67%
20/30
Naujienos
2023-03-17
Atsinaujinę šlaunies skausmai vėl pasiuntė Isaiah Taylorą į Kauno „Žalgirio“ suolo galą. Gynėjas stebėjo rungtynes su Pirėjo „Olympiakos“ kartu su traumuotais Keenanu Evansu ir Tyleriu Cavanaugh bei komandos legendomis Mantu Kalniečiu ir Pauliumi Jankūnu.
2023-03-17
Kauno „Žalgiris“ metė rimtą iššūkį Eurolygos lyderiui, tačiau galiausiai namuose pripažino Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą – 72:74. Kauniečius pražudė Saša Vezenkovo dvitaškis. Bulgaras rungtynėse įrodė, kodėl yra šio sezono Eurolygos MVP – 25 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 32 naudingumo balai ir visi 9 pataikyti dvitaškiai.
2023-03-17
Kauno „Žalgirio“ gynybos specialistas Arnas Butkevičius šį kartą gavo nelengvą užduotį – turėjo asmeniškai prižiūrėti Eurolygos sezono MVP pretendentą Sašą Vezenkovą. Per pirmąjį kėlinį 27-erių puolėjas į žalgiriečių krepšį suvertė 9 taškus, antrajame kėlinyje nerungtyniavo, o po ilgosios pertraukos pridėjo dar 16 taškų.
2023-03-16
Pirėjo „Olympiakos“ ketvirtadienį Kaune pasiekė dramatišką pergalę (74:72) bei dar labiau priartėjo prie pirmosios vietos Eurolygos reguliariajame sezone. Graikijos klubo vyr. treneris Georgios Bartzokas po pergalingo susitikimo atskleidė, kad būtent tokių rungtynių ir tikėjosi.
2023-03-16
Dėl Eurolygos atkrintamųjų kovojantį Kauno „Žalgirį“ paskandino lemtingas Sašos Vezenkovo metimas. Žalgiriečiai turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau Edgaro Ulanovo paskutinių sekundžių metimas skriejo pro šalį, o žalgiriečiai 72:74 krito prieš Pirėjo „Olympiakos“.
2023-03-16
Ne kartą šį sezoną Kauno „Žalgirį“ gelbėjęs Edgaras Ulanovas iniciatyvos ėmėsi ir rungtynėse su Pirėjo „Olympiakos“. Kauniečių kapitonas iki mačo pabaigos likus 30 sekundžių ir esant lygiam rezultatui (72:72) veržėsi link krepšio, tačiau jį sustabdė Giannoulis Larentzakis, o kamuolys aikštę paliko nuo pačio Ulanovo.
2023-03-16
Tomas Dimša paskutinėje gynybinėje atakoje susikeitė su Arnu Butkevičiumi ginamaisiais ir liko prieš Pirėjo „Olympiakos“ žvėrį. Shaquille’as McKissicas signalizavo Thomasui Walkupui, kuris iškart įmetė Saša Vezenkovui kamuolį prieš Dimšą aikštės krašte.
2023-03-16
Dramatišką pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgiris“ (15-14). Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje panaikino 12 taškų deficitą, tačiau galop namuose 72:74 (17:15, 17:25, 15:21, 23:13) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (21-8) krepšininkams.
2023-03-15
Pirėjo „Olympiakos“ treneris Georgios Bartzokas pranešė, kad Eurolygos rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ versis be Kosto Slouko. Šį Eurolygos sezoną 33-ejų gynėjas per 22 minutes vidutiniškai renka po 11 taškų, 2,3 atkovoto kamuolio, 6,4 rezultatyvaus perdavimo bei 16,3 naudingumo balo.
2023-03-15
Kauno „Žalgirio“ atkrintamųjų viltis gyva, bet šią savaitę Kazio Maksvyčio ir jo kariaunos laukia neeilinė užduotis – apginti namų tvirtovę prieš Eurolygos lyderę. Kaune svečiuojasi Pirėjo „Olympiakos“, kurios žaidimas šį sezoną nepalieka abejingų.
2023-03-15
Po Vilniaus „Ryto“ suduoto niukso sekmadienį Kauno „Žalgiris“ jau rytoj (ketvirtadienį) stos į kovą su Eurolygos lyderiu Pirėjo „Olympiakos“. Europos grando namų arenoje laukiantis Kazys Maksvytis gyvena nežinomybėje dėl Isaiah Tayloro. Maksvytis dar negalėjo pasakyti, ar skausmus sekmadienį šlaunies srityje pajutęs įžaidėjas galės žaisti ketvirtadienį.
2023-02-17
Kauno „Žalgirio“ krepšininkų kovo 16 dieną „Žalgirio“ arenoje laukia Eurolygos rungtynės su Pirėjo „Olympiakos“ klubu, o ištikimiausi daugkartinių šalies čempionų gerbėjai jau tryliktą kartą šiame sezone išpirko visus bilietus į Eurolygos kovas.
Edgaras  Ulanovas
35 MIN

0:3, 1 min.: Walkupo tritaškis.
2:5, 2 min.: Ulanovo dvitaškis. Fallo taškai.
13:15, 9 min.: Vezenkovo dvitaškis.
17:15, 10 min.: Biručio bauda. Dimšos tritaškis.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 7, Rolands Šmits 3.
„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 9, Thomasas Walkupas 3.

19:17, 11 min.: Šmito taškai, Larentzakio dvitaškis.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Įdomus Kazio Maksvyčio pasirinkimas – įprastai pagrindinis „Žalgirio” centras Kevarriusas Hayesas pirmąkart sezone pirmąjį kėlinį praleido ant suolo. „Olympiakos” 218 cm ūgio milžiną Moustaphą Fallą naudojo be keitimų, o „Žalgirio” štabas prieš jį statė Rolandą Šmitą ir Lauryną Birutį. „Žalgiris” nekomunikavo apie jokias Hayeso sveikatos problemos, kurios neleistų jam rungtyniauti.

22:20, 12 min.: Dimšos tritaškis. Lountzio tritaškis.

Maksvytis pirmąkart rungtynėse išleidžia Hayesą į aikštę. „Olympiakos” gretose centru nuo antrojo kėlinio pradžios žaidžia Tarikas Blackas.

Edgaras Ulanovas ilgiausiai iš „Žalgirio” startinio penketo žaidė be keitimų – 12 minučių ir 20 sekundžių. Kapitonas per jas surinko 7 taškus, pataikęs 2 iš 2 dvitaškių ir 1 tritaškį.

22:21, 13 min.: McKissico bauda.
24:21, 13 min.: Butkevičiaus baudos.
26:21, 13 min.: Butkevičiaus dvitaškis.

Dominykas Meškauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
„Žalgiris“ kol kas dominuoja po krepšiu. Kazio Maksvyčio kariauna kovą dėl atšokusių kamuolių laimi net 16:6. Kauniečiai vien puolime atkovojo (7) daugiau kamuolių nei varžovų komanda bendrai (6).

29:23, 15 min.: Larentzakio dvitaškis, Polonaros tritaškis.
29:25, 16 min.: McKissico baudos.
29:28, 17 min.: Larentzakio tritaškis.
29:30, 17 min.: Peterso taškai.
32:32, 18 min.: Brazdeikio tritaškis, McKissico dvitaškis.
34:32, 19 min.: Biručio dvitaškis.
34:35, 20 min.: McKissico tritaškis.
34:37, 20 min.: McKissico baudos.
34:40, 20 min.: McKissico dvitaškis su pražanga.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 7, Tomas Dimša 6, Rolands Šmits 5, Arnas Butkevičius 4.
„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 13, Saša Vezenkovas 9, Giannoulis Larentzakis 7.

Labai sunkus kėlinys „Žalgiriui, per kurį suklysta 8 kartus, o iš viso per pirmąją pusę prarasta 13 kamuolių. Tuo metu „Olympiakos” gretose – absoliutus Giannoulio Larentzakio ir Shaquielle’o McKissico dominavimas: Larentzakis pelnė 7 taškus, McKissicas – 13, o iš viso graikai per kėlinį surinko 25 taškų (iš jų 20 šie du krepšininkai).

McKissicas kėlinį uždarė asmenine 10 taškų atkarpa, o kai Brazdeikis aukojo amerikiečio tritaškį, „Olympiakos” puolėjas pataikė iš toli ir siuntė oro bučinį atsisukęs į „Žalgirio” štabą.

36:40, 21 min.: Lekavičiaus dvitaškis.
39:40, 23 min.: Ulanovo tritaškis.
40:40, 23 min.: Ulanovo bauda.
40:45, 24 min.: Vezenkovo taškai. Vezenkovo tritaškis.
42:48, 25 min.: Šmito dvitaškis. Vezenkovo taškai su pražanga.
44:50, 26 min.: Polonaros dvitaškis, Caanano dvitaškis.
44:52, 26 min.: Papanikolaou baudos.
44:54, 27 min.: Vezenkovo dvitaškis.