92
100
Naujienos
2022-11-05
Triumfuojantiems „Žalgirio“ krepšininkams žengiant rūbinės link, būryje kartu ėjo apsaugines veido kaukes dėvėję asmenys.  Rankose laikydami aplankus su formomis, kišo juos pasirašyti Tyleriui Cavanaugh ir Kevarriusui Hayesui. Tai – antidopingo agentūros atstovai, atsitiktinai pasirenkantys žaidėjus tyrimui po krepšinio rungtynių.
2022-11-05
Kauno „Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje demonstravo logika nepaaiškinamus dalykus ir sugebėjo išplėšti pergalę iš Berlyno ALBA rankų – 88:81. Žalgiriečiai rungtynėse panaikino 20 taškų deficitą ir tai buvo didžiausias klubo likviduotas skirtumas Eurolygos istorijoje. Įspūdingus metimus sumetęs Edgaras Ulanovas nugalėtojams surinko 21 tašką ir 23 naudingumo balus.
2022-11-04
Kauno „Žalgiris“ šiandien padarė beveik neįmanomą. Kauniečiai išlipo iš 20 taškų deficito ir tolimais metimais išsitraukė dramatišką pergalę prieš Berlyno ALBĄ. Vienas iš herojų buvo kapitonas Edgaras Ulanovas, kurio 9 taškai per paskutines 2 minutes sudėjo visus taškus ant i.
2022-11-04
Trečiojo kėlinio pabaigoje pataikytas pirmasis metimas grąžino pasitikėjimą Keenanui Evansui. Iki tol keturis metimus (0/2 dvit., 0/2 trit.) prametęs „Žalgirio“ generolas užsikūrė įspūdingai atkarpai. Jis per likusią dalį susmeigė 5 iš 6 tritaškių, surinko 15 taškų ir siautėjo sausakimšoje arenoje Nemuno saloje.
2022-11-04
Sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje penktadienio vakarą įvyko istorinis sugrįžimas. 20 taškų deficitą panaikinę žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje sumetė net 8 iš 10 tritaškių ir stebuklingai išsigelbėjo rungtynėse su Berlyno ALBA. Treneris Kazys Maksvytis pats sunkiai galėjo patikėti tuo, ką matė antroje rungtynių pusėje.
2022-11-04
Kauno „Žalgiris“ (3-3) išlipo iš giliausios duobės klubo istorijoje ir sausakimšoje namų arenoje pademonstravo fantastišką išsigelbėjimą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose panaikino 20 taškų deficitą ir įspūdingo ketvirtojo kėlinio dėka 88:81 (13:25, 19:19, 22:17, 34:20) įveikė Berlyno ALBA (3-3).
2022-11-03
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienio vakarą Eurolygos šeštojo turo rungtynes žais sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai susitiks su tris pastaruosius sezonus iš eilės Vokietijos čempionų titulą iškovojusia Berlyno ALBA ekipa.
2022-11-03
Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą stos į kovą prieš šiame Eurolygos sezone stebinančią Berlyno ALBA. ALBA Senojo žemyno turnyre startavo trimis pergalėmis paeiliui ir privertė aikčioti ne vieną Eurolygos sirgalių. Tačiau po penkių turų spėjo ir dukart pralaimėti. Prieš laukiančią dvikovą treneris Kazys Maksvytis apžvelgė būsimą priešininką.
2022-11-03
Kauno „Žalgiris“ Eurolygos namų rungtynėse vėl turės visiškai užpildytos arenos užnugarį. Likus kiek daugiau nei parai iki mačo su Berlyno ALBA buvo iššluoti visi bilietai į rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Susitikimas penktadienį startuos 20 valandą.
2022-11-03
Puikiai Eurolygos sezoną pradėjusi Berlyno ALBA (3-2) atvyksta į Kauną, kur penktadienį susikaus su vietos „Žalgiriu“ (2-3). Prieš laukiančią akistatą Lietuvoje ALBA strategas Israelis Gonzalezas pastebėjo pagrindinį „Žalgirio“ skirtumą nuo praėjusio sezono.
2022-10-31
Prieš išvyką į Kauną Berlyno ALBA sulaukė dviejų krepšininkų sugrįžimų. Traumų sezono starte kamuojama ALBA „Žalgirio“ arenoje jau galės verstis Jaleeno Smitho ir Johanneso Thiemanno paslaugomis. Abu šie krepšininkai ant parketo grįžo sekmadienį Vokietijos lygos rungtynėse su Rostoko „Seawolves“.
2022-10-31
Šią savaitę Kaune besilankysianti Berlyno ALBA (5-0) atvyks po galingos pergalės vietiniame fronte. Israelio Gonzalezo vadovaujama komanda Vokietijos lygos išvykos mače 104:70 (26:18, 20:18, 25:16, 33:18) nušlavė Rostoko „Seawolves“ (4-1) ir laimėjo penktąkart per tiek pat rungtynių.
Keenan  Evans
27 MIN

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Laurynas Birutis pirmąkart karjeroje Eurolygos mačą pradės starto penkete. Kazio Maksvyčio idėja – aiški: 213 cm ūgio centras stos į kovą su 223 cm ūgio vidurio puolėju Christu Koumadje, kuris šį sezoną Eurolygoje renka po 10,2 taško, 6,8 atkovoto kamuolio, 2,4 blokuoto metimo ir 16,8 naudingumo balo. Kartu su Biručiu startuoja Keenanas Evansas, Ignas Brazdeikis, Edgaras Ulanovas ir Rolands Šmits.

Mačo eiga:

3:2, 1 min.: ALBA laimi ginčo kamuolį. Koumadje dėjimas. Šmitso tritaškis.
5:5, 2 min.: Blatto tritaštis. Biručio dėjimas.

Gustavas Klikna, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Kazys Maksytis į starto penketą pirmą kartą šio sezono Eurolygoje vietoje išleidžia Lauryną Birutį. Užduotis akivaizdi – tvarkytis su 223 cm bokštu Christu Koumadje.

5:7, 3 min.: Koumadje metimas iš po krepšio.
8:10, 4 min.: Olinde tritaškis. Ulanovas atsako tuo pačiu.
8:13, 5 min.: Olinde tolimas metimas.
10:16, 6 min.: Butkevičiaus baudos. Procidos tritaškis.
10:22, 7 min.: Procida greitajame puolime.

ALBA komandai per nesusipratimą buvo įskaityti du taškai. Teisėjas užfiksavo užribį, bet nereagavęs Yovelis Zoosmanas įmetė iš po krepšio ir sekretoriatas ALBA klubui pridėjo du taškus. Klaidą pastebėjęs Krapikas pribėgo prie sekretoriato ir apeliavo dėl klaidos. Arbitrai sureagavo ir po užtrukusios pauzės sekretoriatas išminusavo taškus.

13:22, 9 min.: Thiemanno metimas. Cavanaugh tritaškis.

Kol kas „Žalgirio“ gynyba – skylėta it rėtis. Kauniečiai lengvai prasileidžia varžovus į stipriąją pusę, turi problemų su ALBA pikenrolais ir leidžia rinktis pigius taškus greitose atakose.
Puolimas taip pat nežiba, bet labiausiai Maksvytis pyksta dėl darbo savo aikštelės pusėje. Darbėniškis rankų gestais ir riksmais parodė, jog jo netenkina dabartinis „Žalgirio“ atsidavimas gynyboje bei po eilinių ALBA taškų paprašė minutės pertraukėlės (10:22).

13:25, 10 min.: Thiemanno tritaškis.

„Žalgiris“: Rolands Šmits, Tyleris Cavanaugh ir Edgaras Ulanovas po 3.
ALBA: Louisas Olinde 6, Gabriele Procida 5.

13:28, 11 min.: Procidos tritaškis.
13:30, 12 min.: Thiemanno dvitaškis.
15:32, 13 min.: Lammerso baudos. Šmits pataiso metimą.
19:36, 14 min.: Wetzello ir Brazdeikio metimai. Zoosmano baudos. Ulanovo baudos.

Kol kas tendencijos – liūdnos. „Žalgiriui“ krepšys – tarsi užrištas. Kauniečiai pataikė vos vieną 1 metimą iš 14 ir savo sąskaitoje turi 13 taškų. Palyginimui, ALBA turi jau 10 rezultatyvių perdavimų. Iškalbinga statistika.

21:36, 15 min.: Ulanovas greitajame puolime.
23:38, 16 min.: Olinde baudos. Brazdeikio metimas.
23:43, 17 min: Wetzello metimas iš po krepšio. Zoosmano tritaškis.

Ignas Brazdeikis nueina į pagalbą Tyleriui Cavanaugh prieš Luke’ą Sikmą, Iggy tiesioginis ginamasis pasislenka į kampą ir sulaukęs Sikmos perdavimo smeigia tritaškį. Maksvytis iškart prašo minutės pertraukėlės, kurią pradeda nuo pastabų Brazdeikiui: „Kodėl eini į pagalbą, jeigu niekas neprašo?! Jei eini padėti, esi atsakingas už tritaškį, kadangi nueini per giliai. Ar supranti?!” „Taip, suprantu”, – atsakė Brazdeikis. „Tai nesakyk, kad nenueini per giliai”, – užbaigė Maksvytis.

25:44, 18 min: Brazdeikio baudos. Thiemanno baudos.
28:44, 19 min: Cavanaugh tritaškis.
32:44, 20 min: Lekavičiaus dvitaškis. Lekavičiaus paskutinės sekundės metimas.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 7, Tyleris Cavanaugh 6, Rolands Šmits 5.
ALBA: Gabriele Procida, Louisas Olinde ir Johannes Thiemannas 8.

34:44, 22 min: Šmits pataiso metimą.
37:46, 23 min: Šmitso tritaškis. Lammerso metimas.
39:46, 24 min: Šmitso metimas atšokus.

Rolands Šmits puolime tempia „Žalgirį“ ant savo pečių. Latvis dukart atkovojo kamuolį puolime, abukart pelnė taškus, o kitoje atakoje jo sudėtingas dvitaškis nukirpo kauniečių deficitą iki 7 taškų (46:39). Per trumpą 4 minučių atkarpą Šmits surinko 7 taškus ir atkovojo 2 kamuolius. „Žalgiris“ grįžta į rungtynes.

39:49, 25 min: Blatto tolimas metimas.
39:52, 26 min: Blatto dar vienas tritaškis.
41:52, 27 min: Hayeso metimas iš po krepšio.
46:55, 28 min: Ulanovo tritaškis. Smitho tritaškis. Ulanovo baudos.
49:59, 29 min: Koumadje baudos. Smithas greitame puolime. Lukošiūno tritaškis.
54:61, 30 min: Butkevičiaus metimas. Smitho reidas. Evanso tritaškis.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas ir Rolands Šmits 12, Ignas Brazdeikis 6.
ALBA: Jaleenas Smithas 11, Tamiras Blattas 9, Gabriele Procida 8.

54:64, 31 min: Procidos tritaškis.
60:64, 32 min: Lukošiūno tritaškis.
60:64, 33 min: Evanso tolimas metimas.

Karolis Lukošiūnas smeigia tritaškį, „Žalgiris“ apsigina, Keenanas Evansas prideda dar vieną tolimą metimą ir tai pakelia „Žalgirio“ areną ant kojų. -4 taškai likus 8 minutėms (60:64). Mes vėl turime rungtynes.

66:69, 34 min: Komandos apsimaino taškais.
71:72, 36 min: Wetzello baudos ir Šmitso tritaškis. Sikmos metimas.
74:74, 37 min: Brazdeikio reidas su pražanga.
80:76, 38 min: Brazdeikio tritaškis. Olinde baudos. Ulanovo tritaškis.