6
101
69
Naujienos
2013-05-19 21:30 San Antonijaus „Spurs“ komanda daugiau nei tris kėlinius neleido varžovų lyderiui Zachui Randolphui pelnyti nė taško ir NBA Vakarų konferencijos ...
9 AS
33 MIN
Mike  Conley
32 MIN

Rungtynių eiga

7:2, 2 min.: „Grizzlies“ rungtynes pradeda tokiu starto penketu – Tayshaunas Prince'as, Zachas Randolphas, Marcas Gasolis, Tony Allenas ir Mike'as Conley.

„Spurs“ gretose rungtynes pradėjo Kawhi Leonardas, Timas Duncanas, Tiago Splitteris, Danny Greenas bei Tony Parkeris.

11:4, 3 min.: Rungtynes galingiau pradeda „Spurs“, kuri jau per pirmas tris mačo minutes įgija 7 taškų persvarą.

16:6, 5 min.: Danny Greenas smeigia tritaškį, Tony Parkeris pelno savo šeštąjį tašką, o „Spurs“ jau susikrauna dviženklį pranašumą.

18:6, 6 min.: Per pirmąją pirmojo kėlinio pusę „Spurs“ prametė vos vieną metimą iš aštuonių. Tuo tarpu „Grizzlies“ dar neatkovojo nė vieno kamuolio (!).

Rafael Uehara ‏@rafael_uehara

„Spurs“ puolimas pradėjo veikti itin anksti. „Grizzlies“ kol kas nepadarė nieko, jog sulaikytų Parkerį.

23:8, 7 min.: „Spurs“ ekipai užteko vos septynių minučių, jog surinktų 20 taškų. Tokiais tempais San Antonijaus ekipa gali peržengti ir 140 taškų ribą.

23:12, 11 min.: Emanuelis Ginobili pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o pirmasis jo tritaškis net nelietė lanko. Šiuo metu visi penki krepšininkai, pradėję rungtynes, susitikimą stebi iš šono.

31:14, 12 min.: Mattas Boneris pataiko iš toli, o „Spurs“ toliau tolsta ir susikrauna rekordinį 17 pranašumą. „Grizzlies“ situaciją dar labiau pablogina Darrello Arthuro pražanga paskutinę pirmojo kėlinio sekundę, kuri siunčia Emanuelį Ginboli prie baudų metimo linijos.

„Spurs“: Danny Greenas 8, Tony Parkeris 8 (3/3 dvit.), Mattas Bonneris 6 (2/2 trit.).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 6.

33:16, 14 min.: Bene svarbiausiai „Grizzlies“ žaidėjas Zachas Randolphas aikštelėje jau praleido 11 minučių, tačiau prametė visus tris dvitaškius, užsidirbo 1 bloką ir lieka be taškų.

37:21, 16 min.: Net ir nebūnant aikštelėje pagrindiniams žaidėjams, „Spurs“ sugeba ne tik išlaikyti triuškinamą pranašumą, bet jį ir padidinti.

43:23, 18 min.: Tony Parkeris pataiko penktąjį dvitaškį iš tiek pat bandymų ir savo sąskaitoje turi dvigubai daugiau taškų (12), nei rezultatyviausias „Grizzlies“ žaidėjas Marcas Gasolis (6).

Savas Birdal ‏@sannti

„Spurs“ stengiasi neleisti „Grizzlies“ aukštaūgiams gauti kamuolį po krepšiu, o „Grizzlies“ atrodo tam buvo nepasiruošę.

45:30, 21 min.: „Grizzlies“ spurtuoja 7:2 ir šiek tiek sumažina atsilikimą, tačiau Zachas Randolphas vis dar lieka be taškų.

51:37, 24 min.: Marcas Gasolis niekieno netrukdomas atakuoja iš vidutinio nuotolio ir pratęsia „Grizzlies“ spurtą iki 13:5, tačiau visas jų pastangas nubraukia Matto Bonnerio ir Kawhi Leonardo tritaškiai.

„Spurs“: Tony Parkeris 12, Danny Greenas 10, Mattas Bonneris 9, Kawhi Leonardas 8.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 12, Mike'as Conley 8 (7 rez. perd.).

Pau Gasol ‏@paugasol

San Antonijaus ekipa ekstremaliai gerai pataiko, ypač nuo trijų taškų linijos. Abejoju ar jiems pavyks tai išlaikyti.

56:39, 27 min.: Per pirmas tris trečiojo kėlinio minutes „Grizzlies“ prametė tris dvitaškius bei du kartus suklydo.

59:43, 29 min.: Danny Greenas smeigia antrąjį tritaškį šiame kėlinyje ir pelno 16 tašką per 14 minučių praleistų aikštelėje.

62:56, 33 min.: Quincy Pondexteris pelno aštuonis taškus be atsako, Jerrydas Baylessas prideda dar du ir „Grizzlies“ sugrąžina į rungtynes intrigą bei priverčia varžovų trenerį prašyti minutės pertraukėlės.

J.A. Adande ‏@jadande

Spėju, kad Zachas Randolphas nusprendė leisti Quincy Pondexteriui pelnyti visus jo taškus.

69:56, 35 min.: Į „Grizzlies“ spurtą „Spurs“ atsako pelnydama  septynis taškus be atsako ir vėl susigrąžindama dviženklę persvarą.

73:57, 36 min.: Emanuelis Ginobili vienas pats įveikia visą varžovų gynybą, o kitoje atakoje Marcas Gasolis užsidirba pražangą kovodamas dėl kamuolio bei leidžia Borisui Diaw pridėti dar dvi baudas.

„Spurs“: Danny Greenas 16, Tony Parkeris 16, Mattas Bonneris 12 (4/5 trit.), Kawhi Leonardas 8, Emanuelis Ginobili 8.

„Grizzlies“: Quincy Pondexteris 14, Marcas Gasolis 13, Mike'as Conley 12.

ESPN Stats & Info ‏@ESPNStatsInfo

Zachas Randolphas per tris kėlinius toliau išlieka nepelnęs taškų bei prametęs septynis metimus iš tiek pat bandymų. Jis dar niekada nebuvo atkrintamosiose neįmetęs bent taško, kuomet žaidė 10 minučių ar daugiau.

84:63, 40 min.: Zachas Randolphas atidaro savo taškų sąskaitą, tačiau Kawhi Leonardas smeigia tritaškį, Tony Parkeris išprovokuoja pražangą puolime ir prideda dvitaškį, o „Spurs“ įgija rekordinę persvarą.

92:70, 42 min.: Gary Nealas ir Kawhi Leonardas pataiko po tritaškį bei siunčia „Grizzlies“ į dar vieną nokdauną. Į aikštę pirmą kartą „Spurs“ gretose žengia Tracy McGrady.

94:73, 44 min.: Abi komandos jau supranta, jog mačo nugalėtas yra aiškus, todėl abiejų ekipų starto penketai šiuo metu sėdi ant atsarginių žaidėjų suolelių.

101:73, 45 min.: „Spurs“ pranašumas jau tampa nepadorus, o patys krepšininkai tiesiog smaginasi aikštelėje ir demonstruoja komandinį žaidimą.