73%
8/11
Naujienos
2023-04-07
„Žalgirio“ arenoje kilnojosi stogas, kai įspūdingai pakilę Arnas Butkevičius ir Kevarriusas Hayesas viena ranka sugrūdo kamuolį į krepšį. Hayesas – per vieną Tel Avivo „Maccabi“ žaidėją, Butkevičius – per du. Iki tol rungtynėse iš žalgiriečių efektingais dėjimais pasižymėjo Rolands Šmits, Ignas Brazdeikis ir Achille Polonara.
2023-04-07
Fantastika, neįtikėtina, nuostabu ir tuo pačiu nenormalu. Kauno „Žalgiris“ nugesina karščiausią Eurolygos komandą Tel Avivo „Maccabi“ ir į paskutinę reguliariojo sezono savaitę keliauja su viltimi patekti į aštuntuką. Šitas mūsų „Žalgiris“!
2023-04-07
Tel Avivo „Maccabi“ Kaune patyrė nesėkmę (67:68), tačiau vis tiek užsitikrino vietą Eurolygos atkrintamosiose. Tai lėmė pralaimėjimas tik vienu tašku bei geresnis bendras taškų santykis. Izraelio klubo vyr. treneris Odedas Kattashas po rungtynių Kaune buvo patenkintas nepaisant pralaimėjimo.
2023-04-06
Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono namų rungtynėse dramatiškai palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (68:67) bei sustiprino šansus žengti į atkrintamąsias. Po sunkios pergalės kauniečių vyr. treneris Kazys Maksvytis teigė, kad pagrindinis raktas į pergalę buvo gynyba.
2023-04-06
Arnas Butkevičius aikštėje praleido 32 minutes ir 40 sekundžių. Tiek, kiek dar niekada karjeroje nežaidė Eurolygoje. 2014 metais pajėgiausiame Europos turnyre puolėjas su Klaipėdos „Neptūnu“ ant parketo išbuvo 32 minutes ir 9 sekundes, bet ir šis skaičius buvo viršytas.
2023-04-06
Pačioje rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ pabaigoje prie baudų metimų linijos stojęs Isaiah Tayloras netiksliai atakavo pirmąjį sykį ir sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje nuaidėjo gilus atodūsis.  Sirgaliai griebėsi už galvų, kai kurie dengėsi akis ir nestebėjo antrojo metimo. Apie pataikytą bandymą išgirdo, kai liūdesį tribūnose staigiai pakeitė džiaugsmas.
2023-04-06
Gyvybiškai svarbią pergalę kovoje dėl Eurolygos atkrintamųjų pasiekė Kauno „Žalgiris“ (18-15). Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 68:67 (17:17, 25:28, 14:7, 12:15) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (19-14) krepšininkus.
2023-04-06
Kauno „Žalgirio“ klubas ketvirtadienio vakarą paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono namų rungtynėse priims Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Prieš laukiantį žūtbūtinį susitikimą mintimis su „Žalgiris TV“ dalijosi komandos kapitonas Edgaras Ulanovas.
2023-04-06
Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje vis dar gaudo atkrintamąsias, bet vis dar egzistuoja keli scenarijai, kaip Lietuvos klubas nepatektų į stipriausių aštuntuką net ir laimėjęs likusius du mačus. Visgi jau šį vakarą, ketvirtadienį, „Žalgiris“ gali tapti savo likimo kalviu Eurolygoje.
2023-04-05
Odedo Kattasho vadovaujama Tel Avivo „Maccabi“ Kaune sieks pažaboti dėl vietos atkrintamosiose kovojantį „Žalgirį“. Komandos tarpusavyje ketvirtadienį susitiks nuo 20 val., o prieš laukiančią akistatą Izraelio ekipos strategas išskyrė esminius akcentus.
2023-04-05
Kauno „Žalgiris“ pasitinka dar vieną finalą Eurolygoje. Bilietą į atkrintamąsias toliau medžiojanti Kazio Maksvyčio kariauna ketvirtadienio vakarą stos į kovą su Tel Avivo „Maccabi“. Tel Avivo klubas šiuo metu yra karščiausia Eurolygos komanda, iškovojusi šešias pergales paeiliui, bet ji vis dar nėra rami dėl vietos aštuntuke.
2023-04-04
Eilinė savaitė, eilinis Kauno „Žalgirio“ finalas. Taip galime apibūdinti Kazio Maksvyčio kariaunos kelią Eurolygoje pavasarį, bet nebėra kur trauktis. Šią savaitę namuose laukia karščiausia Eurolygos komanda – Tel Avivo „Maccabi“.
2023-03-06
Kaune vyksiančios paskutinės Eurolygos reguliariojo sezono rungtynės taip pat bus stebimos sausakimšų „Žalgirio“ arenos tribūnų. Išparduoti visi bilietai į balandžio 6 d. Kauno „Žalgirio“ dvikovą su Tel Avivo „Maccabi“ komanda. Ištikimiausi daugkartinių šalies čempionų gerbėjai visus bilietus į Eurolygos kovas šiame sezone išpirko jau penkioliktą kartą.
Arnas  Butkevičius
33 MIN
Wade  Baldwin IV
10 AS
33 MIN

0:2, 1 min.: Nebo dvitaškis.
4:2, 2 min.: Šmito dvitaškis, Brazdeikio dėjimas.

6:6, 3 min.: Colsono, Ulanovo ir Nebo dvitaškiai.
6:8, 4 min.: Šeštasis Nebo taškas.
8:8, 5 min.: Brazdeikio dvitaškis.

Lukas Malinauskas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio” arenoje
Per pirmas penkias minutes – dvi teisėjų peržiūros dėl galimos nesportinės pražangos. Žalgiriečiai savo agresija ir kova dėl kiekvieno kamuolio verčia varžovus gelbėtis kabinantis kauniečiams į atlapus: iš pradžių po perimto kamuoliui kibo į Taylorą, o kitoje situacijoje buvo perverstas atšokusį kamuolį griebęs Butkevičius. Po abiejų peržiūrų teisėjai paliko galioti pirminį sprendimą skirti paprastą pražangą.

Tomas Vanagas, BasketNews žurnalistas „Žalgirio“ arenoje
Per penkias minutes „Žalgiris“ varžovus jau privertė suklysti 3 sykius, bet kai „Maccabi“ susikuria metimus, tai atakuoja visiškai laisvi. Visi keturi „Maccabi“ pataikyti dvitaškiai buvo nesutikus „Žalgirio“ gynybos.

10:11, 6 min.: Butkevičiaus baudos metimai, Martino tritaškis.
12:13, 7 min.: Šmito dėjimas, Colsono baudos metimai.

Galinga Šmito pradžia: per 6 minutes ir 20 sekundžių – 4 taškai, 3 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 8 naudingumo balai. Latvis pirmuoju išėjimu į rungtynes kartoja asmeninį perimtų kamuolių rekordą Eurolygoje. Tiesa, aukštaūgis po vienos iš greitų atakų, atrodo, pajuto skausmą ir ėmė šiek tiek šlubuoti.

17:13, 8 min.: Lekavičiaus tritaškis, Ulanovo dvitaškis.
17:15, 9 min.: Baldwino dvitaškis.
17:17, 10 min.: Sorkino dvitaškis.

Per pirmąjį kėlinį „Maccabi“ vedliai Lorenzo Brownas ir Wade'as Baldwinas iš viso sužaidė 16,5 minutės. Baldwino sąskaitoje yra 2 taškai (1/1 dvit., 0/4 trit.) ir 4 rezultatyvūs perdavimai, o Browno – 0 taškų (0/1 trit.), 1 rezultatyvus perdavimas ir 2 klaidos.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis, Rolands Šmits ir Edgaras Ulanovas po 4, Lukas Lekavičius 3.
„Maccabi“: Joshas Nebo 6, Bonzie Colsonas 4, Jarrelas Martinas 3.

20:20, 11 min.: Polonaros ir Hilliardo tritaškiai.
22:26, 12 min.: Martino tritaškis, Lekavičiaus dvitaškis, Martino dvitaškis ir baudos metimas.
25:29, 13 min.: Browno ir Dimšos tritaškiai.
29:29, 14 min.: Polonaros dėjimas, Butkevičiaus dvitaškis.
29:32, 15 min.: Martino tritaškis.
31:35, 16 min.: Butkevičiaus dvitaškis, Browno tritaškis.
33:38, 17 min.: Šmito dvitaškis, Coheno tritaškis.

„Maccabi“ jau įmetė 7 tritaškius iš 14 – 50 procentų. 7,3 taško vidurkį šį sezoną fiksuojantis Jarellas Martinas jau turi 12 taškų, pataikęs 3 tritaškius iš 4. Du tolimus šūvius smeigė Lorenzo Brownas, po vieną – Darrunas Hilliardas ir Jake'as Cohenas.
„Žalgiris“ yra pataikęs 4 tritaškius iš 10.

38:41, 18 min.: Šmito tritaškis, Coheno ir Tayloro dvitaškiai, Baldwino baudos metimas.
39:43, 19 min.: Coheno dvitaškis, Hayeso baudos metimas.
42:45, 20 min.: Tayloro tritaškis, Baldwino dvitaškis.

Kauniečiai antrajame kėlinyje absoliučiai nesusitvarkė su „Maccabi” tritaškiais, kurių svečiai pataikė 6 iš 8 ir tokiu būdu surinko 18 iš 28 savo taškų. Pirmajame kėlinyje „Žalgirio” varžovų taiklumas iš toli siekė 1 iš 7 trit., bendras pataikymas – 7 iš 15 (46,7 proc.). Šeimininkai įmetė 5 iš 12 tritaškių (41,7 proc.).

„Žalgiris“: Rolands Šmits 9 (3 per. kam.), Arnas Butkevičius 6 (3 rez. perd.), Isaiah Tayloras, Lukas Lekavičius ir Achille Polonara po 5.
„Maccabi“: Jarrelas Martinas 12 (3/4 trit.), Jake'as Cohenas 7, Joshas Nebo ir Lorenzo Brownas po 6.

44:45, 21 min.: Tayloro dvitaškis.
48:45, 23 min.: Keturi Šmito taškai paeiliui.
50:48, 24 min.: Browno tritaškis, galingas Hayeso dėjimas.

50:50, 25 min.: Sorkino dvitaškis.
52:50, 27 min.: Tayloro dvitaškis.

Lygiai per vieną minutę Rolands Šmits ir Edgaras Ulanovas užsidirbo po trečiąją pražangą ir abu buvo priversti sėstis ant suolo.

54:52, 29 min.: Browno ir Biručio dvitaškiai.
56:52, 30 min.: Brazdeikio dvitaškis.

„Maccabi” trečiajame kėlinyje pelnė tik 7 taškus, kai dar antrajame ketvirtyje surinko 28. Svečiai pirmoje mačo pusėje iš žaidimo pataikė 17 iš 31 metimų, tuo metu trečiajame kėlinyje – tik 3 iš 15.

„Žalgiris“: Rolands Šmits 13 (5/6 dvit., 4 per. kam.), Isaiah Tayloras 9, Ignas Brazdeikis ir Arnas Butkevičius po 6.
„Maccabi“: Jarrelas Martinas 12 (3/4 trit.), Lorenzo Brownas 11, Jake'as Cohenas 7, Joshas Nebo 6.

58:54, 31 min.: Baldwino ir Brazdeikio dvitaškiai.
59:57, 32 min.: Baldwino metimas iš savo aikštės pusės, Brazdeikio baudos metimas.

61:60, 33 min.: Polonaros dvitaškis, Cohano dvitaškis ir baudos metimas.
61:61, 34 min.: Nebo baudos metimas.
65:61, 35 min.: Monstriškas Butkevičiaus dėjimas, Tayloro dvitaškis.
65:63, 36 min.: Nebo dvitaškis.
65:65, 37 min.: Baldwino dvitaškis.
65:67, 38 min.: Nebo baudos metimai.
67:67, 39 min.: Ulanovo dvitaškis.
68:67, 40 min.: Tayloro baudos metimas.