100
24
17
Naujienos
2013-03-03 15:04 Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iš išvykos į Ispaniją ir Čekiją grįžta kaip VTB Vieningosios lygos B grupės laimėtojai.Joano ...
9 AS
37 MIN
Marko  Popovic
2 AS
22 MIN

Rungtynių eiga

5:6, 3 min.: Žalgiriečiai mačą pradeda sunkiai, tačiau po truputį pradeda rengti sėkmingas atakas. Mindaugas Kuzminskas jau pelnė 4 taškus.
8:10, 5 min.: Šeimininkai neleidžia kauniečiams nutolti ir nuolat kvėpuoja į nugarą. „Žalgirio“ gretose yra pasižymėję tik Kuzminskas ir Darjušas Lavrinovičius.
12:17, 8 min.: Greitomis atakomis didžiąją taškų dalį renkantys kauniečiai pamažu pradeda tolti. Tai matydamas ČEZ treneris prašo minutės pertraukėlės.
17:23, 10 min.: Žaidimo gijas tvirtai savo rankose laikantys „Žalgirio“ krepšininkai jau dabar dvigubai pirmauja pagal atkovotus kamuolius (12:6).

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 8, Rimantas Kaukėnas 5.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 7, Jiri Welschas 4.

27:28, 13 min.: Kauniečiai nesulaiko Demondo Carterio, kuris pelnė 7 taškus be atsako ir čekai skirtumą sumažino iki minimumo.
27:34, 15 min.: Per mažiau nei dvi minutes „Žalgirio“ krepšininkai pelnė 6 taškus be atsako ir vėl privertą ČEZ strategą prašyti minutės pertraukėlės.
34:38, 18 min.: Nors kauniečiai nėra prametę baudos metimų, tačiau tai jų negelbėja. Naudodamiesi svečių klaidomis Nymburko krepšininkai mažina deficitą.
39:44, 20 min.: Antrąjį ketvirtį taikliais baudų metimais baigia Mindaugas Kuzminskas ir tapo rezultatyviausiu komandos žaidėju.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas ir Darjušas Lavrinovičius po 8, Rimantas Kaukėnas 7.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 10, Demondas Carteris 9, Pavelas Houska 7.

46:46, 23 min.: Po didžiosios pertraukos kauniečiai stringa varžovų gynybos gniaužtuose, o tuo pasinaudoję čekai lygina rezultatą.
50:56, 25 min.: Kiek atsipalaidavusius ČEZ krepšininkus kauniečiai baudžia lengvais taškais. Po perimto kamuolio ir lengvu Marko Popovičiaus taškų šeimininkų treneris prašo minutės pertraukėlės.
59:63, 28 min.: Lietuvos čempionams niekaip nepavyksta atitrūkti. Komandos nuolat keičiasi taikliais metimais. Po minutės pertraukėlės prie baudų metimo linijos stos Rimantas Kaukėnas.
62:71, 30 min.: Po McGratho tritaškio „Žalgiris“ pagaliau įgijo dviženklę persvarą (71:59).

„Žalgiris“: Donaldas McGrathas, Darjušas Lavrinovičius, Mindaugas Kuzminskas, Rimantas Kaukėnas ir Kšištofas Lavrinovičius po 10.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 15, Demondas Carteris 13, Pavelas Houska 10.

70:77, 33 min.: Šeimininkai itin sudėtingais metimais neleidžia pabėgti kauniečiams. „Žalgiris“ yra padaręs jau 11 klaidų, kuomet ČEZ krepšininkai suklydo tik 7 kartus.
76:86, 36 min.: Itin sėkmingai individualiai lemiamajame ketvirtyje žaidžiantis Oliveris Lafayette'as vienas pats sukrovė kauniečiams dviženklę persvarą.