Rungtynės
1 2 3 4
Juventus 19 20 27 17
Rytas 14 22 25 24

2013-04-19 18:30 / Utenos sporto ir pramogų arena, K.Donelaičio g. 38, Utena / Žiūrovai: 1500 / lrytas tv lrytas tv

Naujienos
2013-04-19 20:29 Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai atsikvėpė tik tada, kai paskutinė Utenos „Juventus“ komandos ataka buvo nesėkminga. Lietuvos ...
2013-04-19 15:12 „Utenoje bus kova“, – po pirmųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio rungtynių pažadėjo Utenos „Juventus“ ekipos ...
Aidas  Viskontas
31 MIN
32 MIN

Rungtynių eiga

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 3:2, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno vilniečiai, Petrukonis atsako taikliu baudos metimu, Morkeliūnas dvitaškiu.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 7:6, 5 min.: Šeimininkai toliau neleidžia vilniečiams pabėgti į priekį, kurie yra neabejotini šio turnyro favoritai.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 9:8, 7 min.: Sostinės ekipa spaudžia „Juventus“ krepšininkus nuo pat aikštelės pradžios, tačiau pastarieji nesutrinka.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 17:10, 10 min.: „Juventus“ susikrauna didžiausią pranašumą šiose rungtynėse, o Dirkas Bauermannas yra priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 6, Aidas Viskontas 4, Gintautas Matulis 4, Paulius Morkeliūnas 4.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 6, Nemanja Nedovičius 4.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 22:18, 12 min.: „Juventus“ ir toliau pirmauja prieš „Lietuvos rytą“, o Ryanas Olanderis dar ir sudrebiną krepšį dėjimu.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 24:18, 13 min.: Pavojaus signalas „Juventus“ ekipai – ketvirtąją pražangą užsidirba Gintautas Matulis, kuris iš karto yra sodinamas ant suolo.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 29:20, 14 min.: Savo aistringų sirgalių palaikomas „Juventus“ rungtyniauja kaip ant sparnų ir susikrauna rekordinę 9 taškų persvarą.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 31:29, 17 min.: Pirmuosius savo taškus pelno Patrickas O'Bryantas, o svečiai sumažino savo deficitą iki 2 taškų.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 39:36, 20 min.: 25 metų Karolis Petrukonis per pirmą mačo pusę pelnė 12 taškų, tačiau po „Lietuvos ryto“ krepšiu jis darė ką norėjo. Vien dėjimais jis surinko 10 taškų.

„Juventus“: Karolis Petrukonis 12 (5/6 dvit.), Nerijus Varnelis 10.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 14, Janis Blūmas 7, Nemanja Nedovičius 7.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 40:40, 22 min.: „Lietuvos rytas“ po labai ilgos pertraukos išlygina rezultatą.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 47:45, 24 min.: Net ir grįžę po ilgosios pertraukos „Juventus“ nepaleidžia vadžių iš savo rankų ir toliau pirmauja antrame ketvirtfinalio mače.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 52:53, 27 min.: Nuo pat pirmo kėlinio „Lietuvos rytas“ nė karto nepirmavo, o savo deficitą visiškai panaikina tik besibaigiant trečiajam ketvirčiui.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 60:53, 29 min.: „Juventus spurtuoja 8:0 ir vėl perima iniciatyvą.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 66:61, 30 min.: Aidas Viskontas sumeta dvi baudas ir trečią kėlinį „Juventus“ baigia būdamas priekyje.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 20, Karolis Petrukonis 14 (6/7 dvit.), Aidas Viskontas 13, Gintautas Matulis 7.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 18, Tautvydas Lydeka 14, Janis Blūmas 9, Nemanja Nedovičius 7.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 71:66, 33 min.: Sostinės komanda pažeidė vidurio linijos taisyklę, o „Juventus“ žingsni po žingsnio artėja link sensacijos.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 73:68, 34 min.: „Lietuvos ryto“ žaidėjų emocijos kaista – Tautvydas Lydeka iš teisėjo sulaukė įspėjimo.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 77:74, 36 min.: „Lietuvos rytas“ pavojingai vejasi šeimininkus, o Tautvydas Lydeka sumeta labai svarbias baudas.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 77:79, 38 min.: Vilniečiai po ilgos pertraukos persveria rezultatą ir nutildo varžovų sirgalius.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 79:81, 39 min.: Darrickas Leonardas užsidirba penktąją pražangą, o Rytis Vaišvila prašo minutės pertraukėlės.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 83:83, 40 min.: Aidas Viskontas lygina rezultatą, o „Lietuvos rytas“ dar praranda ir Nemanja Nedovičius.

„Juventus“ – „Lietuvos rytas“. 83:85, 40 min.: Simas Buterlevičius prameta dvi baudas, tačiau „Juventus“ paskutinis prasiveržimas link krepšio dividendų nedavė.

„Juventus“: Nerijus Varnelis 22 (5/6 dvit.), Aidas Viskontas 18, Karolis Petrukonis 17, Gintautas Matulis 7.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 24 (8/8 baudų), Tautvydas Lydeka 20, Nemanja Nedovičius 14, Janis Blūmas 12.