90
63
Naujienos
2012-12-22
Naujuosius metus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pasitiks būdami ketvirtoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės vietoje. Tuo nepatenkintas ekipos treneris Darius Maskoliūnas pareiškė, kad šventes jo auklėtiniai praleis treniruodamiesi. „Ar mes nusipelnėme atostogų? Nenusipelnėme nieko, – po pralaimėjimo ...
2012-12-22
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai sulaukė dar vieno dūrio ir nukrito į ketvirtą vietą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Dariaus Maskoliūno treniruojama ekipa šeštadienį išvykoje 76:82 (16:24, 19:25, 22:9, 19:24) nusileido „Prienams“, kurie kartu su Kauno „Žalgiriu“ išlieka lygos lyderiais. „Lietuvos ...
3 AS
39 MIN
Janis  Blums
19 MIN
Taškai 18

5:5, 3 min.: Abi komandos nepataiko iš patogių padėčių, ko pasekoje rezultatas yra lygus. Paulius Ivanauskas jau turi dvi asmenines pražangas.
9:9, 6 min.: Vilniečiai turėdami ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, didina mačo tempą. Visgi Maskoliūno auklėtiniams nutolti nepavyksta.
11:11, 8 min.: „Lietuvos ryto“ krepšininkai pasinaudodami antraisiais šansais renka taškus. Renaldas Seibutis nubaustas technine pražanga, o prieniškiai išsiveržia į priekį.
24:16, 10 min.: Galingai kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai susikrovė apčiuopiamą persvarą.

„Prienai“: Artūras Valeika ir Gintaras Kadžiulis po 7.

„Lietuvos rytas“: Simas Buterlevičius 5, Nemanja Nedovičius 3.

31:17, 13 min.: „Prienų“ krepšininkai ir toliau maudo visiškai sutrikusius Lietuvos vicečempionus. Vilniečiai bando viską spręsti individualiai, o šeimininkai puikiai ginasi.
35:21, 15 min.: Janis Blumas baudžiamas technine pražanga, o Gediminas Orelikas užtikrintai sumeta baudas. Darius Maskoliūnas prašo minutės pertraukėlės, po kurios kamuolį toliau turės prieniškiai.
42:26, 17 min.: Vos 3 kartus suklydę prieniškiai ir toliau didina persvarą prieš sezoną Eurolygoje baigusius vilniečius. Dar viena Maskoliūno minutės pertraukėlė.
49:35, 20 min.: Nors „Lietuvos rytas“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimi 23:15, tai jų negelbėja, nes šeimininkai suklydo viso labo 4 kartus. Sostinės atstovai kamuolį prarado 10 sykių.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 14, Gediminas Orelikas ir Arminas Urbutis po 9.

„Lietuvos rytas“: Janis Blumas 10, Simas Buterlevičius 5.

51:41, 23 min.: Pasinaudoję Virginijaus Šeškaus technine pražanga vilniečiai bando čiupti šeimininkus už gerklės.
54:47, 27 min.: „Lietuvos ryto“ krepšininkai naudoja aktyvų spaudimą, o tai duoda vaisių. Keletą kartų perėmus kamuolį ir surengus greitas atakas, svečiai sumažino skirtumą iki 7 taškų.
58:57, 30 min.: Net 9:22 trečiąjį kėlinį pralaimėję šeimininkai prarado visą turėtą pranašumą. Ilgą laiką tylėjęs Renaldas Seibutis dabar yra rezultatyviausias vilniečių gretose (14 tšk.).

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 17, Gediminas Orelikas 11, Arminas Urbutis 9.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 14, Janis Blumas ir Simas Buterlevičius po 10.

62:65, 33 min.: Lemiamajame ketvirtyje vilniečiai galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Prienus“ į priekį tempia tik Gedimino Oreliko taiklūs baudos metimai.
66:67, 36 min.: Po Stepono Babrausko nesportinės pražangos šeimininkams atgyja viltys. Skirtumas vėl tapo minimalus.