7
3
Naujienos
2013-04-19
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda keturis kartus bandė išplėšti pergalę, bet Fortūna lydėjo Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjus. Išsiaiškinti paskutinį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio dalyvį prireikė 55 minučių kovos krepšinio aikštelėje. Trijų pratęsimų trileryje „Neptūnas“ ...
3 AS
42 MIN
Rezultatyvūs perdavimai 2

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 0:0, 2 min.: Per pirmas dvi rungtynių minutes nė viena komanda nesugebėjo pelnyti nė taško.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 5:0, 4 min.: Pirmąją tarpusavio dvikovą 14 taškų skirtumu laimėjusi Klaipėdos ekipa toliau nesugeba rezultatyviai pasižymėti Pasvalyje.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 7:6, 6 min.: „Neptūnas“ atidarė savo taškų sąskaitą, tačiau toliau stringa „Pieno žvaigždžių“ gynyboje.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 14:6, 8 min.: „Neptūnas“ vėl įkrenta į duobę, o „Pieno žvaigždės“ spurtuoja 7:0.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 16:8, 10 min.: Pirmąjį kėlinį šeimininkai laimi 8 taškų skirtumu.

„Pieno žvaigždės“: Šarūnas Vasiliauskas 6 (0/4 trit.), Trevonas Hughesas 5 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 5.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 22:13, 12 min.: „Pieno žvaigždės“ rimtai nusiteikę išlyginti ketvirtfinalio seriją. Šeimininkai jau turi solidžią persvarą.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 26:15, 14 min.: „Neptūnas“ bando varžovus spausti nuo pat aikštelės pradžios. Tai netrukdo šeimininkams išsaugoti dviženklė persvarą.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 30:15, 16 min.: Šarūnas Vasiliauskas blokuoja Deivido Gailiaus metimą, Gytis Sirutavičius pelno lengvus taškus iš po krepšio, o Kazys Maksvytis prašo minutės pertraukėlės.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 34:22, 20 min.: „Neptūnui“ toliau nesiseka panaikinti solidaus šeimininkų pranašumo.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 34:27, 20 min.: „Neptūnas“ po ilgos pertraukos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio.

„Pieno žvaigždės“: Šarūnas Vasiliauskas 8 (0/5 trit.), Tyrrellas Biggsas 6, Trevonas Hughesas 5.

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 7, Davidas McClure'as 5.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 36:31, 23 min.: Antrą mačo pusę Pasvalyje kiek galingiau pradeda „Neptūnas“.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 40:36, 26 min.: Svečiai žingsnis po žingsnio mažina deficitą, kuris ištirpo iki 4 taškų.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 42:41, 28 min.: Deividas Gailius drebina „Pieno žvaigždžių“ krepšį. Tai iliustruoja „Neptūno“ atgimimą, po kurio skirtumas tarp komandų tampa minimalus.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 42:43, 28 min.: „Neptūnas“ pirmą kartą šiame susitikime įsiveržia į priekį.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 44:47, 30 min.: Tiek Justo Sinicos, tiek Deivido Gailiaus metimai paskutinę atakos sekundę buvo netikslūs ir po trijų kėlinių 3 taškų persvarą turi „Neptūnas“.

„Pieno žvaigždės“: Tyrrellas Biggsas 12, Šarūnas Vasiliauskas 10 (0/6 trit.), Vaidas Čepukaitis 6.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 9, Rashaunas Broadusas 9, Marius Runkauskas 7, Davidas McClure'as 6, Deividas Gailius 6 (2/9 metimų), Vytautas Šarakauskas 6.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 49:49, 32 min.: Deividas Gailius baudžiamas nesportine pražanga, o šeimininkai lygina rezultatą.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 52:49, 34 min.: „Neptūnas“ jau penkias minutes nesugeba pelnyti nė taško.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 54:53, 36 min.: Keturi „Neptūno“ taškai iš eilės ir „Pieno žvaigždžių“ persvara mažėja iki minimumo.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 56:56, 37 min.: Deividas Gailius smeigia tritaškį, tačiau į gynybą grįžta susiėmęs už nugaros. Tai vos jo trečias taiklus metimus iš 11 bandymų.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 59:58, 39 min.: Justas Sinica pataiko iš toli ir vėl persveria rezultatą.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 63:60, 40 min.: Gytis Sirutavičius sudėtingu reidu link krepšio pelno du taškus, o šeimininkai atsiduria per žingsnį nuo pergalės.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 63:63, 40 min.: Rashaunas Broadusas prameta antrą baudą „Pieno žvaigždės“ nesurezga rezultatyvios atakos ir komandoms tenka žaisti pratęsimą.

„Pieno žvaigždės“: Šarūnas Vasiliauskas 17 (1/8 trit.), Tyrrellas Biggsas 12, Vaidas Čepukaitis 10 (8 atk. kam.).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 13, Rashaunas Broadusas 11, Deividas Gailius 10 (3/11 metimų, 2/8 baudų), Vytautas Šarakauskas 10 (9 atk. kam.), Marius Runkauskas 9.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 66:67, 42 min.: Tritaškį pratęsime pataiko Šarūnas Vasiliauskas, kuris iki tol buvo įmetęs vos vieną tritaškį iš 8 bandymų.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 69:69, 43 min.: Antrasis Šarūno Vasiliausko tritaškis iš eilės.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 69:69, 44 min.: Aštuntą baudą iš dešimties prameta Deividas Gailius.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 72:72, 45 min.: Ketvirtame kėlinyje pergalę itin sudėtingu metimu bandė išplėšti Gytis Sirutavičius, o šįsyk pro varžovo rankas netaikliai atakavo Šarūnas Vasiliauskas.

„Pieno žvaigždės“: Šarūnas Vasiliauskas 25, Tyrrellas Biggsas 12, Vaidas Čepukaitis 10 (8 atk. kam.).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 13, Rashaunas Broadusas 13, Vytautas Šarakauskas 13 (11 atk. kam.), Deividas Gailius 12, Marius Runkauskas 9.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 72:74, 47 min.: Antrąjį pratęsimą geriau pradėjo „Neptūnas“, kuris varžovams per dvi minutes neleido pelnyti nė taško.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 76:78, 49 min.: Rashaunas Broadusas sumeta dvi baudas, tačiau Gediminas Maceina atsako dvitaškiu.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 80:80, 50 min.: „Pieno žvaigždėms“ trečią kartą nepavyksta išplėšti pergalės.

„Pieno žvaigždės“: Šarūnas Vasiliauskas 25, Tyrrellas Biggsas 12, Gediminas Maceina 10, Vaidas Čepukaitis 10 (8 atk. kam.).

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 19, Deividas Gailius 14 (4/16 metimų), Martynas Mažeika 13, Vytautas Šarakauskas 13 (13 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 85:83, 53 min.: Toliau nesustabdomai šiame mače rungtyniauja Šarūnas Vasiliauskas, kuris jau pelno 28-ąjį tašką.

„Pieno žvaigždės“ – „Neptūnas“. 88:85, 54 min.: Pirmoji, tačiau bene svarbiausia netektis „Neptūnui“ – penktą pražangą gavo Deividas Gailius.