50%
10/20
Naujienos
2013-06-10
Visą sezoną Timas Duncanas demonstravo aukščiausio lygio krepšinį. NBA finalo serijos antrosiose rungtynėse Majamio „Heat“ rado strategiją, prieš kurią San Antonijaus „Spurs“ veterano veiksmai buvo bejėgiai. „Heat“ nusprendė prieš 211 cm ūgio Duncaną statyti savo žemesnius žaidėjus. Didžiąją laiko dalį Duncaną ...
2013-06-09
LeBronui Jamesui ir Majamio „Heat“ komandai pakako vos kelių minučių, kad San Antonijaus „Spurs“ sudėtų visus ginklus antrajame NBA finalo serijos mače. Įspūdingą spurtą antroje mačo dalyje surengę čempionai išlygino finalo serijos rezultatą. „Heat“ namie laimėjo 103:84 (22:22, 28:23, 25:20, 28:19) ir į San Antonijų vyks serijos ...
LeBron  James
41 MIN
Tony  Parker
5 TO
33 MIN
Boris Diaw 2

0:0, 1 min.: „Heat“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: LeBronas Jamesas, Udonis Haslemas, Chrisas Boshas, Dwyane'as Wade'as bei Mario Chalmersas.

„Spurs“ gretose pirmi į aikštelę išbėgo Kawhi Leonardas, Timas Duncanas, Tiago Splitteris, Danny Greenas ir Tony Parkeris.

2:3, 3 min.: Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o pirmuosius taškus „Heat“ pelnė tik prabėgus dviem minutėms.

6:9, 5 min.: „Spurs“ jau spėjo suklysti tris kartus – beveik tiek pat, kiek per visą pirmąjį serijos mačą (4), tačiau San Antonijaus ekipa pataikė tris tritaškius iš trijų.

Rafael Uehara ‏@rafael_uehara

Heat žaidžia daug agresyviau gynyboje, spendžia spastus Parkeriui, o Mario Chalmersas atrodo nebemiegantis.

Savas Birdal ‏@sannti

Heat priverčia varžovus klysti, skirtingai nei pirmose rungtynėse, bet kol kas to neišnaudoja

11:15, 7 min.: Komandos žaidžia „bėk ir mesk“ stiliumi, tačiau LeBronas Jamesas per aikštėje praleistas aštuonias minutes metė vos vieną metimą, kuris buvo netaiklus.

16:15, 9 min.: „Heat“ žaidėjai bando išnaudoti kiekvieną progą prasiveržimui į baudos aikštelę ir taip išprovokuoti varžovų pražangą. To dėka šeimininkai pirmą kartą šiose rungtynėse persveria rezultatą.

Tom Haberstroh @tomhaberstroh

Spurs jau yra suklydę daugiau kartų (5), nei pirmose finalo serijos rungtynėse (4).

22:22, 12 min.: „Spurs“ jau ne pirmą kartą prameta iš po krepšio, tačiau taip pat ne pirmą sykį pataiko sudėtingus metimus iš trijų taškų zonos. Tuo tarpu LeBronas Jamesas besibaigiant pirmajam kėliniui atidaro savo taškų sąskaitą ir lygina rezultatą.

Shandel Richardson ‏@ShandelRich

Geriausias Heat komandos dalykas pirmame kėlinyje: Boshas iš trijų taško zonos nemetė nė vieno metimo.

„Heat“: Chrisas Boshas 6, Mario Chalmersas 5, Dwyane'as Wade'as 4 (3 rez. perd.).

„Spurs“: Danny Greenas 9 (3/3 trit.), Timas Duncanas 4 (5 atk. kam.).

J.A. Adande ‏@jadande

Jeigu yra vadovas, kaip uždengti LeBroną Jamesą, Kawhi Leonardas yra jo autorius.

27:22, 14 min.: Po netaiklaus „Spurs“ šūvio, „Heat“ surengia kontrataką ir įgija didžiausią persvarą šiame mače.

29:29, 16 min.: Danny Greenas ir Gary Nealas kol kas yra didžiausia mįslė „Heat“ ekipai. Jie abu kartu sudėjus pataikė penkis tritaškius iš tiek pat bandymų.

29:31, 17 min.: Gary Nealas ir Danny Greens kartu pelnė 17 taškų, kuomet Jameso, Bosho bei Wade'o trejetas kol kas sukrapštė tik 12 taškų.

29:34, 18 min.: „Spurs“ iš trijų taškų zonos atakuoja net 75 proc. tikslumu (6/8 trit.), kuomet dvitaškius meta vos 25 proc. taiklumu (5/20 dvit.).

Norėčiau pasakyti, jog Heat žaidimo greitis erzina Ginobili, bet jį dengia Ray Allenas.

Jeff McDonald @JMcDonald_SAEN

Būtent tai Amerika ir nori matyti. Chrisas Andersenas prieš Gary Nealą.

45:45, 22 min.: Po pirmų dviejų netaiklių metimų, Ray Allenas smeigia tritaškį ir dvitaškį, o Dwyane'as Wade'as prideda keturis taškus iš eilės. Tačiau jų pastangas nubraukia ketvirtas taiklus Danny Greeno tritaškis.

Ira Winderman @IraHeatBeat

Penki komandos draugai jau yra pelnę daugiau taškų nei LeBronas.

50:45, 24 min.: Pirmoje mačo pusėje „Spurs“ klydo dvigubai dažniau  (7 prieš 3), tačiau juos gelbėja laimėta kova dėl kamuolių (19 prieš 16) ir šimtaprocentinis Danny Greeno bei Gary Nealo taiklumas iš toli (6/6 trit.).

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 10, Mario Chalmersas 10, Chrisas Andersenas 7, Chrisas Boshas 6 (5 atk. kam.).

„Spurs“: Danny Greenas 12 (4/4 trit.), Tony Parkeris 10 (3 kld.), Gary Nealas 8 (2/2 trit.), Timas Duncanas 6 (6 atk. kam.).

Joseph Goodman ‏@JoeGoodmanJr

Heat atsarginiai žaidėjai pirmoje mačo pusėje pataikė 7 iš 11 metimų bei pelnė 17 taškų

52:46, 27 min.: LeBronas Jamesas nesugeba pelnyti taškų net pabėgęs į greitą ataką bei atsiduręs vienas prieš Danny Greeną. Naudingiausias sezono žaidėjais neabejotinai tikėjosi išprovokuoti pražangą.

54:53, 29 min.: Po LeBrono Jameso baudų „Heat“ buvo susikrovusi rekordinę aštuonių taškų persvarą, tačiau „Spurs“ atsako 7:0, Danny Greenas pataiko penktąjį tritaškį iš eilės ir skirtumas tarp komandų tampa minimalus.

Jorge Sierra @hoopshype

Tai truputi keista serija. LeBronas Jamesas ir Timas Duncanas kartu pataikė 2 metimus iš 10.

56:58, 32 min.: „Spurs“ po pertraukos vėl įsiveržia į priekį, tačiau abiejų komandų lyderiams žaidimas kol kas nesiklijuoja. LeBronas Jamesas užsidirba pražangą puolime ir prameta laisvas tritaškį, o Timas Duncanas nepataiko iš dviejų taškų zonos.

HoopsHype ‏@hoopshype

Atsarginių žaidėjų naktis!

69:62, 35 min.: LeBronas Jamesas pelno savo aštuntąjį tašką, Timas Duncanas prameta dešimtą dvitaškį ir „Heat“ tolsta.

75:65, 36 min.: Pavojaus signalas „Spurs“ ekipai. Mario Chalmersas pelno du taškus su pražanga ir leidžia „Heat“ komandai trečiąjį ketvirtį užbaigti turint rekordinę 10 taškų persvarą.

„Heat“: Mario Chalmersas 17, Chrisas Boshas 12 (9 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 10, Ray Allenas 8, LeBronas Jamesas 8 (3/13 metimų), Chrisas Andersenas 7 (3/3 dvit.).

„Spurs“: Danny Greenas 17 (5/5 trit.), Tony Parkeris 13, Kawhi Leonardas 9 (14 atk. kam.), Timas Duncanas 9 (11 atk. kam., 3/13 dvit.), Gary Nealas 8 (2/2 trit.).

Skip Bayless ‏@RealSkipBayless

Spurs tiesiog paleido rungtynes iš rankų.

77:65, 37 min.: Tony Parkerio metimas iš toli net neliečia lanko, o LeBronas Jamesas ketvirtąjį kėlinį pradeda taikliu dvitaškiu.

84:65, 39 min.: Rungtynių baigtis jau aiški. Mike'as Milleris smeigia tritaškį, LeBronas Jamesas ir Mario Chalmersas prideda po dvitaškį, o „Heat“ jau pradeda triuškinti varžovus.

InsideHoops.com ‏@InsideHoops

Heat bėga į priekį. Netrukus išauš Tracy McGrady laikas, jeigu situacija nesikeis.

Rey-Rey ‏@TheNoLookPass

Heat turėtų prisisaugoti T-Mac'o. Jis gali pelnyti 13 taškų per 35 sekundes

91:67, 41 min.: Po lygios kovos pirmus du su pusė kėlinio, „Spurs“ komandos laukia sutriuškinimas. „Heat“ spurtuoja 30:5 ir Greggui Popovichiui nebelieka nieko kito, kaip prašyti minutės pertraukėlės.

96:71, 44 min.: LeBronas Jamesas per pirmus tris kėlinius sukrapštė vos 8 taškus. Tuo tarpu įpusėjus ketvirtajam jis jau pelnė 9 taškus.

Ethan J. Skolnick @EthanJSkolnick

Pagarba šių rungtynių teisėjams. Nesimaišė po kojomis.

103:83, 48 min.: LeBronas Jamesas antras rungtynes iš eilės neperžengia 20 taškų ribą, tačiau tai nesutrukdė šį kartą laimėti „Heat“ komandai.