26
20
Naujienos
2009-11-08
Vilniaus „Lietuvos rytas“ turėjo vargo su Prienų „Rūdupio“ ekipa. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sostinės krepšininkai namie šventė pergalę 74:67 (26:21, 22:24, 17:5, 9:17).Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidęs „Lietuvos rytas“ laimėjo – 26:21, tačiau rankų nuleisti nė nemėginę svečiai antrajame kėlinyje išsiveržė į priekį (31:30) ir iki pat ...
Artūras  Jomantas
29 MIN
Gediminas  Maceina
6 TO
37 MIN
Taškai 19

1min.: Kamuolį atkovojo vilniečiai, tačiau Gecevičius jį prarado. Vileita pelno 2 taškus, Baynesas atsako dėjimu – 2:2.
2min.: Vileita prasiveržia po krepšiu ir pelno dar 2 taškus. Baynesas atsako tuo pačiu – 4:4.
3min.: Ginevičius pataiko tritaškį, vilniečiai išsiveržia į priekį – 7:4.
4min.: Baynesas pataiko du baudos metimus – 9:4. Ginevičius prasižengią 1 kartą.
5min.: Ginevičiaus antras tritaškis, prieniškiai atsako 2 taškais. Vileitos 2 taiklūs baudos metimai – 12:8.
6min.: Baynesas pataiko tik 2 baudos metimus iš 4 – 14:8.
7min.: Maceinos dvitaškis - 14:10. Babrauskas atsako tritaškiu – 17:10.
8 min.: Šakinis su Zavacku apsikeičia tritaškiais - 20:13. Tačiau Šakinis kitoje atakoje prideda dar 2 taškus – 20:15.
9 min.: Borovnjakas pataiko iš po krepšio, Šakinis atsako tritaškiu, Adomavičius prideda dar vieną taiklų metimą, rezultatas lygus – 20:20.
10 min.: Vilniečiai pelno du taškus, „Rūdupis“ atsako tik 1 taikliu baudos metimu – 22:21. Zavackas po Ginevičiaus perdavimo pelno 2 taškus, „Rūdupiui“ atsakyti nepavyksta. Kėlinį 2 taikliais baudos metimais užbaigia Ginevičius – 26:21.

11min.: Vileita terorizuoja vilniečių krepšį ir pelno 5 taškus iš eilės – 26:26.
12min.: Borovnjakas praranda kamuolį ir prasižengia gynyboje 2 kartą. Borovnjakas ir vėl praranda kamuolį.
13min.: Zavacko aštrus reidas po krepšiu ir du taškai, prieniškiai atsako tuo pačiu – 28:28.
14min.: Šakinis pataiko dar vieną tritaškį, Zavackas atsako dvitaškiu ir sušvelnina atsilikimą – 30:31. Kitoje atakoje Jomantas sužingsniuoja ir praranda kamuolį.
15min.: Parachomikas pataiko pirmąjį savo tritaškį, kitoje atakoje Babrauskas sumažina atsilikimą – 32:34.
16min.: Babrauskas pataiko iš toli, vilniečiai apsigina ir Zavackas bei Gecevičius pelno po 2 taškus – 39:34.
17min.: Ginevičius perima kamuolį, Parachomikas netrukus prasižengia. Svečiai apsigina.
18min.: Jankauskas pataiko dvitaškį, Jomantas atsako tuo pačiu, bet Vileita ilgai nelaukęs į vilniečių krepšį pataiko dar vieną dvitaškį – 41:38.
19min.: Ginevičius ir vėl pataiko tritaškį, Jankauskas atsako 2 taškais – 44:40.
20min.: Jankauskas taikliai atakuoja iš dviejų taškų zonos – 44:42. Vileita stabdydamas varžovą prasižengia. Babrauskas pataiko abu baudos metimus. Vileita paskutinėmis atakos sekundėmis pataiko tritaškį. Gecevičius realizuoja abu baudos metimus – 48:45.

21min.: „Lietuvos rytas“ praranda kamuolį ir „Rūdupiui“ leidžia pelnyti 2 taškus – 48:47.
22min.: Bayneso pražanga, tačiau Vaikšnis prameta abu baudos metimus ir vėliau gynyboje pažeidžia taisykles.
23min.: „Lietuvos rytas“ praranda kamuolį, Jomantas prasižengia 2 kartą.
24min.: Borovnjakas prasižengia, Vileita pataiko tik 1 baudos metimą. Zavackas pataiko tritaškį – 51:48.
25min.: Babrauskas realizuoja tik vieną baudos metimą. Zavackas perima kamuolį, tačiau vilniečiams užpulti nepavyksta. Kitoje atakoje Vileita sužingsniuoja ir praranda kamuolį.
26min.: Dar vienas taiklus Zavacko tolimas metimas – 55:48. Jomantas prasižengią 4–ąjį kartą. Maceina taisykles pažeidžia 3–ąjį kartą. Baynesas pataiko tik 1 baudos metimą iš 2 – 56:48.
27min.: Komandos apsikeičia taikliais metimais – 58:50. Borovnjakas prasižengia 4–ąjį kartą. Adomavičius praranda kamuolį, tačiau svečiai apsigina.
28min.: Prieniškiams sunkiai sekasi stabdyti Zavacką, krepšininkas pelndo dar 2 taškus – 60:50.
29 min.: Gecevičius smeigia tolima metimą į „Rūdupio“ krepšį. „Rūdupis“ praranda kamuolį. Baynesas pažeidžia 3 sekundžių taisyklę ir padovanoja svečiams kamuolį.
30min.: Svečiams sunkiai sekasi pelnyti taškus. Jomantas prasiveržia po krepšiu ir pelno du taškus – 65:50.

31min.: Šakinis kėlinį pradeda tolimu metimu – 65:53. Vilniečiai atsako taipogi tritaškiu metimu – 68:53.
32min.: Vaikšnis pataiko iš po krepšio ir švelnina atsilikimą – 68:55. Jomantas praranda kamuolį.
33min.: Maceinos dvitaškis taiklus – 68:57. Ginevičius praranda kamuolį ir prasižengia.
34min.: Babrausko tolimas metimas taiklus, Maceina atsako 2 taškais – 71:59.
35min.: Baynesas padovanoja svečiams kamuolį, Vaikšnis išnaudoja progą dvitaškiu metimu. Parachomikas pelno 2 taškus – 71:63 ir priverčia Kurtinaitį prašyti minutės pertraukėlės.
36min.: Jomantas pataiko iš toli, svečiams užpulti nepavyksta – 74:63. Parachomikas blokuoja Borovnjako metimą.
37min.: Komandoms taškų pelnyti nepavyksta.
38min.: Vaikšnis pakartoja Šakinio metimą galingu dėjimu. Vileita prideda du taškus – 74:67. „Rūdupio“ vyr. treneris Šeškus paprašo minutės pertraukėlės.
39min.: Komandos taškų nepelno.
40min.: Vaikšnis išnaudoja pražangų limitą. „Lietuvos rytas“švenčia pergalę – 74:67.