13
26
Naujienos
2013-02-10
Jaunasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos puolėjas Eimantas Bendžius trenerio Dariaus Maskoliūno suteiktą pasitikėjimą išnaudojo su kaupu. 22 metų 203 cm ūgio puolėjas nuo pasirodymo aikštėje praėjus mažiau nei pusei minutės smeigė pirmąjį tritaškį, o iš viso į Talino „Kalev/Cramo“ komandos krepšį pasiuntė 5 taiklius ...
2013-02-10
Janis Blūmas, Eimantas Bendžius, Nemanja Nedovičius kartu sudėjus pataikė 14 tritaškių, o jų vedama Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-6) komanda pratęsė pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai A grupės rungtynėse namuose 95:73 (11:16, 20:18, 35:18, 29:21) sutriuškino Talino „Kalev/Cramo“ (3-11) klubą bei iškovojo ...
Milt  Palacio
19 MIN
Taškai 19

3:2, 2 min.: Pirmuosius taškus „Lietuvos ryto“ komandai pelno iš toli pataikęs Nemanja Nedovičius.

3:6, 5 min.: „Lietuvos rytas“ jau tris minutes negali pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję estai pelno keturis taškus be atsako ir persveria rezultatą.

3:8, 6 min.: Kol vilniečių puolimas toliau stringa, Tyshawnas Abbottas smeigia dvitaškį.

5:8, 7 min.: Šeimininkų taškų badą dvitaškiu nutraukia Tomislavas Zubčičius.

5:11, 8 min.: Frankas Elegaras pataikė tik vieną baudą, tačiau dar du taškus sudėtingu metimu prideda Armandas Škėlė.

6:13, 8 min.: Vieną baudą prameta ir Dejanas Ivanovas. Netrukus dėjimu atsako Frankas Elegaras.

8:13, 9 min.: Savo taškų sąskaitą atidaro ir Steponas Babrauskas.

9:13, 9 min.: „Lietuvos ryto“ snaiperis Janis Blūmas pataiko tik vieną baudą.

11:13, 10 min.: Netaiklių baudų seriją nutraukia Steponas Babrauskas, kuris realizuoja abu metimus.

„Lietuvos rytas“: Steponas Babrauskas 4, Nemanja Nedovičius 3.

„Kalev/Cramo“: Armandas Škėlė 4, Bamba Fallas 4, Frankas Elegaras 3.

14:16, 11 min.: Janis Blūmas antrąjį ketvirtį pradeda pataikydamas iš toli.

16:18, 12 min.: Gary Wilkinsonas realizuoja dvi baudas, bet į priekį pabėgęs Miltas Palacio atsako taip pat dviem taškais.

16:21, 14 min.: Armanas Škėlė pataiko pirmąjį tritaškį šiame susitikime.

18:21, 14 min.: Dejanas Ivanovas užmina ant trijų taškų linijos ir į savo sąskaitą prideda du taškus.

18:23, 15 min.: Armandas Škėlė toliau bombarduoja „Lietuvos ryto“ krepšį.

21:25, 15 min.: „Lietuvos rytui“ toliau nesiseka sulaikyti Armano Škėlės, kuris pelno jau vienuoliktąjį tašką. Visgi netrukus tritaškį pataiko Janis Blūmas.

23:25, 16 min.: Miltas Palacio šaltakraujiškai sumeta dvi baudas.

26:25, 17 min.: Janis Blūmas pataiko tolimą tritaškį ir „Lietuvos rytas“ po ilgos pertraukos atsiduria priekyje.

26:31, 18 min.: Pasyviai žaidęs Tomislavas Zubcičius leido varžovui puolime atkovoti kamuolį ir pelnyti taškus su pražanga.

29:31, 19 min.: Atakos laikas jau ėjo į pabaigą, tačiau Janis Blūmas ėmėsi iniciatyvos ir pataikė sudėtingą tolimą metimą.

29:34, 20 min.: Tyshawnas Abbottas neketina nusileisti ir taip pat prideda tritaškį.

31:34, 20 min.: Dejanas Ivanovas pirmą mačo pusę užbaigia dvitaškiu.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 13 (4/6 trit.), Dejanas Ivanovas 5, Miltas Palacio 4, Steponas Babrauskas 4.

„Kalev/Cramo“: Armandas Škėlė 11, Franko Elegaras 7, Bamba Fallas 6 (7 atk. kam.), Gary Wilkinsonas 5, Tyshawnas Abbottas 5.

34:34, 21 min.: Vos į aikštę žengęs Eimantas Bendžius išlygina rezultatą.

36:34, 22 min.: Pirmuosius savo taškus pelno ir Renaldas Seibutis.

38:34, 22 min.: Renaldas Seibutis pelno dar du taškus ir dvigubina persvarą.

41:34, 23 min.: Nemanja Nedovičiaus tritaškis nuo lentos didina „Lietuvos ryto“ persvarą iki 7 taškų.

43:34, 23 min.: Dejanas Ivanovas pelno taškus iš po krepšio.

47:36, 25 min.: Pirmuosius taškus antroje mačo pusėje „Kalev/Cramo“ pelno tik prabėgus keturioms minutėms, tačiau netrukus Renaldas Seibutis prideda dar dvitaškį.

49:37, 25 min.: Dejanas Ivanovas pelno taškus po Nemanja Nedovičiaus rezultatyvaus perdavimo.

51:37, 25 min.: Renaldas Seibutis didina „Lietuvos ryto“ persvarą iki rekordinės.

53:40, 26 min.: Renaldas Seibutis dar kartą perima kamuolį bei krepšį sudrebina galingu dėjimu.

56:42, 27 min.: Antrąjį savo tritaškį šiose rungtynėse smeigia Eimantas Bendžius.

58:44, 27 min.: Renaldas Seibutis toliau renka taškus, o Nemanja Neovičius – rezultatyvius perdavimus.

60:47, 28 min.: Nemanja Nedovičius išprovokuoja varžovo pražangą bei pelno du taškus, tačiau baudos metimas skrieja pro šalį.

63:49, 29 min.: Dejanas Ivanovas trečiu bandymu pataiko baudos metimą.

63:52, 29 min.: Vidurio puolėjas Gary Wilkinsonas netikėtai pataiko iš toli ir šiek tiek sumažina estų deficitą.

66:52, 30 min.: Janis Blūmas toliau varžovus baudžia tolimais metimais.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 16 (5/7 trit.), Renaldas Seibutis 12, Nemanja Nedovičius 10, Dejanas Ivanovas 10 (8 atk. kam.), Eimantas Bendžius 8.

„Kalev/Cramo“: Armandas Škėlė 16, Franko Elegaras 10, Gary Wilkinsonas 8, Tyshawnas Abbottas 7.

68:52, 31 min.: Ketvirtąjį kėlinį Dejanas Ivanovas pradeda dvitaškiu.

71:52, 32 min.: Į dviženklę taškų zoną įlipa ir Eimantas Bendžius.

74:54, 34 min.: „Lietuvos ryto“ pranašumas tampa triuškinantis.

77:57, 34 min.: Eimantas Bendžius penktą kartą varžovus baudžia tritaškiu ir priverčia estus prašyti minutės pertraukėlės.

81:60, 35 min.: Komandos apsikeičia taikliomis baudų serijomis.

84:63, 36 mim.: „Lietuvos rytas“ toliau varžovus baudžia tritaškiais. Šį kartą iš toli pataiko Nemanja Nedovičius.

86:65, 37 mim.: Savo taškų sąskaitą atidaro ir Patrickas O'Bryantas.

89:71, 39 mim.: Septintąjį savo tritaškį į varžovų krepšį smeigia Janis Blūmas.

91:71, 39 mim.: Nemanja Nedovičius žiūrovus apdovanoja juvelyriniu dėjimu.

95:71, 40 mim.: „Lietuvos rytas“ rungtynes pabaigia pelnydamas keturis taškus iš eilės.