38%
9/24
Naujienos
2013-03-10
Reguliariojo sezono nugalėtojos vardą užsitikrinusi Kauno „Žalgirio“ (15-2) komanda Baltarusijoje 82:86 (17:24, 17:15, 22:24, 26:23) netikėtai pralaimėjo prasčiausiai VTB Vieningosios lygos ekipai Minsko „Tsmoki“ (2-15). B grupėje Minsko komanda, kurios trenerių štabe dirba Rimantas Grigas, šį sezoną nugalėjo tik Klaipėdos „Neptūno“ ...
Aliaksei  Lashkevich
31 MIN
Vytenis  Lipkevičius
3 AS
20 MIN
Rungtynių eiga

2:2, 1 min.: Kuzminskas nepataiko iš toli, bet Kšištofas atkovoja kamuolį ir pelno pirmuosius taškus. Varžovai atsako tuo pačiu.
5:3, 2 min.: Kaip ir įprasta, Javtokas pataiko vieną baudą iš dviejų. Varžovas Koršukas smeigia tritaškį.
7:3, 2 min.: Lafayette'as praranda kamuolį, o taškus greitoje atakoje pelno Kudriavtsevas.
9:3, 3 min.: Greitoje atakoje Kudriavtsevas išprovokuoja antrąją Kaukėno pražangą. Baltarusis realizuoja baudas.
11:3, 4 min.: Po Kudriavtsevo perdavimo iš vidutinio nuotolio pataiko Brownas. Supykęs žalgiriečių strategas Joanas Plaza prašo minutės pertraukėlės ir duoda pylos treniruojamiems krepšininkams.
14:3, 5 min.: Žalgiriečiai du kartus klysta puldami, neatkovojo kamuolio po šeimininkų atakos. Tuo tarpu Brownas sėkmingai veržiasi po krepšiu, pelno du taškus su pražanga ir realizuoja baudos metimą.
14:6, 6 min.: Lipkevičius nutraukia svečių taškų badą. Jis pelno du taškus su pražanga ir pataiko vieną baudos metimą.
16:8, 7 min.: Į varžovų dvitaškį Dardenas atsako dėjimu. Prieš tai iš po krepšio nepataikė Delašas.
18:11, 7 min.: Šeimininkai pelno dar du taškus, bet Darjušas Lavrinovičius neklysta atakuodamas iš toli.
20:11, 8 min.: Baltarusijos ekipos lietuvis Vidas Ginevičius neklysta mesdamas baudas.
20:13, 8 min.: Per dvi atakas Dardenas meta keturias baudas, iš kurių pataiko dvi.
22:15, 10 min.: Ginevičius greitoje atakoje pelno du taškus. Darjušas atsako metimu iš po krepšio.
24:17, 10 min.: Lipkevičius realizuoja dvi baudas, tačiau šeimininkai pelno du taškus.
24:20, 10 min.: Paskutinį žodį pirmajame kėlinyje taria tritaškį pataikantis Juškevičius.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius ir Vytenis Lipkevičius po 5.

„Tsmoki“: Tierre Brownas 5, Vidas Ginevičius 4.

28:20, 11 min.: Žalgiriečiai toliau nuolat klysta, o Majokas sudrebina svečių krepšį galingu dėjimu. Pustachvaras sumeta abi baudas.
30:22, 12 min.: Lipkevičius pelno septintąjį tašką ir tampa rezultatyviausiu kauniečiu. Brownas atsako dvitaškiu.
30:25. 13 min.: Svečiai lipa Minsko žaidėjams ant kulnų – Delašas pataiko pirmąjį tritaškį.
31:28, 15 min.: Brownas pataiko vieną baudą iš dviejų, Darjušas Lavrinovičius smeigia dar vieną tolimą metimą.
36:28, 15 min.: Ginevičius pakyla nuo atsarginių suolelio ir iš karto pelno tris taškus. Tai jau septintasis gynėjo taškas. Lietuvio komandos draugas pataiko dvi baudas paeiliui.
38:28, 16 min.: Paskutinę atakos sekundę Kudriavtsevas prasiveržia žalgiriečių krepšio link ir pelno du taškus.
38:30, 17 min.: Pirmuosius taškus pelno Kaukėnas. Jis sėkmingai prasiveržia šeimininkų krepšio link.
38:32, 18 min.: Dardenas greitoje atakoje išprovokuoja pražanga. Dardenas pagaliau realizuoja abi baudas.
38:34, 19 min.: Kaukėnas dar kartą įsiveržia į Baltarusijos komandos baudos aikštelę.
39:34, 20 min.: Koršukas pataiko vieną baudą iš dviejų. Paskutinės komandų atakos antrajame kėlinyje buvo baigėsi nesėkmėmis.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 8, Vytenis Lipkevičius 7, Tremmellas Dardenas 6, Rimantas Kaukėnas 4.

„Tsmoki“: Terrie Brownas 8, Vidas Ginevičius 7, Pavelas Ulijanka 6, Aleksandras Kudriatsevas 6.

39:38, 20 min.: Antrąjį kėlinį žalgiriečiai pradeda pelnydami keturis taškus paeiliui.
46:38, 23 min.: Varžovų komandos gynėjas paskutinę atakos sekundę pataiko iš toli ir didina žalgiriečių deficitą. Netrukus Laškevičius ir Koršukas prideda po dvitaškį.
46:41, 24 min.: Kuzminskas pelno du taškus su Browno pražanga. Žalgirietis prideda ekstra tašką nuo baudų metimo linijos.
48:41, 24 min.: Koršukas suklaidina Kuzminską, pelno du taškus ir neleidžia žalgiriečiams priartėti.
48:46, 25 min.: Kaukėnas įveikia Laškevičiaus gynybą, o Delašas smeigia tolimą metimą.
52:47, 26 min.: Kudriavtsevas įveikia svečių gynybą ir pelno lengvus taškus iš po krepšio. Lipkevičius pataiko tik vieną baudą iš dviejų, tuo tarpu Koršukas pataiko abi.
52:50, 27 min.: Dardenas pataiko šeštąjį žalgiriečių tritaškį.
55:50, 27 min.: Pustachvaras taip pat atsako tolimu metimu.
55:53, 27 min.: Dar vienas kauniečių tritaškis. Šį kartą pasižymi Lipkevičius.
59:53, 28 min.: Varžovas realizuoja vieną baudą, Ulijanka pataiko savo penktąjį tritaškį.
61:54, 29 min.: Dardenas vėl pataiko tik vieną baudą iš dviejų. Tuo tarpu 63:56, 30 min.:Laškevičius įveikia Javtoko gynybą.
Po Lipkevičiaus rezultatyvaus perdavimo Dardenas drebina varžovų krepšį galingu dėjimu, bet Pustachvaras pataiko iš vidutinio nuotolio.

„Žalgiris“: Tremmellas Dardenas 12, Vytenis Lipkevičius 11, Darjušas Lavrinovičius 8, Rimantas Kaukėnas ir Mario Delašas po 6.

„Tsmoki“: Aleksandras Kudriatsevas 12, Denisas Koršukas 10... Vidas Ginevičius 7.

65:56, 32 min.: Brownas didina Minsko ekipos pranašumą iki devynių taškų.
65:60, 33 min.: Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai pelno po du taškus.
65:62, 34 min.: Lipkevičius pataiko dvitaškį.
70:65, 35 min.: Varžovas pataiko baudas, bet Juškevičius smeigia itin svarbų tritaškį. Tritaškiu atsako ir šeimininkai.
70:69, 36 min.: Kaukėnas pelno keturis taškus paeiliui.
71:72, 37 min.: Kšišotofo tritaškis išveda žalgiriečius į priekį.
73:72, 37 min.: Varžovai atsako dviem taškais.
73:74, 37 min.: Kšištofas sumeta baudas.
75:74, 38 min.: Browno dvitaškis.
77:74, 38 min.: Kudriatsevas pataiko iš po krepšio, o Plaza prašo minutės pertraukėlės.
77:76, 39 min.: Delašo dvitaškis.
79:76, 39 min.: Brownas sumeta baudas.
82:77, 40 min.: Dajušas pataiko tik vieną baudą, o Koršukas smeigia tritaškį.
82:79, 40 min.: Lafayette'as pataiko baudas.
82:81, 40 min.: Dardenas perima kamuolį ir pelno du taškus.
84:81, 40 min.: Kudriavtsevas sumeta baudas.
84:82, 40 min.: Kaukėnas pataiko tik vieną baudą.
86:82, 40 min.: Koršukas sumeta baudas, o paskutinis Lafayette'o metimas iš toli tikslo nepasiekia.

„Žalgiris“: Tremmellas Dardenas 14, Vytenis Lipkevičius 13, Darjušas Lavrinovičius 11, Rimantas Kaukėnas 10.

„Tsmoki“: Aleksandras Kudriavtsevas 16, Terrie Brownas 16, Denisas Koršukas 15, Pavelas Ulijanka 11.