lrytas tv

2009-12-08 19:15 / Šiaulių Arena (5500 vietų)
Naujienos
2009-12-08
Po fantastiškos pergalės Europos taurės turnyro C grupėje „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika neslėpė, jog sunkiu komandai momentu labai padėjo į areną susirinkę aistruoliai.„Sakiau savo žaidėjams, kad paprastus dalykus turime padaryti labai gerai. Jie padarė tai, ko aš ir prašiau. Esu patenkintas asmenine mūsų gynyba“, – po rungtynių nedaugžodžiavo Sireika. 34 ...
2009-12-08
Arvydas Šikšnius sužaidė sėkmingiausias rungtynes „Šiaulių“ gretose ir atvedė savo komandą į pirmąją pergalę Europos taurės turnyre. „Šiauliai“ savo aikštelėje fantastiškose rungtynėse 92:91 (28:22, 18:27, 18:28, 28:14) palaužė Salonikų „Aris“ krepšininkus.32-ąją mačo minutę Aaronas Milesas taikliu dvitaškiu buvo padidinęs „Aris“ pranašumą iki ...

1 min.: Pirmąjį ginčo kamuolį laimi šiauliečiai.
1 min.: Gailius pataiko iš toli – 3:0.
2 min.: Kuzminskas kala tritaškį – 6:0.
2 min.: Tritaškiu atsako ir svečiai – 6:3, bet kitoje atakoje Gailius pelno dar du taškai – 8:3.
3 min.: Šikšnius sumeta baudas – 10:3.
4 min.: Bettsas pelno du taškus su šiauliečio pražanga – 10:6.
4 min.: Gailius realizuoja abi baudas – 12:6.
4 min.: Žaibiška „Šiaulių“ ataka, kurią dėjimu užbaigia Gailius – 14:6.
5 min.: Komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis – 16:8.
6 min.: Į Gailiaus dvitaškį tokiu pat taikliu metimu atsako ir Bettsas – 16:10.
7 min.: Richardsonas pelno du taškus – 16:12.
7 min.: Žukauskas sumeta baudas, o kitoje atakoje „Aris“praranda kamuolį – 18:12
7 min.: Kuzminskas pataiko iš toli – 21:12.
8 min.: Grafas pelno taškus – 23:12, bet kitoje atakoje Bettsas išprovokuoja Žukausko pražangą ir pataiko vieną baudą – 23:13.
9 min.: Milesas pelno du taškus – 23:15.
9 min.: Dixonas smeigia tritaškį – 23:18.
10 min.: Low pataiko iš toli – 26:18.
10 min.: Hattzivretas pelno du taškus – 26:20, bet kitoje atakoje Kuzminskas pataiko abi baudas – 28:20.
10 min.: Kėlinį taikliu metimu iš po krepšio užbaigia svečiai – 28:22.

12 min.: Kėlinį sėkmingiau pradeda svečiai – 30:27.
12 min.: „Šiauliai“ pataiko iš toli – 33:27.
12 min.: Kakiouzis sumeta baudas, o kitoje atakoje Grafas deda iš viršaus – 35:29.
13 min.: Šikšnius smeigia tritaškį, bet kitoje atakoje du taškus pelno ir Dixonas – 38:31.
14 min.: Šikšnius sumeta baudas, bet kitoje atakoje Bettsas pelno taškus – 40:33.
14 min.: Dikoudis pelno du taškus – 40:35.
15 min.: Dar du Kuzminsko taškai – 42:35.
15 min.: Dixonas pataiko dvitaškį – 42:37.
16 min.: Hatzivrettas pelno du taškus – 42:39.
16 min.: Dixonas pataiko dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio – 42:41.
17 min.: Grafas pataiko iš po krepšio – 44:41.
18 min.: Žukauskas vagia kamuolį ir pelno du taškus – 46:41.
19 min.: Dixonas smeigia tritaškį – 46:44.
19 min.: Dikoudis sumeta baudas – 46:46.
20 min.: Bettsas išveda svečius į priekį – 46:48.
20 min.: Richardsonas įmeta baudą – 46:49.
20 min.: Baigiasi antrasis kėlinys.

21 min.: „Šiauliai“ sumeta baudas, o kitoje atakoje ir apsigina – 48:49.
22 min.: Du Richardsono taškai – 48:51.
22 min.: Šikšnius lygina rezultatą – 51:51.
23 min.: Richardsonas pataiko iš toli – 51:54, bet čia pat tolimą metimą smeigia ir Šikšnius – 54:54.
23 min.: Kakiouzis pataiko iš toli, o Gailius praranda kamuolį – 54:57.
24 min.: Richardsonas pataiko dvitaškį su varžovo pražanga – 54:60.
24 min.: Šikšnius pataiko trečią tritaškį iš eilės – 57:60.
25 min.: Du Kuzminsko taškai, bet dvitaškį pataiko ir Dixonas – 59:62.
26 min.: Dar vienas Richardsono tritaškis – 59:65.
27 min.: Bettsas pataiko abi baudas – 59:67.
27 min.: Dar viena „Šiaulių“ klaida, o kitoje atakoje Bettsas dar akrta sumeta abi baudas – 59:69.
28 min.: Kuzminskas pataiko iš toli – 62:69.
28 min.: Bet tritaškiu atsako ir Richardsonas – 62:72.
29 min.: Dar vienas „Aris“ tritaškis ir Sireika prašo minutės pertraukėlės – 62:75.
30 min.: Gailius sumeta baudas – 64:75.
30 min.: Kakiouzis pataiko abi baudas – 64:77.
30 min.: Baigiasis trečiasis kėlinys.

31 min.: Gailius sumeta tris baudas – 67:77.
32 min.: Sudėtingas, bet taiklus Low dvitaškis – 69:77.
32 min.: Milesas realizuoja abi baudas – 69:79.
33 min.: Low smeigia tritaškį – 72:79.
33 min.: Kuzminskas vagia kamuolį ir deda jį iš viršaus – 74:79.
33 min.: Dar viena „Aris“ klaida.
33 min.: Graži „Aris“ ataka – 74:81.
35 min.: Brownas pataiko tik vieną badą iš trijų – 75:81.
35 min.: Low persivaro kamuolį per visą aikštę ir pelno du taškus – 77:81.
36 min.: Low kala tritaškį – 80:81. Lieka 4.30 min.
36 min.: Hatzivrettas pataiko dvitaškį, tačiau kitoje atakoje visą Šiaulių areną ant kojų kelia Šikšnius, kuris kala dar viena tritaškį ir lygina rezultatą – 83:83.
37 min.: Hatzivrettas pataiko iš toli – 83:86, lieka 3,15 min.
37 min.: Žukauskas praranda kamuolį.
38 min.: Šikšnius realizuoja vieną baudą – 84:86. Lieka 2,30 min.
38 min.: Gailius kala tritaškį – 87:86. Lieka 1,55 min.
39 min.: Dar vienas nesamoningas svečių metimas, bet klysta ir „Šiauliai“. Lieka 1,20 min.
39 min.: Sudėtingas, bet taiklus Dixono metimas – 87:88. Lieka 50 sek.
40 min.: Šikšnius pataiko dvitaškį su varžovo pražanga – 90:88. Lieka 41,7 sek.
40 min.: Richardsonas pataiko tritaškį – 90:91. Lieka 26,9 sek.
40 min.: Šikšnius tęsia savo šou. Likus žaisti 14 sek. Šikšnius pataiko dvitaškį – 92:91.
40 min.: Šikšnius prasižengia penktąjį kartą. Lieka 8 sek.
40 min.: „Šiauliai“ apsigina ir išplėšia pergalę.