Rungtynės
1 2 3 4
Rytas 32 26 16 18
Juventus 13 26 18 10

2013-04-16 19:00 / „Lietuvos ryto“ arena, Ozo g. 14, Vilnius / lrytas tv lrytas tv

Naujienos
2013-04-16 23:36 Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Dirkas Bauermannas liko patenkintas savo auklėtinių žaidimu Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio ...
2013-04-16 20:58 Iš antrosios pozicijos atkrintamosiose startavusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda nesulaukė didelio pasipriešinimo pirmajame Lietuvos ...
3 AS
26 MIN

Rungtynių eiga

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 4:0, 1 min.: Nemanja Nedovičius skausmingai nukrito ant parketo ir aikštę paliko tik su medikų pagalba.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 10:0, 3 min.: Galingas „Lietuvos ryto“ komandos startas privertė Utenos komandos vyriausiąjį trenerį Rytį Vaišvilą prašyti minutės pertraukėlės.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 18:5, 5 min.: Buterlevičius pataiko jau penktąjį sostinės ekipos ir trečiąjį savo tritaškį.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 32:13, 10 min.: Vilniuje rungtynių nugalėtojas jau aiškus? Šeimininkai 7 tritaškius iš 10, o rezultatyviausiai žaidžia 9 taškus pelnęs Buterlevičius. Kėlinio pabaigoje emocijų nevaldę uteniškiai užsidirbo techninę pražangą.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 32:17, 12 min.: Baltos vėliavos nekeliantys Utenos krepšininkai pelnė keturis taškus paeiliui ir pradėjo mažinti atsilikimą.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 35:17, 13 min.: Arbitrų kantrybės taurę perpildęs „Juventus“ atsarginių žaidėjų suolelis užsidirbo dar vieną techninę pražangą.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 40:17, 13 min.: Dirko Bauermanno auklėtiniai iš svečių atima paskutinę viltį – spurtas 8:0 siunčia uteniškius į dar vieną nokdauną.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 50:27, 16 min.: Rezultatyviausių žaidėjų sąraše Mindaugas Katelynas (11) pralenkė Buterlevičių (9).

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 54:32, 18 min.: Nors LKL vicečempionai prametė pastaruosius tris tritaškius, tačiau jų puolimo bangos tai nesustabdė.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 58:39, 20 min.: Antrasis kėlinys baigiasi dviem taikliais Babrausko baudų metimais.

„Lietuvos rytui“ po 11 taškų pelnė Katelynas ir Renaldas Seibutis, o Buterlevičius surinko 9 „Juventus“ gretose išsiskyrė 10 taškų įmetęs Darrickas Leonardas.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 62:39, 22 min.: Utenos ekipa suklydo 11 kartų. 5 sykius kamuolį prarado Laimonas Kisielius.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“.  64:44, 25 min.: „Lietuvos rytas“ nebedidina pranašumo, o tarp rezultatyviausių jo krepšininkų atsidūrė 10 taškų surinkęs Tautvydas Lydeka.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 66:50, 27 min.: Uteniškiai sumažina atsilikimą iki šešiolikos taškų ir bando gelbėti rungtynes.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 74:57, 30 min.: Nors trečiajame kėlinyje uteniškiai priartėjo prie vilniečių, tačiau pastarieji išlaikė saugų pranašumą.

Šeimininkams po 13 taškų pelnė Katelynas ir Seibutis. Svečiams Leonardas surinko 14 taškų, o Čepulis pridėjo 11.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 74:60, 32 min.: Čepulis smeigia tritaškį, o Utenos klubas bando sumažinti atsilikimą iki dviženklio.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 81:62, 34 min.: Sostinės krepšininkai surengia spurtą ir palaidoja paskutinę Utenos žaidėjų viltį išgelbėti rungtynes.