42%
Geriausi žaidėjai
24
Taškai 16

Pavasario čempionato F grupėje susitiko dvi vis dar laimėjimo skonio nepatyrusios komandos - „Sorainen“ namuose priėmė „CSC“. Namų komanda iškart įrodė pranašumą po krepšiais ir, ketvirtąją minutę, daugiausiai atakuodami iš artimosios distancijos, jau turėjo 8 taškų persvarą (10:2). Tik įpusėjus kėliniui svečiams D. Laužadžius pelnė du taškus su pražanga, tai tarsi užvedė komandą ir šie pradėjo vytis varžovus bei likus trims minutėms sumažino deficitą iki 3 taškų (12:9). Šį taškų skirtumą komandos išlaikė iki ketvirčio pabaigos, kuris baigėsi 16:13.

Antrajame kėlinyje svečiai savo silpnąją poziciją po krepšiu gynyboje pradėjo spręsti bauduodami priešininkus. Šiems nepataikius jiems suteiktų laisvų metimų nuo baudos linijos, „CSC“ pavyko išlaikyti neaugantį skirtumą (5 min. 24:21), o likus vienai minutei net išlyginti rezultatą (26:26). Nors svečiai ir laimėjo šį kėlinį (14:15), tačiau paskutinę minutę neapsigynė ir išėjo į pertrauką turėdami 2 taškų deficitą (30:28).

Trečiasis kėlinys prasidėjo ne itin rezultatyviai: abiems komandoms pavykdavo apeiti varžovus, tačiau atsidūrę laisvi prie krepšio nepataikydavo, ko pasekoje trečiąją minutę rezultatas buvo 35:31. „CSC“, norėdami vėl greičiau prisivyti varžovus, bandė atakas baigti tolimais metimais, tačiau šiems skriejant pro šalį, varžovai įpusėjus kėliniui jau buvo susikrovę 10 taškų persvarą (41:31 (11:3)). Likus keturioms minutėms T. Kutra tolimu metimu iniciavo savo komandos spurtą (1:14). „CSC“ nuostabiai sužaidus likusias ketvirčio minutes prieš lemiamąjį kėlinį jau turėjo rekordinę 3 taškų persvarą (42:45).

Šiose banguotose varžybose ketvirtą kėlinį „Sorainen“ pradėjo spurtu 11:0 ir laužydami varžovų gynybą ketvirtąją minutę įgijo 7 taškų persvarą (52:45). Tik penktąją minutę D. Laužadžiui pagaliau pavyko pelnyti pirmuosius komandos taškus (1 iš 2 baudų) ir likus trims minutėms išlaikyti tą patį skirtumą. Iš eilės pelnyti 5 D. Laužadžio taškai neišgelbėjo jo komandos, nes tai buvo viskas, ką visa „CSC“ komandą įmetė šiame kėlinyje, kai tuo tarpu varžovai sužaidė savo rezultatyviausią kėlinį, įmetė net 25 taškus, bei šventė pergalę 17 taškų skirtumu (67:50).