Rungtynės
1 2 3 4
Šiauliai 15 11 18 24
Žalgiris 25 17 20 16

2013-02-25 19:00 / Šiaulių Arena (5500 vietų), J.Jablonskio g. 16, Šiauliai / Sport 1 Sport 1

Naujienos
2013-02-25 18:10 Nors Kauno „Žalgiris“ dukart buvo susikrovęs didesnę nei 20 taškų persvarą, oponentai jiems nutolti neleido ir nuolat kvėpavo į nugarą.Joano ...
Donald  McGrath
17 MIN

Rungtynių eiga

2:5, 2 min.: Abi komandos savo pirmąsias atakas baigė rezultatyviai. Suklydusius šiauliečius tolimu metimu nubaudė Adas Juškevičius.
8:7, 4 min.: Kol kas akivaizdžiai dominuoja puolimas, o šeimininkai turi minimalią persvarą.
10:12, 5 min.: Sužaidus mažiau nei 5 minutes Joanas Plaza į aikštę išleido Donnie McGrathą, kuris debiutuoja „Žalgirio“ gretose.
14:23, 8 min.: Komandos taškus kol kas stengiasi rinkti iš artimesnės distancijos. McGrathas pirmuoju metimu pataiko tritaškį. Šiauliečiai nemėtė nė vieno tolimo metimo.
15:25, 10 min.: Per pirmąsias 10 žaidimo minučių „Šiaulių“ krepšininkai prasižengė vos 1 kartą, kuomet kauniečiai 5 sykius.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas 6, Mindaugas Kuzminskas 4.

„Šiauliai“: Chase'as Simonas, Saulius Kuzminskas ir Rolandas Alijevas po 4.

20:32, 14 min.: Antrajame kėlinyje rungtynių tempas sumažėjo, o šeimininkų gretose pasižymėti sugeba tik Chase'as Simonas.
22:34, 17 min.: Šiauliečių lyderis Aurimas Kieža tik trečiojo kėlinio antrojoje dalyje pelno pirmuosius savo taškus.
22:40, 18 min.: Po Ado Juškevičiaus ir Marko Popovičiaus tritaškių Gediminas Petrauskas yra priverstas prašyti minutės pertraukėlės.
26:42, 20 min.: Kauniečiai oponentams per antrąjį ketvirtį leido įmesti 11 taškų ir savo persvarą padidino iki 16 taškų.

„Žalgiris“: Adas Juškevičius 9, Robertas Javtokas 6, Jeffas Foote'as 5.

„Šiauliai“: Chase'as Simonas 9, Saulius Kuzminskas, Rolandas Alijevas ir Vitalijus Liutyčius po 4.

36:46, 24 min.: Po Luaryno Samėno tritaškių serijos šeimininkai skirtumą buvo sumažinę iki 36:44. Visgi šalies čempionai pelnė 4 taškus be atsako ir susigrąžino dviženklę persvarą.
40:53, 27 min.: Šiauliečiai dar kartą buvo sumažinę deficitą iki vienženklio (40:48), tačiau Adas Juškevičius smeigė tritaškį, Kuzminskas pelnė taškus greitoje atakoje ir svečiai vėl nutolo.
44:62, 30 min.: „Žalgirio“ krepšininkai per trečiąjį ketvirtį savo pranašumą padidino tik 2 taškais.

„Žalgiris“: Adas Juškevičius 12, Mindaugas Kuzminskas 10, Darjušas Lavrinovičius 8.

„Šiauliai“: Chase'as Simonas 15, Laurynas Samėnas 12, Saulius Kuzminskas, Rolandas Alijevas ir Vitalijus Liutyčius po 4.

48:71, 33 min.: Po eilinės rezultatyvios „Žalgirio“ atakos Gediminas Petrauskas yra priverstas prašyti minutės pertraukėlės.
59:75, 38 min.: Paskutinėse atakose dominuoja broliai Kuzminskai. Visgi Sauliaus pastangų prisivyti „Žalgirį“ neužtenka.