61%
20/33
Naujienos
2013-04-19
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsikvėpė tik tada, kai paskutinė Utenos „Juventus“ komandos ataka buvo nesėkminga. Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių antrosiose rungtynėse sostinės klubas išvykoje po atkaklios kovos 85:83 (14:19, 22:20, 25:27, 24:17) nugalėjo sezoną baigusią „Juventus“ ...
2013-04-19
„Utenoje bus kova“, – po pirmųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio rungtynių pažadėjo Utenos „Juventus“ ekipos puolėjas Nerijus Varnelis. Penktadienį veteranas kartu su komandos draugais šiuos žodžius turės pagrįsti darbais ant parketo, kai „Juventus“ priims Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus. ...
Aidas  Viskontas
31 MIN
32 MIN
Rezultatyvūs perdavimai 5

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 3:2, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno vilniečiai, Petrukonis atsako taikliu baudos metimu, Morkeliūnas dvitaškiu.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 7:6, 5 min.: Šeimininkai toliau neleidžia vilniečiams pabėgti į priekį, kurie yra neabejotini šio turnyro favoritai.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 9:8, 7 min.: Sostinės ekipa spaudžia „Juventus“ krepšininkus nuo pat aikštelės pradžios, tačiau pastarieji nesutrinka.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 17:10, 10 min.: „Juventus“ susikrauna didžiausią pranašumą šiose rungtynėse, o Dirkas Bauermannas yra priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 6, Aidas Viskontas 4, Gintautas Matulis 4, Paulius Morkeliūnas 4.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 6, Nemanja Nedovičius 4.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 22:18, 12 min.: „Juventus“ ir toliau pirmauja prieš „Lietuvos rytą“, o Ryanas Olanderis dar ir sudrebiną krepšį dėjimu.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 24:18, 13 min.: Pavojaus signalas „Juventus“ ekipai – ketvirtąją pražangą užsidirba Gintautas Matulis, kuris iš karto yra sodinamas ant suolo.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 29:20, 14 min.: Savo aistringų sirgalių palaikomas „Juventus“ rungtyniauja kaip ant sparnų ir susikrauna rekordinę 9 taškų persvarą.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 31:29, 17 min.: Pirmuosius savo taškus pelno Patrickas O'Bryantas, o svečiai sumažino savo deficitą iki 2 taškų.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 39:36, 20 min.: 25 metų Karolis Petrukonis per pirmą mačo pusę pelnė 12 taškų, tačiau po „Lietuvos ryto“ krepšiu jis darė ką norėjo. Vien dėjimais jis surinko 10 taškų.

„Juventus“: Karolis Petrukonis 12 (5/6 dvit.), Nerijus Varnelis 10.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 14, Janis Blūmas 7, Nemanja Nedovičius 7.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 40:40, 22 min.: „Lietuvos rytas“ po labai ilgos pertraukos išlygina rezultatą.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 47:45, 24 min.: Net ir grįžę po ilgosios pertraukos „Juventus“ nepaleidžia vadžių iš savo rankų ir toliau pirmauja antrame ketvirtfinalio mače.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 52:53, 27 min.: Nuo pat pirmo kėlinio „Lietuvos rytas“ nė karto nepirmavo, o savo deficitą visiškai panaikina tik besibaigiant trečiajam ketvirčiui.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 60:53, 29 min.: „Juventus spurtuoja 8:0 ir vėl perima iniciatyvą.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 66:61, 30 min.: Aidas Viskontas sumeta dvi baudas ir trečią kėlinį „Juventus“ baigia būdamas priekyje.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 20, Karolis Petrukonis 14 (6/7 dvit.), Aidas Viskontas 13, Gintautas Matulis 7.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 18, Tautvydas Lydeka 14, Janis Blūmas 9, Nemanja Nedovičius 7.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 71:66, 33 min.: Sostinės komanda pažeidė vidurio linijos taisyklę, o „Juventus“ žingsni po žingsnio artėja link sensacijos.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 73:68, 34 min.: „Lietuvos ryto“ žaidėjų emocijos kaista – Tautvydas Lydeka iš teisėjo sulaukė įspėjimo.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 77:74, 36 min.: „Lietuvos rytas“ pavojingai vejasi šeimininkus, o Tautvydas Lydeka sumeta labai svarbias baudas.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 77:79, 38 min.: Vilniečiai po ilgos pertraukos persveria rezultatą ir nutildo varžovų sirgalius.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 79:81, 39 min.: Darrickas Leonardas užsidirba penktąją pražangą, o Rytis Vaišvila prašo minutės pertraukėlės.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 83:83, 40 min.: Aidas Viskontas lygina rezultatą, o „Lietuvos rytas“ dar praranda ir Nemanja Nedovičius.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 83:85, 40 min.: Simas Buterlevičius prameta dvi baudas, tačiau „Juventus“ paskutinis prasiveržimas link krepšio dividendų nedavė.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 22 (5/6 dvit.), Aidas Viskontas 18, Karolis Petrukonis 17, Gintautas Matulis 7.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 24 (8/8 baudų), Tautvydas Lydeka 20, Nemanja Nedovičius 14, Janis Blūmas 12.