3/11
48%
10/21
Naujienos
2013-05-12 18:30 Juanas Carlosas Navarro per antrąją rungtynių pusę pataikė 5 tritaškius iš 7, pelnė visus 17 savo taškų, tačiau „Barcelona“ ...
Milos  Teodosic
30 MIN
Šarūnas  Jasikevičius
18 MIN

Rungtynių eiga

2:0, 2 min.: Nerezultatyviai prasidėjusiame mače taškus pelnė tik Chriapa. Tuo tarpu katalonai prametė abi baudas.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Londone

Niekam neįdomios ir nereikalingos rungtynės. Taip galima apibūdinti Eurolygos trečiosios vietos mačą. O2 arenoje per šias rungtynes – apie 3-4 tūkstančius žiūrovų, tačiau jie tokie tylūs, kad net septintoje žurnalistų tribūnos eilėje girdisi krepšininkų komentarai aikštelėje.

7:2, 4 min.: Pirmuosius taškus Barselonos ekipai, sužaidus pustrečios minutės, baudų metimais pelno Lorbekas, tačiau netrukus dvitaškiu atsako ir rusai.

9:2, 5 min.: Katalonai primena vakarykštę CSKA ekipą. Per pirmąsias 5 minutes jie prametė visus 4 metimus ir vienintelius 2 taškus pelnė baudų metimais. Tiesa, tiek baudų jie pataikė krepšį atakavę net 6 sykius. Be to, „Barcelona“ per pusę kėlinio prarado 3 kamuolius.

11:5, 7 min.: „Barcelona“ netaiklių metimų seriją nutraukia tritaškį pataikęs Rabaseda.

13:10, 9 min.: Katalonai atsigauna – po puikaus Jasikevičiaus perdavimo tritaškį smeigia Wallace'as ir mažina skirtumą iki trijų.

15:12, 10 min.: Jasikevičius antru bandymu pelno pirmuosius taškus ir pirmasis kėlinys baigiasi CSKA pranašumu.

CSKA: Viktoras Chriapa 6, Sonny Weemsas 4.

„Barcelona“: C.J.Wallace'as 3, Xavieras Rabaseda 3.

19:17, 12 min.: Katalonams buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau Voroncevičius sugrąžina persvarą rusams.

19:19, 14 min.: Rabaseda greitoje atakoje išnaudoja juvelyrinį Jasikevičiaus perdavimą ir lygina rezultatą.

23:25, 17 min.: Inglesas gražiu reidu krepšio link pelno du taškus ir pirmą kartą šio vakaro rungtynėse išveda „Barcelona“ į priekį.

29:30, 19 min.: Katalonai prarado jau 8 kamuolius, tačiau dažnos klaidos antrajame kėlinyje jiems nesutrukdo išsiveržti į priekį.

Aaronas Jacksonas bando perimti kamuolį, bet užsidirba pražangą. Nepaisant to, jis vis tiek nubėga prie krepšio į kitą aikštės pusę ir deda į krepšį apsisukdamas ore. Niekam tai nerūpi – nei teisėjams, nei varžovams. Atmosfera arenoje – tarsi būtų žaidžiamos draugiškos rungtynės.

CSKA: Viktoras Chriapa 9, Sonny Weemsas 6, Aaronas Jacksonas 6.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 8, Ante Tomičius 6, Wallace'as 3, Xavieras Rabaseda 5, Marko Todorovičius 5.

44:35, 22 min.: Itin galingai trečiąjį kėlinį pradėjusi CSKA ekipa šauna į priekį. Žaibiškomis atakomis Teodosičius pelno 5 taškus, Weemsas prideda ir keturis ir CSKA susikrauna solidų pranašumą.

48:35, 23 min.: Rusai tęsia savo spurtą – jie pelno dar keturis taškus ir susikrauna 13 taškų pranašumą. Tuo tarpu „Barcelona“ krepšininkai toliau klysta.

48:37, 24 min.: Katalonų taškų sąskaitą antroje mačo dalyje baudų metimais atidaro Todorovičius.

48:42, 25 min.: Todorovičius toliau renka taškus baudų metimais ir mažina deficitą.

54:47, 27 min.: Weemsas baudų metimais sugrąžina CSKA dviženklį pranašumą, tačiau netrukus tritaškiu atsako Navarro.

56:51, 29 min.: Navarro ir Tomičius dar labiau artina katalonus. Iš 13 taškų CSKA pranašumo beliko vos 5.

59:54, 30 min.: Navarro pataiko sudėtingą tritaškį, tačiau rengdamas paskutinę ataką nepagauna Ingleso siųsto kamuolio.

CSKA: Sonny Weemsas 14, Viktoras Chriapa 13, Aaronas Jacksonas 8.

„Barcelona“: Marko Todorovičius 11, Alexas Abrinesas 8, Ante Tomičius 8, Juanas Carlosas Navarro 8.

59:54, 31 min.: Trečiąjį kėlinį trečia savo klaida pradeda Jasikevičius. Tai jau 14-oji katalonų klaida šio vakaro rungtynėse.

61:54, 32 min.: Teodosičius šįkart metimais nepiktnaudžiauja, tačiau jo tritaškis net nelietė lanko. Į antrąjį simbolinį sezono penketą patekęs serbas yra pelnęs 5 taškus ir surinkęs 13 naudingumo balų.

64:57, 33 min.: Jasikevičius nepataiko iš toli, o į greitą ataką nubėgęs Voroncevičius bando dėti į krepšį tarsi žvaigždžių rungtynėse. Tačiau bandymas įkrauti atsukus nugarą į krepšį nepavyksta.

67:59, 35 min.: „Barcelona“ atsarginių suolelis už pastabas teisėjui baudžiamas technine pražanga, o CSKA didina pranašumą iki aštuonių.

67:63, 37 min.: Lorbekas kabliu mažina deficitą iki keturių, tačiau dar labiau priartėti Barselonos ekipai neleidžia klaida puolant.

Giedrius Janonis @gjanonis 42s

Kito sezono Eurolyga: po reguliariojo sezono į TOP-16 nepatekusios komandos dalyvaus Europos taurės turnyre.

68:65, 38 min.: Per pirmuosius tris kėlinius vos 2 taškus pelnęs Lorbekas lemiamame įmeta jau šeštąjį ir mažina deficitą iki trijų.

70:68, 39 min.: Intriga grįžta. Aukštai pašokęs Chriapa ore pagavęs atšokusį kamuolį deda jį iš viršaus, tačiau tritaškį smeigęs Navarro įrodinėja, kad katalonai lengvai atiduoti trečiosios vietos neketina.

74:73, 40 min.: CSKA vienos atakos metus triskart stabdo katalonus pražangomis, o ketvirtu bandymu Tomičius lygina rezultatą. Netrukus Navarro tritaškiu išveda šeimininkus į priekį, bet taškais atsako ir rusai.