Serija 3-2
1 2 3 4
Lietkabelis 20 19 23 18
CBet 25 23 25 16

2023-05-31 18:50 / Kalnapilio arena (5500 vietų), Parko g. 12, Panevėžys / Žiūrovai: 1756
2023-06-01
Nikola Jokičių savo žaidimu primenantis Goranas Huskičius neatmeta varianto, jog kitą sezoną taip pat žais Lietuvoje. Huskičius šį sezoną tapo vienu iš kertinių Jonavos „CBet“ žaidėjų, o jo žaidimo stilius nėra būdingas 210 cm ūgio vidurio puolėjui.
2023-05-31
Jonavos „CBet“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus po pergalės Panevėžyje išskyrė pataikymo svarbą bei prognozavo LKL didįjį finalą. Jonaviečiai trečiadienį svečiuose 89:80 nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir bronzinėje serijoje išsiveržė į priekį 1-0.
2023-05-31
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ jau pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos rungtynėse prarado namų pranašumą prieš Jonavos „CBet“ krepšininkus, o po pralaimėjimo Nenadas Čanakas sunkiai rinko žodžius. Specialistas iš Serbijos pripažino, kad jo komanda po serijos su Kauno „Žalgiriu“ yra duobėje, bet bandys jau penktadienį Jonavoje reabilituotis.
2023-05-31
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzinė serija prasidėjo atkaklia kova iki paskutinės minutės, o galiausiai pergale džiaugėsi Jonavos „CBet”. Praktiškai visą rungtynių laiką atsilikinėję Panevėžio „7bet-Lietkabelio” krepšininkai namuose 80:89 (20:25, 19:23, 23:25, 18:16) pripažino „CBet“ pranašumą.
2023-05-30
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai pradeda kovas dėl „Betsafe-LKL“ bronzos medalių – gegužės 31 d. (trečiadienį) panevėžiečiai namuose priims Jonavos „Cbet“ ekipą pirmosiose serijos iki trijų pergalių rungtynėse.
Goran  Huskic
31 MIN

Lukas Katilius, BasketNews žurnalistas „Kalnapilio“ arenoje
Panevėžiečiai bronzinę seriją pradeda su išretėjusia aukštaūgių rotacija – nepadės Gyorgy Golomanas. Vengrą sudėtyje keičia 17-metis Nikas Stuknys.
Pusfinalio serijoje su „Žalgiriu“ Golomanas rinko po 2,8 taško ir -0,5 naudingumo balo.

Mačo eiga:

0:3, 2 min.: rungtynes tritaškiu atidaro Šeškus.
5:8, 3 min.: Garrettas ir Orelikas keičiasi tritaškiais, Huskičiaus puskablis, Orelikas sumeta baudas.
7:11, 4 min.: Huskičiaus taškai su pražanga, Orelikas pelno dvitaškį antruoju šansu.
9:12, 5 min.: Huskičius įmeta vieną baudą, Orelikas pelno dar du taškus.
9:17, 6 min.: Huskičiaus dvitaškis, Garrettas prideda ir tritaškį.

Panašu, kad „7bet-Lietkabelis“ mintimis dar kažkur pusfinalio serijoje. Pirmos keturios atakos baigėsi klaidomis, o sužaidus 5:40 min. – iš viso septyni prarasti kamuoliai. Visus 9 panevėžiečių taškus surinko Orelikas, bet jam užkurti komandos aiškiai nepavyksta.

12:17, 7 min.: Lipkevičiaus tolimas šūvis.
18:22, 8 min.: du Oreliko tritaškiai, į juos tolimu metimu atsako Majauskas, baudas sumeta Watsonas.
20:22, 9 min.: Popovičiaus dėjimas.
20:25, 10 min.: Bičkauskis uždaro kėlinį tritaškiu.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 15.
„CBet“: Goranas Huskičius 8, Jeffas Garrettas 6.

Pirmus 18 panevėžiečių taškų surinko Orelikas (15) ir Lipkevičius (3). Labiausiai patyrę komandos žaidėjai bando rodyti pavyzdį, bet 10 klaidų per kėlinį yra klaiku. Ypač stringa Kristianas Kullamae, kuris prametė dvitaškį, padarė dvi klaidas ir sykį prasižengė. Jonaviečiai daug atakų, kaip ir įprasta, suka per Goraną Huskičių, kuris gauna pakankamai laisvės po krepšiu ir savo sąskaitoje turi 8 taškus.

21:28, 11 min.: Morriso tiksli bauda, Majauskas pataiko iš toli.
24:35, 13 min.: komandos keičiasi tritaškiais, Huskičius komandai sukuria dviženklę persvarą.
26:37, 14 min.: Maldūnas ir Huskičius keičiasi dvitaškiais.
26:39, 15 min.: Watsono reidas.
28:39, 16 min.: Maldūno taškai iš po krepšio.
33:39, 17 min.: Kullamae pasižymi iš toli, Morrisas sumeta baudas.
33:42, 18 min.: Laksa smeigia tolimą metimą.
37:45, 19 min.: į Maldūno dvitaškį Bičkauskis atsako tritaškiu, Lipkevičius prideda du taškus.
39:48, 20 min.: Garretto tritaškis, Rubštavičius sumeta baudas.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 15, Gabrielius Maldūnas 6, Vytenis Lipkevičius 5.
„CBet“: Goranas Huskičius 12, Jeffas Garrettas 9, Dovis Bičkauskis 8.

Įspūdingas jonaviečių pataikymas ir didesnis noras atsispindi švieslentėje. „CBet“ pelnytai pirmauja bei yra pataikę net 10 iš 15 tritaškių (66 proc.). 3 iš 3 sumetė Jeffas Garrettas, po dukart iš toli pataikė Dovis Bičkauskis ir Aurimas Majauskas, dar po vieną pridėjo Edvinas Šeškus, Glynnas Watsonas ir Martinš Laksa. „7bet-Lietkabeliui“ per pertrauką reikia išsiaiškinti, kas negerai, nes atrodo, jog žaidėjai į aikštę išėjo sviestuotomis rankomis – 15 klaidų.

39:51, 21 min.: Garrettas ketvirtį pradeda tritaškiu.
41:54, 22 min.: Lipkevičius sumeta baudas, Šeškus pataiko tritaškį.
41:58, 23 min.: Šeškus sukuria svečiams rekordinį pranašumą, Huskičius irgi prideda dvitaškį.
43:58, 24 min.: Morrisas pelno du taškus.
43:61, 25 min.: Šeškus pataiko dar vieną tritaškį.
47:61, 26 min.: Maldūnas švelnina atsilikimą, Morrisas irgi pelno du taškus.
50:64, 27 min.: Watsonas su Morrisu apsikeičia tritaškiais.

Nerimas prie „CBet“ suolo. Edvinas Šeškus buvo pakeistas, o po to atsigulė skausmo perkreiptu veidu ant žemės. Kineziterapeutė pamankštino žaidėjo čiurną ir po kelių akimirkų jis atsistojo. Edvinui reikėjo iš naujo suteipuoti koją, tad panašu, jog rungtynes jis tęsti galės.

55:64, 28 min.: Oreliko dvitaškis, Kullamae tolimas metimas.
57:69, 29 min.: Majausko tikslus dvitaškis, Watsonas pelno taškus su pražanga, Šakičius atsako dvitaškiu.
59:71, 30 min.: Majauskas ir Orelikas apsikeičia baudų metimais.
62:73, 30 min.: Kullamae pataiko iš toli, Watsonas kėlinį užbaigia dvitaškiu.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19, Jamelas Morrisas 10, Kristianas Kullamae 9, Gabrielius Maldūnas 8, Vytenis Lipkevičius 7.
„CBet“: Glynnas Watsonas 15, Goranas Huskičius 14, Jeffas Garrettas 12, Edvinas Šeškus 11, Aurimas Majauskas 10, Dovis Bičkauskis 8.

„7bet-Lietkabelis“ trečiojo kėlinio viduryje atsilikinėjo 18 taškų skirtumu (43:61), bet sugebėjo pakilti iš duobės. Tačiau komandai reikia didesnio sukrėtimo, nes jonaviečiai ir toliau laisvi laido tritaškius – pataikė 14 iš 21. „CBet“ pretenduoja į sezono rekordą, kuris priklauso Kauno „Žalgiriui“ (18 tritaškių).

66:73, 31 min.: Šakičius pradeda kėlinį dvitaškiu, Rubštavičius pasižymi iš po krepšio.
66:75, 33 min.: Garretto dėjimas.
69:75, 34 min.: Kullamae smeigia tritaškį.
74:75, 35 min.: Kullamae sumeta visas tris baudas, Morrisas įmeta dvitaškį.
77:76, 36 min.: Morrisas pirmą kartą išveda savo komandą į priekį.

Sužaidus 36 minutes po Morriso dvitaškio su pražanga „7bet-Lietkabelis“ pirmą kartą šiame mače išsiveržia į priekį. Trečiojo kėlinio viduryje „CBet“ turėjo 18 taškų pranašumą (61:43), bet prieš akis turime intriguojančią atomazgą.

77:78, 36 min.: Bičkauskis sumeta abi baudas.
78:80, 37 min.: Garretas kartoja netaiklų metimą, Šakičius įmeta baudą.
78:83, 38 min.: Watsono tolimas šūvis.