Naujienos
2023-01-21
„Jūsų dėmesiui, Ulė su didžiuliais kiaušais“, – „Žalgirio“ rūbinėje Edgarą Ulanovą žurnalistams į kameras pristatinėjo Ignas Brazdeikis. „Žalgirio“ kapitonas šypsojosi nuvaręs Belgrado „Crvena Zvezda“ į neviltį.
2023-01-21
Edgaras Ulanovas antrą savaitę iš eilės rungtynių pabaigoje traukia Kauno „Žalgirį“, kuris iškovoja auksinį tašką kovoje dėl vietos atkrintamosiose. Kauniečiai namuose 71:66 palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“. „Žalgiris“ rungtynes užbaigė atkarpa 14:2 ir įgijo pranašumą tarpusavio akistatoje prieš Belgrado komandą.
2023-01-20
Penktadienio vakarą Achille Polonara pirmą kartą žengė ant Kauno „Žalgirio“ komandos namų arenos parketo kaip šeimininkų ekipos narys. Antrajame kėlinyje Kauno sirgaliams dviem tritaškiais paeiliui prisistatęs 31-erių italas iškėlė rankas į viršų ir pakėlė Kauno komandos fanus iš savo vietų.
2023-01-20
Iki kertinio momento nė karto nepataikęs iš toli, Edgaras Ulanovas sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje spinduliavo dangų siekiantį pasitikėjimą savimi.  Kapitonas susmeigė du tritaškius paeiliui ir išvedė kauniečius į pergalingą persvarą (70:64). Puolėjas tapšnojo sau į krūtinę, kai susirinkusieji Nemuno saloje ėjo iš proto, sunkiai suvokdami staigų lūžį rungtynėse.
2023-01-20
Kai atrodė, kad Kauno „Žalgirio“ trijų pergalių serija nutrūks, Edgaras Ulanovas nusprendė kitaip. Puolėjas mačo pabaigoje susmeigė du šaltakraujiškus tritaškius, kurie išvedė kauniečius į dar vieną pergalę Eurolygoje (71:66). Po mačo Kazys Maksvytis džiaugėsi triumfu.
2023-01-20
Belgrado „Crvena Zvezda“ penktadienio vakarą Kaune patyrė dramatišką pralaimėjimą (66:71) prieš vietos „Žalgirį“. Didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio pirmavusią „Crvena Zvezda“ rungtynių pabaigoje pražudė du Edgaro Ulanovo tritaškiai. Po susitikimo komandos vyr. treneris Duško Ivanovičius teigė, kad komandos pralaimėjimą lėmė prasta pradžia ir prasta pabaiga.
2023-01-20
Edgaras Ulanovas lemiamu metu smeigė du tritaškius, vieną pridėjo Tomas Dimša, o jų patrauktas Kauno „Žalgirio“ (12-8) sausakimšoje arenoje pratęsė puikią seriją. Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje panaikino 7 taškų deficitą ir namuose 71:66 (20:14, 18:16, 12:26, 21:8) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-10).
2023-01-20
Prie Kauno „Žalgirio“ klubo prieš beveik dvi savaites prisijungęs Isaiah Tayloras jau spėjo apšilti kojas komandos gretose ir debiutuoti ant Eurolygos bei „Betsafe-LKL“ rungtynių parketo su žaliai baltais marškinėliais.
2023-01-19
Belgrado „Crvena Zvezda“ penktadienį Kaune stoja į antrąją tarpusavio šio sezono Eurolygos dvikovą su Kauno „Žalgiriu“. Prieš rungtynes serbų vyr. treneris Duško Ivanovičius teigė, jog bus labai sunku.
2023-01-19
Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą stos į dvikovą prieš Belgrado „Crvena Zvezda“. Šios rungtynės karjerą baigiančiam Mantui Kalniečiui gali tapti paskutiniu atsisveikinimu su tarptautine arena. „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis prieš rungtynes atskleidė, kad Kalnietis bus registruojamas į dvyliktuką.
2023-01-16
Nors Belgrado „Crvena Zvezda“ Adrijos lygoje užtikrintai susitvarkė su Podgoricos „Budučnost“, Serbijos klubo vairininkas Duško Ivanovičius buvo patenkintas ne visais krepšininkais. Juodkalnietis pastebėjo, kad ne visi jo auklėtiniai buvo pasiruošę tą vakarą vilkėti „Crvena Zvezda“ marškinėlius.
2023-01-16
Belgrado „Crvena Zvezda“ (13-1) komanda prieš išvyką į Kauną iškovojo triuškinamą pergalę vietiniame fronte. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai su Facundo Campazzo priešaky Adrijos lygos išvykos mače 76:56 (19:12, 18:13, 16:18, 23:13) nušlavė Podgoricos „Budučnost“ (9-6).
2023-01-03
Kauno „Žalgiris“ dar bent dvejas Eurolygos namų rungtynes žais prie sausakimšų tribūnų. Sirgaliai išpirko visus bilietus į sausio 20 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiantį mačą su Belgrado „Crvena Zvezda“. Tai bus devintas „Žalgirio“ Eurolygos namų mačas iš eilės, į kurį iššluoti visi bilietai.