Rungtynės
1 2 3 4
Neptūnas 18 14 12 18
Žalgiris 23 26 20 21

2012-11-04 18:00 / „Švyturio arena“ (5500 vietų), Dubysos g. 10, Klaipėda / Žiūrovai: 5000 / lrytas tv lrytas tv

Naujienos
2012-11-04 17:19 Šį sezoną solidaus krepšinio vis dar nedemonstruojantys Klaipėdos „Neptūno“ (1-4) krepšininkai Kauno „Žalgiriui“ (4-0) ...
Rungtynių eiga

0:2, 2 min.: Rungtynes „Žalgiris“ pradeda nestandartiniu penketu, o pirmuosius mačo taškus pelnė Jeffas Foote'as.
8:4, 4 min.: Netrukus „Neptūnas“ atidaro ir savo taškų sąskaitą bei pelno šešis taškus be atsako.
10:10, 5 min.: Kšištofas Lavrinovičius ima vieną kamuolį puolime po kito, o sudėtingas Ibahimo Jaabero metimas lygina rezultatą.
10:12, 6 min.: Po „Neptūno“ klaidos žalgiriečiai surengė greitą kontrataką. Netaiklų Marko Popovičiaus tritaškį dėjimu vėl taiso brolis Kšištofas.
12:12, 7 min.: Svečiai jau vien per pirmas septynias minutes atkovojo 12 kamuolių, iš jų net 7 – po varžovų krepšiu. Tuo tarpu „Neptūnas“ sugriebė vos 5 kamuolius.
13:16, 8 min.: Tremmellas Dardenas vos nepraranda kamuolio, o šalia buvęs Martynas Mažeika teisėjui šaukia: „Nuo jo kojos!“. Netrukus amerikietis „Neptūną“ nubaudžia dėjimu.
15:18, 9 min.: „Neptūnas“ jau ne pirmą kartą priverstas mesti iš nepatogių padėčių, tačiau kol kas tai pasiteisina  – Deividas Gailius smeigė dvitaškį per varžovo rankas.
15:23, 10 min.: Lietuvos čempionai toliau žingsnis po žingsnio tolsta nuo varžovų. Šį kartą skirtumą vienu baudos metimu padidina Oliveris Lafayette'as.
18:23, 10 min.: Visgi kėlinį tolimu metimu užbaigia Evaldas Dainys ir „Neptūnas“ į pertraukėlę išeina turėdamas 5 taškų deficitą.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 7, Rashaunas Broadusas 5.

„Žalgiris“: Tremmellas Dardenas 4, Rimantas Kaukėnas 4, Jeffas Foote'as 4, Kšištofas Lavrinovičius 4.

18:28, 11 min.: Oliveris Lafayette'as savo tiesioginį oponentą Martyną Mažeiką nustumia porą metrų atgal, o pats pataiko pirmąjį „Žalgirio“ tritaškį. Netrukus iš toli pataiko ir Rimantas Kaukėnas bei kauniečiai įgija dviženklę persvarą.
20:33, 13 min.: „Žalgirio“ legionieriai priverčia Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės. Iš pradžių Tremmellas Dardenas smeigia tritaškį, o Oliveris Lafayette'as įmeta iš po krepšio.
23:33, 16 min.: „Žalgiris“ jau tris minutes nesugeba pelnyti taškų, tačiau puolimas stringa ir „Neptūnui“.
25:38, 17 min.: Komandos apsikeičia taikliais metimais, o Popovičius tritaškiu didina persvarą iki rekordinės.
27:41, 18 min.: Kšištofas tritaškiu didina pranašumą iki 16 taškų, tačiau Šarakauskas baudomis mažina deficitą.
27:47, 19 min.: Kelias atakas paeiliui sėkmingai baigę ir varžovų klaidas išnaudoję žalgiriečiai didina pranašumą iki 20-ies.
32:47, 19 min.: Penkis taškus paeiliui pelno Mažeika.
32:49, 20 min.: Kelis kartus savo metimus kartoję žalgiriečiai privertė varžovus prasižengti, o kėlinį baudos metimais baigė Kšištofas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 9, Martynas Mažeika 7.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 9, Oliveris Lafayette'as 8, Tremmellas Dardenas 7.

34:49, 21 min.: Gailius mažina deficitą iki penkiolikos.
34:51, 23 min.: Komandos keičiasi netaikliais metimais, o žalgiriečių taškų sąskaitą atidaro Lafayette'as.
34:53, 24 min.: Įdėti kamuolį į krepšį Darjušui nesutrukdo ir Andriuškevičius.
34:57, 25 min.: Lavrinovičius pelno taškus, o netrukus perėmęs šeimininkų išsimestą kamuolį leidžia savo ekipai padidinti persvarą iki 23 taškų.
34:59, 25 min.: Uostamiesčio krepšininkai suklysta jau penkioliktąjį kartą, o Delašas sėkmingai pakartoja komandos draugo metimą.
36:61, 27 min.: Delašas dar labiau didina žalgiriečių pranašumą.
38:62, 28 min.: Jaaberas pataiko tik vieną baudą, o Šarakauskas atsako dvitaškiu.
38:66, 29 min.: Žalgiriečiai dar labiau didina pranašumą.
41:69, 30 min.: Maksvytis progą pasisemti patirties, rungtyniaujant su geriausiais Lietuvos krepšininkais, suteikia ir epizodiškai žaidžiantiems krepšininkams – į aikštę žengęs Danys pataiko tritaškį.
44:69, 30 min.: Aidint finalinei kėlinio sirenai tritaškį iš 9 metrų smeigia Runkauskas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 11, Rashaunas Broadusas 7, Martynas Mažeika 7.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 12, Rimantas Kaukėnas 10, Oliveris Lafayette'as 10.

47:71, 31 min.: Lavrinovčius drebina „Neptūno“ krepšį dėjimu, o šeimininkai atsako tritaškiu.
49:73, 32 min.: Lavrinovičius sumeta baudas, tačiau dvitaškiu atsako ir Dainys.
53:73, 33 min.: Klaipėdiečiai dviem sėkmingomis atakomis mažina deficitą iki dvidešimties.
55:73, 34 min.: Gailius dar sykį mažina deficitą, o žalgiriečiai klysta keturioliktą kartą.
55:75, 34 min.: Kaukėnas baudomis sugrąžina „Žalgiriui“ 20-ies taškų pranašumą.
57:75, 35 min.: Šarakauskas mažina skirtumą iki 18, tačiau žalgiriečiams suklydus, šeimininkai greitoje atakoje nepataiko iš po krepšio.
57:77, 36 min.: Foote'as dėjimu didina persvarą.
57:80, 37 min.: Lafayette'as smeigia tritaškį.
57:84, 38 min.: Foote'as toliau smaginasi dėjimais, o Lafayette'as baudų metimais sugrąžina „Žalgiriui“ 27 taškų pranašumą.
59:85, 39 min.: Mažeika baudomis mažina deficitą, o Lipkevičius pataiko tik vieną baudą.
59:89, 39 min.: Žalgiriečiai pelno keturis taškus paeiliui ir didina pranašumą iki 30-ies.|
62:90, 40 min.: Šeimininkai pataiko iš toli, o Foote'as prideda vieną baudą.