą nutraukia Bieliauskas.
33:27, 18 min.: Remigijus Bardauskas antrą kartą šiame kėlinyje šaukia pasitarimą. Šįkart treneris kantrybę prarado po Maros dėjimo. Pastarojo ir Sergio De Larrea duetas yra surinkęs 16 ispanų taškų.
Ispanija: Sergio De Larrea ir Aday Mara po 8.
Lietuva: Aleksas Bieliauskas 8, Justas Stonkus 7, Petras Padegimas 5.
39:29, 23 min.: Lietuviai po pertraukos 3 minutes negali pelnyti taškų, o ispanai po Mara dvitaškio įgija rekordinį pranašumą.
43:33, 26 min.: Beveik 5 minutes atsakymų neradusius lietuvius patempia Danas Kazakevičius. Jis pelno 4 taškus iš eilės.
43:35, 27 min.: 6:0 atkarpą laimėję lietuviai pirmą kartą priverčia ispanus prašyti minutės pertraukėlės.
43:42, 29 min.: Po Stonkaus ir Padegimo baudų, Stuknio dvitaškio su pražanga lietuvių spurtas išauga iki 13:0. Varžovai taškų nepelno daugiau nei 4 minutes.
45:46, 30 min.: Nuostabus lietuvių spurtas 17:0 galiausiai nutraukiamas. Per pusę kėlinio mūsiškiai sugrįžo į rungtynes bei išsiveržia į priekį pirmą sykį nuo pirmojo kėlinio.
Ispanija: Aday Mara 12.
Lietuva: Justas Stonkus 11, Aleksas Bieliauskas 10 (10 atk. kam.), Petras Padegimas 7.
47:46, 31 min.: Gonzalezo dvitaškis.
47:48, 32 min.: Padegimo dvitaškis.
47:50, 32 min.: Stonkus pataiko baudas.
47:53, 33 min.: Padegimo tolimas metimas, ispanų pertraukėlė.
48:53, 33 min.: Almansos bauda.
48:55, 34 min.: Stonkaus prasiveržimas.