21%
14-24
58%
Geriausi žaidėjai

„BC Baltas Tiltas United”, po  intriguojančios kovos namuose su „Išvien”, šventė pirmąją pergalę, VKL pavasario čempionate. Varžybas sunkiai pradėjo abi komandos, taškų palnyti nepavyko, nei „iš žaidimo“, nei nuo baudų metimo linijos. Prabėgus 3 minutėm, rezultatas buvo 2:2, tačiau tada šeiminikai persilaužė ir pradėjo rinkti taškus (17:10). Antrajame kėlinyje „BC Baltas Tiltas United”  G.Navicko ir P.Balčiūno pastangomis pradėjo spurtą 10:2 ir atitrūko nuo svečių (35:22). Trečiajame ketvirtyje „Išvien” , nebeturėdami kur trauktis, pradėjo keisti taktiką ir nusprendė nebemesti triktaškių, taip išnaudodami savo aukštaūgius. Puikiai tai darė B.Simanavičius, pelnęs 8 taškus iš eilės ir padėjęs savo komandai spurtuoti 10:2, bei priversdamas „BC Baltas Tiltas United” prašyti minutės pertraukėlės. Po šios pertraukėlės komandos žengė taškas į tašką ir prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė tik 3 taškai (43:40). Lemiamas ketvirtis žadėjo intrigą, taip ir buvo. Likus 5 minutėm šeimininkų žaidėjas G.Navickas, už emocijų liejimą, buvo nubaustas techninę pražanga, tiesa svečiai to pilnai išnaudoti nesugebėjo. Likus 3 minutėm P.Balčiūnas savo komandą išvedė į priekį 53:51, toliau žaidimas vyko apyligiai ir tik likus 16-kai sekundžių Š.Mockus baudos metimu išvedė „Išvien” į priekį 57:58, tačiau kovojant dėl kamuolio, po antrosios baudos, B.Simanavičius prasižengė ir P.Balčiūnas stojo mesti baudų. Pataikęs abi, jis ir vėl persverė rezultatą šeimininkų naudai 61:60, tačiau ir vėl, nesuprantama pražanga ir „Išvien” žaidėjas K.Kinčinas, prie baudų metimo linijos, deja jam pavyksta tik išlyginti rezultatą, taip paliekant šeimininkam 15 sekundžių. Tiesa „BC Baltas Tiltas United” ataką surengė greičiau ir taikliu dvitaškiu metimu E.Muchks pelno, kaip vėliau paaiškėja, lemiamus taškus, nes per likusias 7 sekundes „Išvien” nepavyksta užpulti (63:31).