Serija 3-2
1 2 3 4
Žalgiris 27 20 27 21
Rytas 22 20 16 22

2023-06-06 18:50 / „Žalgirio“ arena (15 415 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas / Žiūrovai: 11513
2023-06-07
Per pergalę nuo LKL titulo atsidūrę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rūbinėje nesileido į euforiją. Žaidėjai tarpusavyje nuteikinėjo save, kad kovoje su Vilniaus „Rytu“ dar niekas nebaigta, o džiaugsmas dėl antrosios pergalės turi likti už „Žalgirio“ arenos durų.
2023-06-06
Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) titulo gynyboje vėl atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Kauno „Žalgiris“ darsyk apgynė namų sienas ir šventė pergalę 95:80. Ryškiausias „Žalgiryje“ vėl buvo Isaiah Tayloras. Jis per 29 minutes pelnė 17 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.
2023-06-06
Vilniaus „Rytas“ antrą kartą LKL finalo serijoje grįžta iš Kauno nieko nepešęs. Elvaras Fridrikssonas gilinosi, kas nepavyko sostinės klubui trečiajame mače. Antradienį vilniečiai 80:95 nusileido Kauno „Žalgiriui“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.
2023-06-06
Pirmą sezoną Kauno „Žalgiryje“ kapitono pareigas užimant Edgarui Ulanovui kauniečiai priartėjo prie LKL čempiono titulo – žalgiriečiai serijoje iki 3 pergalių prieš Vilniaus „Rytą“ pirmauja 2-1. Abi pergalės buvo iškovotos žaidžiant namuose, o antradienio vakarą „Žalgiris“ svečius iš sostinės įveikė 95:80.
2023-06-06
Pokalbius su Ignu Brazdeikiu ir visa komanda turėjęs Kazys Maksvytis išvydo tą reakciją, kurios Kauno „Žalgiriui“ reikėjo LKL finalo serijoje. Žalgiriečiai antradienį namuose 95:80 nugalėjo Vilniaus „Rytą“ ir finalo serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.
2023-06-06
Ignas Brazdeikis pirmąkart LKL finalo rungtynes pradėjo nuo suolo, o į jo vietą Kauno „Žalgirio“ startiniame penkete stojo Tomas Dimša. Brazdeikis praeitose rungtynėse Vilniuje su „Rytu“ per 12 minučių prametė tris metimus ir surinko -5 naudingumo balus.
2023-06-06
Vilniaus „Rytą“ trečiose „Betsafe-LKL“ finalo serijos rungtynėse Kaune ištiko déjà vu. Du su puse kėlinio į nugarą kauniečiams alsavę vilniečiai galiausiai leido „Žalgiriui“ nurūkti į priekį bei iš Kauno vėl grįžta be pergalės. Sostinės klubo vyr. treneris Gierius Žibėnas pripažino, jog jo komandą pražudė prastos atkarpos.
2023-06-06
Aukštesnę pavarą po pertraukos įjungęs Kauno „Žalgiris“ laimėjo trečiąjį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijos mačą bei vėl išsiveržė į priekį. Puikiai tritaškius pataikę kauniečiai namuose 95:80 (27:22, 20:20, 27:16, 21:22) įveikė Vilniaus „Rytą“ ir serijoje iki trijų pergalių vėl susigrąžino pranašumą – 2-1.
2023-06-06
Antradienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame LKL finale tikimasi sausakimšų tribūnų. Į trečiąsias serijos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ beliko maždaug tūkstantis atviroje prekyboje prieinamų bilietų.
2023-06-06
Kauno „Žalgirio“ komanda gavo skaudų šaltą dušą sostinėje, kur Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijos antrosiose rungtynėse net 71:94 krito prieš Vilniaus „Rytą“. Šiuo metu serijoje iki trijų pergalių lygu 1-1. Trečiasis susitikimas Kaune vyks jau šį vakarą, 18.50 val.